Προς το περιεχόμενο

Κωτσοβολος Σταδιου εγκαινια - huawei p9 349€ και αλλα


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως που ρώτησα ένα 20άρικο έχει η μεταφορά εντός Αττικής. Για μια τηλεόραση των 500ε κλάιν, ειδικά από να την κλαίω στο gap του ηλεκτρικού  :-D

 

Κι αλλη κοροιδια...

 

Παραδόσεις  σε περιοχές εντός του Δικτύου Διανομής της ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ -υποχρεώσεις:

Τα παραδοτέα κατόπιν της παραγγελίας προϊόντα και υπηρεσίες αποστέλλονται στη διεύθυνση και στον παραλήπτη που ο πελάτης έχει δηλώσει κατά την υποβολή της παραγγελίας του, η οποία έχει γίνει αποδεκτή από την ΕΤΑΙΡΕΙΑ. Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ επιλέγει ελεύθερα τα μέσα αποστολής και τα γνωστοποιεί στον πελάτη με την ηλεκτρονική αλληλογραφία της αποδοχής της παραγγελίας καθώς και το κόστος αποστολής αν υπάρχει και τον χρόνο παράδοσης ή άλλως επιτρέπεται να τον ενημερώσει και αργότερα με νεώτερη αλληλογραφία εφόσον η αποστολή αφορά απομακρυσμένο ή δυσπρόσιτο προορισμό και απαιτείται η λήψη ενημέρωσης από αρμόδιο μεταφορέα (ενδεικτικά και όχι περιοριστικά όταν η παράδοση θα γίνει σε νησιωτική ή ακριτική περιοχή κ.λ.π.). Η αποστολή των πωληθέντων γίνεται χωρίς χρέωση του πελάτη, ανεξαρτήτως μεγέθους των παραδοτέων, εφόσον το συνολικό τίμημα της παραγγελίας υπερβαίνει το ποσό των 85€. Για όλες τις παραγγελίες αξίας κάτω των 85,00 ευρώ ο πελάτης επιβαρύνεται με κόστος μεταφοράς 3,99 ευρώ συμπεριλαμβανομένου και του ΦΠΑ, ανεξαρτήτως του μεγέθους τους.  -

 

See more at: http://www.kotsovolos.gr/site/tropoi-apostolhs#sthash.7rPFhH7S.dpuf

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να σου πω κατι φιλικα. Τα εχεις μπερδεψει ολα φιλε μου.

 

Τι σχεση εχουν τα μεταφορικα σε αγορα απο καταστημα με τα μεταφορικα απο ηλεκτρονικη αγορα που παραθετεις;

Και αλλα μαγαζια δεν εχουν μεταφορικα σε ηλεκτρονικες αγορες ενω για παραγγελιες με φυσικη παρουσια στο υποκαταστημα τους χρεωνουν κανονικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό για τα μεταφορικά ισχύει για τις online αγορές (όπως και σε πολλά e-shops).

 

Ισχύει κάτι αντίστοιχο και για αγορές σε φυσικό κατάστημα (αν πας να αγοράσεις κάτι και ζητήσεις να σου αποσταλεί);

 

Γιατί, αν δεν ισχύει (που, θεωρώ, ότι δεν ισχύει), δε νομίζω να μπορείς να τους πει κάποιος κάτι για τα μεταφορικά που ζητάνε.

 

(με πρόλαβε το "αφεντικό"...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3000 μου είπε ρε παιδιά

Προφανώς για όλες τις τηλεοράσεις που έχει προσφορά όχι μόνο για την 55αρα.

Μου είπε ότι είχαν γεμίσει όλο το υπόγειο με τηλεοράσεις.

Και μένα μου φάνηκε υπερβολικός ο αριθμός και της το ειπα αλλά αυτή επέμενε και μου είπε ότι μια μέρα ολόκληρη στοκαρανε προϊόντα για τα εγκαίνια

Ω ρε χρήμα που υπάρχει...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ! εγω παντως δεν εχω πληρωσει ποτε μεταφορικα απο αγορα σε καταστημα κωτσου ,εντος Αττικης, 6 - 7 φορες σιγουρα, αγορες 200+ ευρω ... μαλιστα καποιες φορες το προτεινουν μονοι τους τη δωρεαν μεταφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που ρώτησα για OLED TV, το καλύτερο που μου κάνανε ήταν να μου προτείνουν την τιμή που έλεγε το site τους!

 

Για το τσαμπέ smartphone alcatel , το έχουν μόνο σε ροζ χρώμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ΟΚ! εγω παντως δεν εχω πληρωσει ποτε μεταφορικα απο αγορα σε καταστημα κωτσου ,εντος Αττικης, 6 - 7 φορες σιγουρα, αγορες 200+ ευρω ... μαλιστα καποιες φορες το προτεινουν μονοι τους τη δωρεαν μεταφορα...

 

Σε καταστημα ΜεδιαΜαρκτ 2 φορες που ενδιαφερομουν για μεγαλη τηλεοραση (55-60''), μου ειπαν 15 ευρω μεταφορικα πριν κανενα χρονο. Προιοντα 500-1200 ευρω λεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καταστημα ΜεδιαΜαρκτ 2 φορες που ενδιαφερομουν για μεγαλη τηλεοραση (55-60''), μου ειπαν 15 ευρω μεταφορικα πριν κανενα χρονο. Προιοντα 500-1200 ευρω λεμε.

Τσιγκουνιδες γερμανοι, και μετα περιμενε να μας κοψουν το χρεος και να πληρωσουν και τα κατοχικα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ! εγω παντως δεν εχω πληρωσει ποτε μεταφορικα απο αγορα σε καταστημα κωτσου ,εντος Αττικης, 6 - 7 φορες σιγουρα, αγορες 200+ ευρω ... μαλιστα καποιες φορες το προτεινουν μονοι τους τη δωρεαν μεταφορα...

Δεν είναι δωρεάν - 20 ευρώ είναι εδώ και χρόνια. Είναι στην ευχέρεια του πωλητή να σου κάνει δώρο τα μεταφορικά ανάλογα με το ποσό της αγοράς.

Θέλει μόνο προσοχή να μην σε χρεώσουν το 20άρι σε περίπτωση που δεν στο φέρνει ο Κωτσό αλλά η ίδια η εταιρεία όπως π.χ. Calpak.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...