Προς το περιεχόμενο

[ΚΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑ]Q card 1gb/μηνα με 8€ για 8 μηνες. Ενεργοποιησεις μεχρι 31/10


d_gkal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νέο Q πακέτο πως παίρνουμε? Πουλάνε στα μαγαζιά Wind? Αν ναι με τι κόστος και τι αρχικό χρόνο μέσα?

 

 

Δεν ξερω τι ισχυει για τους αλλους παροχους αλλα η Q/wind χρεωνει τους τελευταιους μηνες τελη ενεργοποιησης καρτοκινητου.

Μεχρι το τελος του χρονου ειναι 10 ευρω και με το νεο ετος 25 ευρω αν θυμαμαι καλα.

Αυτο ξεκινησε καπου τον αυγουστο. οσοι νεοι ειχαν βαλει καρτα μεχρι τοτε ολα καλα εγω ομως που το ειχα απο τον 4/2016 και πηγα πρωτη φορα να βαλω 10€ τον 10/2016 για να μην ληξει η συνδεση μου τα κρατησε σαν τελος ενεργοποιησης καρτοκινητου και μου εκανε δωρο 1gb και 120 λεπτα προς ολους.

 

Δειτε το αυτο οσοι παρετε νεο νουμερο γιατι μπορει να μην σας τα ζητησουν/να μην σας το πουν στο καταστημα και οταν μετα απο 3 ή 6 μηνες πατε να βαλετε καρτα να σας τα κρατησουν τοτε τα 10 ή 25 ευρω.

 

Ολα αυτα υπαρχουν γραμμενα στο site της wind για οποιον θελει να το ψαξει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι ισχυει για τους αλλους παροχους αλλα η Q/wind χρεωνει τους τελευταιους μηνες τελη ενεργοποιησης καρτοκινητου.

Μεχρι το τελος του χρονου ειναι 10 ευρω και με το νεο ετος 25 ευρω αν θυμαμαι καλα.

Αυτο ξεκινησε καπου τον αυγουστο. οσοι νεοι ειχαν βαλει καρτα μεχρι τοτε ολα καλα εγω ομως που το ειχα απο τον 4/2016 και πηγα πρωτη φορα να βαλω 10€ τον 10/2016 για να μην ληξει η συνδεση μου τα κρατησε σαν τελος ενεργοποιησης καρτοκινητου και μου εκανε δωρο 1gb και 120 λεπτα προς ολους.

 

Δειτε το αυτο οσοι παρετε νεο νουμερο γιατι μπορει να μην σας τα ζητησουν/να μην σας το πουν στο καταστημα και οταν μετα απο 3 ή 6 μηνες πατε να βαλετε καρτα να σας τα κρατησουν τοτε τα 10 ή 25 ευρω.

 

Ολα αυτα υπαρχουν γραμμενα στο site της wind για οποιον θελει να το ψαξει

 

Εγώ πάντως πριν από 1,5 μήνα πήρα καινούργιο αριθμό/sim Q και δεν μου κράτησε ούτε 1 λεπτό του ευρώ.

 

Δεν νομίζω να ισχύει τέλος καρτοκινητής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι λογος να ξαναγυρησω το δευτερο νουμερο μου σε Q! ειχα κανει φορητοτητα σε Whatsup αλλα ειναι εκνευριστικο το οτι η ισχυς ειναι για τρεις μηνες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείτε μου κράτησαν τα τέλη; Το ότι βάζεις 10 ευρώ και σου μπαίνουν μέσα 8,κάτι συμβαίνει σε όλες τις καρτοκινητές, ανεξαρτήτου παρόχου. (όπως επίσης νομίζω και για την ισχύ του 3μηνου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχνατε οτι μπαινουν αυτοματα οι υπολοιποι μηνες και μαλλον θα ισχυει οτι και στο προηγουμενο.

 

Δεν εχει σημασια οτι μπαινουν αυτοματα. Σημασια εχει, οπως εγραψες σε επομενο μηνυμα σου, αν μπορουν να χρησιμοποιηθουν τα ΜΒ του πακετου με μηδενικο χρηματικο υπολοιπο. Το χρονο ομιλιας δεν μπορεις να τον χρησιμοποιησεις. Αρα δεν αποκλειεται κατι αντιστοιχο να συμβαινει και με τα ΜΒ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το 1gb δεν επαρκεί για εμένα οπότε συνήθως βάζω ένα 10αρικο τον μήνα για να πάρω άλλο 1GB. Οπότε ακόμα και με τα 3μηνα που έκαναν τα καρτέλ, συνεχίζει να είναι τοπ προσφορά data στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελος ενεργοποιησης καρτοκινητης στο κρατανε μια φορα για παντα και ειναι "προσφορα" 10 ευρω μεχρι το τελος του χρονου μετα τελειωνει η προσφορα και θα ειναι 25 ευρω.

Θα στο κρατησουν την πρωτη φορα που θα πας να βαλεις καρτα.Ισχυει μονο για νεους συνδρομητες.

 

 

Ειναι διαφορετικο πραγμα απο το φπα που κρατανε καθε φορα που βαζεις καρτα.

 

Ως γνωστον στη q/wind ακομη και σημερα γινεται το "λαθος" καθε τοσο και καταναλωνεις τα mb που ληγουν αργοτερα μεσα στο μηνα και οχι αυτα που ληγουν πιο προσφατα.κοινως οτι να ναι και βαριεμαι καθε τοσο να το ψαχνω,παραμενω ωστοσο συνδρομητης τους.

 

Υγ.κοιταξα μολις στο app της q και το υπολοιπο μου ληγει τον 3/2017 ισχυει δηλαδη για 6 μηνες.ειχα μαλιστα ρωτησει οταν το πηρα καθε ποτε θελει ανανεωση για να μην ληξει το νουμερο και μου ειπαν για τους 6 μηνες.

Τωρα αν στους 3 μηνες σου μηδενιζουν τα ευρω και στους 6 στο κοβουν δεν σκεφτηκα να το ρωτησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ελεγα να αλλάξω εταιρία αμα δεν ξαναβάζαν προσφορά.

Για μένα που βάζω 3 ευρω το μηνα στα 100 λεπτα προς όλους ειναι μια χαρά.

 

Πάντως αυτό για το μηδενικό υπόλοιπο ισχύει. Θυμάμαι που είχα φάει όλο τα ευρω μου σε sms και μετα δεν δούλευε ούτε το internet, ούτε το ενεργοποιημένο πακέτο για τηλέφωνα.

 

Τώρα αν μηδενίζετε αυτόματα στους 3 μήνες δεν ξέρω. Νομίζω πάντως ότι στους 6 απενεργοποιούν το νούμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ελεγα να αλλάξω εταιρία αμα δεν ξαναβάζαν προσφορά.

Για μένα που βάζω 3 ευρω το μηνα στα 100 λεπτα προς όλους ειναι μια χαρά.

 

Πάντως αυτό για το μηδενικό υπόλοιπο ισχύει. Θυμάμαι που είχα φάει όλο τα ευρω μου σε sms και μετα δεν δούλευε ούτε το internet, ούτε το ενεργοποιημένο πακέτο για τηλέφωνα.

 

Τώρα αν μηδενίζετε αυτόματα στους 3 μήνες δεν ξέρω. Νομίζω πάντως ότι στους 6 απενεργοποιούν το νούμερο.

με 3ε βαζεις 150προς ολους και 150 προς wind/ τσεκαρε την εφαρμογη, εχει πακετακι. παιδια πλεον με νεα σιμ 4g καλο ειναι//κι εγω θα αλλαζα για κοσμοτε αλλα εξελισσονται κ αυτοι τωρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από το site της Q

 

Νέα Σύνδεση

ΚΟΣΤΟΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟΥ
(ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΑ 10€ ΕΩΣ 31/12/16, , ΕΞΑΙΡΟΥΝΤΑΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ) 30€

 

πέραν αυτου,το οποιο μπορει να κανουν και οι αλλοι παροχοι στη πορεια ,προκειται για μια πολυ καλη προσφορα.

 

 

για ονλινε παραγγελιες εχει και την ακολουθη προσφορα

Πακέτο σύνδεσης

Παράγγειλε τώρα ένα πακέτο σύνδεσης Q και κέρδισε 500ΜΒ για 6 μήνες σε κάθε μηνιαία ανανέωση. Κάθε πακέτο σύνδεσης περιλαμβάνει μία κάρτα ανανέωσης χρόνου ομιλίας ανάλογη του ποσού της κάρτας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στις 21/10 ανανεωσα 5Ε και ληγουν κανονικα σε 6 μηνες...

 

Να ενημερωσω οτι σε σημερινη ανανεωση, ο χρονος ληγει 25-1-2016. Δυστυχως 3μηνο πλεον λοιπον και μεσω πρακτικης επιβεβαιωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερωσω οτι σε σημερινη ανανεωση, ο χρονος ληγει 25-1-2016. Δυστυχως 3μηνο πλεον λοιπον και μεσω πρακτικης επιβεβαιωσης.

 

Ο χρονος μου εληγε 8-3-2017  (τσεκαρισμενο πριν 3 μερες ) και μετα απο χθεσινη ανανεωση ληγει 24-1-2017.

Μεγαλα ταλεντα εν δραση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...