Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Ναι,δυστυχως για μενα το ξεφτιλισαν και σε αυτη την γενια 7ετια παμε .

Εντάξει δεν ήταν άσχημη, αλλα δεν ήταν και καλή -- όμως όλα τα "καλά" games βγαίνουν στο τέλος κάθε γενιάς αν το παρατήρησες, όπως και με το RDR στο ps3 βγήκε ενα χρόνο πριν το Ps4. Έτσι και τώρα RDR2, GoW, Anthem... οπότε σύμφωνα με αυτό εκτιμώ οτι σε ενα χρόνο απο τώρα δλδ Ιανουάριο Φεβρουάριο του 20 θα έχουμε Ps5

 

edit: όπου θεωρώ οτι και τα τελευταία games του ps4 να παίζουν και εκεί.

Επεξ/σία από Daemonos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, James. είπε

Σε Xbox one X και 4K tv?

Για native 4K μιλουν, αλλά ειλικρινα δεν ξερω πως θα το καταφερουν αυτο και σε τι settings θα τρεχει το παιχνιδι για να βγει αυτη η αναλυση. Ιδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, kostiger είπε

Για native 4K μιλουν, αλλά ειλικρινα δεν ξερω πως θα το καταφερουν αυτο και σε τι settings θα τρεχει το παιχνιδι για να βγει αυτη η αναλυση. Ιδωμεν.

Ενδιαφέρον τοποθέτηση από την MS, αλλά για να δούμε και στην πράξη τα αποτελέσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Daemonos είπε

Εντάξει δεν ήταν άσχημη, αλλα δεν ήταν και καλή -- όμως όλα τα "καλά" games βγαίνουν στο τέλος κάθε γενιάς αν το παρατήρησες, όπως και με το RDR στο ps3 βγήκε ενα χρόνο πριν το Ps4. Έτσι και τώρα RDR2, GoW, Anthem... οπότε σύμφωνα με αυτό εκτιμώ οτι σε ενα χρόνο απο τώρα δλδ Ιανουάριο Φεβρουάριο του 20 θα έχουμε Ps5

edit: όπου θεωρώ οτι και τα τελευταία games του ps4 να παίζουν και εκεί.

Το RDR βγηκε 3.5 χρονια πριν το PS4...

Δεν αντεξα ακυρωσα την standard edition και πηγα στην ultimate για το αυτο το αριστουργημα ας πληρωσω και υπεραξια χαλαλι τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω και γω Φωτη, που στα 38 μου θα αναγκαστω να αγορασω την πρωτη μου κονσολα με τα δικα μου λεφτα (η προηγουμενη ηταν το Gameboy circa 1990) ,καινουργια οθονη υπολογιστη ΚΑΙ να μαθω να παιζω με χειριστηριο αν δεν με βολεψει αυτο.

https://www.ebay.com/itm/XIM-APEX-Precison-Mouse-Keyboard-converter-Adapter-for-Xbox-One-360-PS3-PS4-/281493914321

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, 4saken είπε

Τι να πω και γω Φωτη, που στα 38 μου θα αναγκαστω να αγορασω την πρωτη μου κονσολα με τα δικα μου λεφτα (η προηγουμενη ηταν το Gameboy circa 1990) ,καινουργια οθονη υπολογιστη ΚΑΙ να μαθω να παιζω με χειριστηριο αν δεν με βολεψει αυτο.

https://www.ebay.com/itm/XIM-APEX-Precison-Mouse-Keyboard-converter-Adapter-for-Xbox-One-360-PS3-PS4-/281493914321

Ποτε δεν ειναι αργα , ειμαστε πολυ κοντα ηλικιακα  .Αξιζει το game .

Παντως να ξερεις το  χειριστηριο συνηθιζεται πολυ ευκολα   ειναι ετσι σχεδιασμενο και αυτο και τα games που να βολευουν  σε συντομο χρονικο διαστημα .Και εγω οταν εκανα την μεταβαση απο τα pc  στην κονσολα τον ιδιο ενδοιασμο ειχα .Αλλα τελικα δεν ειναι τιποτα .

Μην χαλασεις λεφτα  , δωστου χρονο πρωτα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fotis13 είπε

Ποτε δεν ειναι αργα , ειμαστε πολυ κοντα ηλικιακα  .Αξιζει το game .

Παντως να ξερεις το  χειριστηριο συνηθιζεται πολυ ευκολα   ειναι ετσι σχεδιασμενο και αυτο και τα games που να βολευουν  σε συντομο χρονικο διαστημα .Και εγω οταν εκανα την μεταβαση απο τα pc  στην κονσολα τον ιδιο ενδοιασμο ειχα .Αλλα τελικα δεν ειναι τιποτα .

Μην χαλασεις λεφτα  , δωστου χρονο πρωτα .

Αυτο σκοπευω, πρωτα θα το παιξω σε εναν φιλο να δω αν παλευεται και μετα θα προχωρησω σε οποιαδηποτε αγορα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...