Προς το περιεχόμενο

Κωτσοβολος Σταδιου εγκαινια - huawei p9 349€ και αλλα


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφάνως εσφαλα και η παραδοχή είναι επιτακτικη :X  :X  :X

 

Αναμένω πάντως photos online με 55αρες να φρακάρουν στα βαγόνια του μετρο...

 

Καλές προβολές σε όσους παρέλαβαν!

εμένα πάντωςμε το ζόρι χώρεσε στο αμάξι, όποιος πάει να τη πάρει ας πάρει και ενα 2ο άτομο μαζι για κουβάλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως που ρώτησα ένα 20άρικο έχει η μεταφορά εντός Αττικής. Για μια τηλεόραση των 500ε κλάιν, ειδικά από να την κλαίω στο gap του ηλεκτρικού  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung a3 2016 στα 179€ έχει?

αν δεν υπαρχει στον κωτσοβολο, την ιδια τιμη το εχει βαλει σημερα το mediamarkt στη συγγρου , συμφωνα με ενημερωση καποιου παιδιου που ειναι εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν υπαρχει στον κωτσοβολο, την ιδια τιμη το εχει βαλει σημερα το mediamarkt στη συγγρου , συμφωνα με ενημερωση καποιου παιδιου που ειναι εκει.

Συγκεκριμένα υπάρχουν 16 κομμάτια στο mm Συγγρού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω υπάρχουν ακόμα στοκ, στο p9 τελείωσε το titan grey, υπάρχει το silver. Η sony υπάρχει και μάλλον για αρκετή ώρα ακόμα γιατί δεν είδα ζήτηση.

 

Θα μπορούσε να το δεις σε ένα άλλο κατάστημα εκεί κοντά, βλέπε public κτλ. Προσωπικικά από το G5 μου άρεσε πολύ περισσότερο (κάτοχος και των δύο).

Ιδια σκηνικα με το P8 σε παλιοτερα εγκαινια πραγματικα απιστευτα πραγματα.Τουλαχιστον αυτο το εδιναν 199ευρω αρα καταλαβαινω γιατι να ειχε κοσμο.Το P9 τι μου ετρεξαν να το παρουν λες και δεν υπαρχουν αλλα καλυτερα κινητα στα χ ρηματα αυτα δεν καταλαβαινω...

 

Καταλαβα παλι αγγελιες θα γεμισουμε με τιμες με καπελα.Ηδη βλεπω μια με 40ευρω καπελο  :-( 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περασα απο Κωτσοβολο στις 10 για την 55αρα σονυ και ειχε εξαντληθει.Η πωλητρια μου ειπε οτι ειχαν 3000 τηλεορασεις και φυγανε σε ελαχιστο χρονο!

Μου εδωσαν ομως την δυνατοτητα να την παραγγειλω και να παραλαβω σε 15 μερες περιπου στην ιδια τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περασα απο Κωτσοβολο στις 10 για την 55αρα σονυ και ειχε εξαντληθει.Η πωλητρια μου ειπε οτι ειχαν 3000 τηλεορασεις και φυγανε σε ελαχιστο χρονο!

Μου εδωσαν ομως την δυνατοτητα να την παραγγειλω και να παραλαβω σε 15 μερες περιπου στην ιδια τιμη.

3000 τηλεοράσεις;!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

3000 τηλεοράσεις;!

 

Μαλλον θα εφυγε κανενα μηδενικο στον συμφορουμιτη. Στην καλυτερη. Λογικα δηλαδη! :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

3000 x 3 λεπτα μινιμουμ στο ταμειο = 9000 λεπτα / 60 = 150 ωρες

και 10 ταμεια να εχει που χτυπανε μονο αυτες και τιποτα αλλο

 

θελει 15 ωρες μινιμουμ ε?

Επεξ/σία από matrixxx
Δεν επιτρεπονται χαρακτηρισμοι και υβρεις.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3000 μου είπε ρε παιδιά

Προφανώς για όλες τις τηλεοράσεις που έχει προσφορά όχι μόνο για την 55αρα.

Μου είπε ότι είχαν γεμίσει όλο το υπόγειο με τηλεοράσεις.

Και μένα μου φάνηκε υπερβολικός ο αριθμός και της το ειπα αλλά αυτή επέμενε και μου είπε ότι μια μέρα ολόκληρη στοκαρανε προϊόντα για τα εγκαίνια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...