Προς το περιεχόμενο

Κωτσοβολος Σταδιου εγκαινια - huawei p9 349€ και αλλα


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει και το G5 ή ακομα και το S6 που δεν διαφερει και πολυ απο το p9. Το ξαναλεω γιατι βλεπω να το γραφουν πολλοι αυτο κυριως αυριο''άξιζει το κινητο?''

 

 

Σαν τιμη ναι ειναι προσφορα αφου στα υπολοιπα καταστηματα κοστιζει πανω απο 400ευρω.

 

Σαν συσκευη αυτη καθαυτη ομως επρεπε να κοστιζει γυρω στα 250-280ευρω σε σχεση με τον ανταγωνισμο.Ακομα και το παλιοτερο πλεον OnePlus2 κοστιζει 319ευρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά έχει πολυ καλύτερη κάμερα το P9.

 

Το G5 έχει τα θεματάκια του σε θέμα ποιότητας κατασκευής κτλ.

 

To s6 έχει ενα πολύ βασικό μειονέκτημα για εμένα, και αυτό είναι η απουσία κάρτας μνήμης και η έλλειψη υποστήριξης μελοντικά από τη samsung .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εβαλα στο πρωτο ποστ το οτι οι τιμες αφορουν μονο το καταστημα (οπως σε ολα τα εγκαινια) και δεν γινονται ηλεκτρονικες παραγγελιες, ωστε να μην συνεχισουμε να γεμιζουμε με τετοιες ερωτησεις και απαντησεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είναι τεράστιο ίσως;;;;

 

Η μισή ιντσα διαφορά σε σχέση με το P9 καθιστά το Nexus τεράστιο???

 

Το P9 είναι 5,2 ίντσες και το 6P 5,7. Δεν είναι καμία εξωφρενική διαφορά η οποία θα προβληματίσει το χέρι σου ώστε το ένα να σου φανεί τεράστιο και το άλλο φυσιολογικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μισή ιντσα διαφορά σε σχέση με το P9 καθιστά το Nexus τεράστιο???

 

Το P9 είναι 5,2 ίντσες και το 6P 5,7. Δεν είναι καμία εξωφρενική διαφορά η οποία θα προβληματίσει το χέρι σου ώστε το ένα να σου φανεί τεράστιο και το άλλο φυσιολογικό.

 

Επειδή τα εχω πιασει και τα δυο.. είναι. Σε καποιον που του αρεσουν τα μεγαλα κινητα δεν θα του φανει. Εγω που και τα 5.2 είναι μεγαλα μου φαινονται τεραστια τα 5.7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μισή ιντσα διαφορά σε σχέση με το P9 καθιστά το Nexus τεράστιο???

 

Το P9 είναι 5,2 ίντσες και το 6P 5,7. Δεν είναι καμία εξωφρενική διαφορά η οποία θα προβληματίσει το χέρι σου ώστε το ένα να σου φανεί τεράστιο και το άλλο φυσιολογικό.

Ούτε καν τα έχεις πιάσει τα κινητά. Το nexus έχει τεράστια μπεζελ.

P9 lite έχω ίδια μάρκα με το nexus, άτυχη

Στιγμή για την Huawei, μπορουσε να το βγάλει μικρότερο.

Ακόμα και το p9 lite το έβγαλε μεγάλο, οριακά κάνω τα πάντα με το ένα χέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μισή ιντσα διαφορά σε σχέση με το P9 καθιστά το Nexus τεράστιο???

 

Το P9 είναι 5,2 ίντσες και το 6P 5,7. Δεν είναι καμία εξωφρενική διαφορά η οποία θα προβληματίσει το χέρι σου ώστε το ένα να σου φανεί τεράστιο και το άλλο φυσιολογικό.

Και όμως σ αυτές τις ίντσες το 0,5 μπορεί να κάνει τεράστια διαφορά στο αν θα μπορείς να το δουλεύεις με το ένα χέρι ή όχι, ανάλογα με το χέρι βέβαια...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν τα έχεις πιάσει τα κινητά. Το nexus έχει τεράστια μπεζελ.

P9 lite έχω ίδια μάρκα με το nexus, άτυχη

Στιγμή για την Huawei, μπορουσε να το βγάλει μικρότερο.

Ακόμα και το p9 lite το έβγαλε μεγάλο, οριακά κάνω τα πάντα με το ένα χέρι.

 

Χαχαχα με έκανες και γέλασα. Το nexus P6 έχει τεράστια μπεζελ??? Το έχω στο διπλανό γραφείο και το βλέπω σχεδόν όλη μέρα. Τα μπεζελ του είναι ανύπαρκτα μπροστά στο iphone 6.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιζει περισσότερο η sony 32' που εχει εδώ στα 200€ ή η samsung 32' παλι στα 200 που θα εχει το mediamarkt?

 

Νομίζω το full hd της samsung ειναι καλύτερο από το hd ready της sony , σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτονοητα πραγματα,ναι.

 

Ήμουν σχεδον σίγουρος απλά επδ τσεκαρα καπου στο νετ οτι το hd ready μπορεί να ειναι και 1080 είπα να ρωτησω για την σιγουριά.

Οπότε αυριο το πρωι mediamarkt και ελπίζω να προλάβω.

 

Ευχαριστώ για την αμεση απαντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα με έκανες και γέλασα. Το nexus P6 έχει τεράστια μπεζελ??? Το έχω στο διπλανό γραφείο και το βλέπω σχεδόν όλη μέρα. Τα μπεζελ του είναι ανύπαρκτα μπροστά στο iphone 6.

bezel πάνω κάτω εννοεί το 6ρ είναι τεράστιο έχει ύψος 6" συσκευής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν σχεδον σίγουρος απλά επδ τσεκαρα καπου στο νετ οτι το hd ready μπορεί να ειναι και 1080 είπα να ρωτησω για την σιγουριά.

Οπότε αυριο το πρωι mediamarkt και ελπίζω να προλάβω.

 

Ευχαριστώ για την αμεση απαντηση

Απο το να εκανες μια αγορα που θα μετανιωνες αργοτερα(αν δεν ρωταγες)καλα εκανες και το ανεφερες να σιγουρευτεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...