Προς το περιεχόμενο

Wind: Την παλεύουνε;;;


Miracle Worker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Εμένα ακόμα και τώρα όσες φορές με παίρνουν για προσφορά πάντα με το όνομά τους ξεκινάνε.

 

 

Ναι αλλά το λένε τόσο γρήγορα που σπάνια το καταλαβαίνεις με την πρώτη. Αν θες να το συγκρατήσεις σίγουρα πρέπει να ζητήσεις να το πουν αργά... :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπικά θεωρώ την wind οτι ναναι , άσχετα που την εχει αρκετός κόσμος στην περιοχή , κυρίως για την κάλυψη σήματος ( που για κάποιο λόγο) σε ορεινές περιοχές είναι καμπάνα σε σχέση με άλλους παροχους , πρόσφατα είχε και  ο πεθερός μου συμβόλαιο εκεί , και αφού αποφάσισε για τον α΄ β΄ λόγο να το διακόψει νωρίτερα και αφού ( πηγε στο τοπικό κατάστημα , για την αίτηση , αλλα και μεσώ τηλ) πλήρωσε τα μαμισιατικα για την πρόωρη διακοπή + το παγιο που του αντιστοιχούσε , συνεχίζονταν να φτάνουν στο σπίτι λογαριασμοί , και να τον παρενοχλούν με τηλέφωνα για (οφειλές?) . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γ αυτό και εγώ έχω 2 φοιτητικα νούμερα και είμαι άρχοντας

 

Επίσεις εχω πάρει και για γονείς και γνωστους και μιλάμε αβερτα με ένα 10€ το μηνα ;) (1500' και 2500gb internet )

Αυτό με τα φοιτητικά δεν θα το ψάξουν κάποια στιγμή;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τα φοιτητικά δεν θα το ψάξουν κάποια στιγμή;

 

Τι να σου πω; Εμένα η φοιτητική μου ιδιότητα έχει λήξει εδώ και 14 μήνες αλλά τόσο σε COSMOTE όσο και σε VODAFONE συνεχίζω να έχω φοιτητικά προγράμματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γ αυτό και εγώ έχω 2 φοιτητικα νούμερα και είμαι άρχοντας

 

Επίσεις εχω πάρει και για γονείς και γνωστους και μιλάμε αβερτα με ένα 10€ το μηνα ;) (1500' προς ολους και 2500gb internet )

 

 

Και bye bye συμβολαια και εταιρίες ;)

 

παίζει κανένα νουμερακι να με καβατζωσεις  ? ( δεν θα σε αφήσω εννοείται ετσι ) το θελω για την γυναίκα . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τα φοιτητικά δεν θα το ψάξουν κάποια στιγμή;

Ούτε καν

 

3 χρόνια έχω!!

 

(Δεν είμαι φοιτητής και ούτε όλοι όσοι πήραν είναι ;) )

 

Γλυτωσα 350€/χρονο από συμβόλαια :) χωριά πόσα €€ γλύτωσαν οι δικοί μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό με την πώληση φοιτητικών αριθμών είναι ότι... δε μπορεί να γίνει ο δικός σου αριθμός έτσι (εάν δε το δικαιούσαι). Οπότε για πολύ κόσμο είναι απλά αδιάφορο. Ορισμένους δε τους απασχολεί αν θα έχουν άλλο αριθμό κάθε 2 μήνες, αλλά κάποιοι άλλοι θέλουν να κρατάνε τον αριθμό τους για μία ζωή. 

 

Κατά τ' άλλα χαίρομαι που διαβάζω ότι δεν ασχολούνται με το αν πραγματικά έχεις ακόμα τη φοιτητική ιδιότητα. Σε συμβόλαιο θα πλήρωνα ~50€ το μήνα, χώρια τη δέσμευση. Ενώ τώρα δίνω 10€ κι όποτε θέλω φεύγω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω γνωστούς που έχουν τελειώσει την φοιτητική τους καριέρα 2+ ετη  , αλλα εξακολουθούν να εχουν το συγκεκριμένο αιώνιο φοιτητικό πακέτο για κάποιο λογο , δεν φαίνεται να τους απασχολεί και ιδιαίτερα ( και καλα το κανουν ) εδω που τα λέμε οσο πεφτουν τα data και ο χρονος ομιλιας με 5ε τον μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό με την πώληση φοιτητικών αριθμών είναι ότι... δε μπορεί να γίνει ο δικός σου αριθμός έτσι (εάν δε το δικαιούσαι).

Καλά μην το λες... ;)

 

Εγώ έχω φοιτητικο αριθμό και όλοι οι δικοί μου και τα έχουμε χρόνια δηλωμενα κανονικά στο όνομα μας με χαρτιά κτλπ ;)

 

Είναι ποιον θα βρεις ώστε να αγορασεις φοιτητικο νούμερο :) (γιατί οι περισσότεροι που πουλάνε τα έχουν δηλωμενα από πριν σε άλλους κ.α)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό με την πώληση φοιτητικών αριθμών είναι ότι... δε μπορεί να γίνει ο δικός σου αριθμός έτσι (εάν δε το δικαιούσαι).

 

Κάνεις λάθος, γίνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πήρα από εδώ από τις αγγελίες φοιτητικό πακέτο ενεργοποιημένο  και  το χριαζόμουν στο όνομα μου  απλά κάλεσα στην εξυπηρέτηση πελατών  τους είπα πως το απέκτησα μετά με παρέπεψαν σε κάποιον άλλο στην εξυπηρέτηση πελατών απλά δήλωσα το όνομα μου και αυτό ήταν (λέτε να είμαι κωλόφαρδος), σε ερώτηση μου για την διάρκεια που έχει το πακέτο μου απάντησαν ότι τα νούμερα που είναι 690χχχχχχχχ είναι υπό ειδικό  καθεστώς (η κάτι τέτοιο) εγώ έφυγα από κοσμοτε εξαφανίζοταν τα λεπτά ομιλίας μου, έληγαν τα προγραματα νωρίτερα και αυτά τα ρημάδια τα μηνύματα για της κλήσεις που έχανα σπάνια τα έβλεπα έως ποτέ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς μήπως πως γίνεται να μπλοκάρουμε τα μηνύματα spam σε καρτοκινητο q? έχω κουραστεί να λαμβάνω 3-4 μηνύματα καθημερινά για προσφορές που δεν με ενδιαφέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίδια εμπειρία είχα και γω με Wind... Μου φόρτωσαν πρόγραμμα για κινητά που δεν είχα συμφωνήσει (300' αντί για 60΄που τους είχα πει, μαζί με την αύξηση της τιμής), το πήρα χαμπάρι, τους είπα να το καταργήσουν και να με βάλουν πάλι στα 60'... Το κατήργησαν και δεν με έβαλαν πουθενά... Το ξαναπήρα χαμπάρι, έγινε χαμός και όταν έληξε το συμβόλαιο πήγα να φύγω. Τότε με πήρε πάλι μια "κυρια" απο εκεί, με το γνωστό τσαμπουκαλεμένο υφάκι... Αρχισε τα κλασσικά του τύπου ειστε αχάριστος και εμείς φταίμε που σας το δώσαμε φθηνά, και δεν σας επιτρέπουμε να φύγετε κλπ κλπ (αλήθεια, τους έχουν πει ότι κάποιος θα μείνει σε αυτούς μετά τα μπινελίκια που ρίχνουν;).

 

Γενικά και καταγγελία να της κάνεις δεν θα γίνει τπτ γιατί η τύπισσα δεν είναι τρελή. Απλά έχει πάρει το οκ απο πάνω να συμπεριφέρεται έτσι. Γενικά μαύρο στο κωλομάγαζο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...