Προς το περιεχόμενο

Το Mi Mix είναι για τη Xiaomi το smartphone του μέλλοντος με οθόνη χωρίς περιθώρια


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο το iPhone? Εγώ θα έλεγα όλα τα υπόλοιπα... εκτός αν εννοείς ότι το iPhone είναι το μοναδικό που είναι τόσο μπροστά ώστε να αποτελεί μέτρο σύγκρισης.

 

Ε ρε πως φένεται το κόμπλεξ...

 

ελα ελα προσπαθησε να μην κλαψεις 

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 391
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατι που περασε εντελως απαρατηρητο ομως! Εδω δε νομιζω οτι θα περασει απαρατηρητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The ceramic Xiaomi Mi 5 survives torture test against a key, saw, file and even a drill

 

https://www.youtube.com/watch?v=sWggh8e07fY

Πιο ψέμα ... πεθαίνεις.

Ο τύπος ίσα ίσα που ακουμπάει το κινητό. Σε λίγο θα μας πουν ότι σταματάει και σφαίρες...

Το κινητό της είδησης δείχνει πολύ εντυπωσιακό, αλλά δεν ξέρω πόσοι θα δώσουν τόσα χρήματα γι αυτή τη μάρκα. Εντάξει δεν είναι άγνωστη, αλλά δεν είναι και κάποια από τις πολύ γνωστές. Επίσης δεν ξέρω πως τα πάει και από service στη χώρα μας και γενικότερα στην Ευρώπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε το complex το βγάζει η ίδια η Xiaomi που το συγκρίνει με το iphone στο site τους...

Ναι, το βλέπω. Απλώς και κάποια μέλη εδώ δεν πάνε πίσω. Από κόμπλεξ υπάρχει άφθονο.

 

Στα της είδησης, αν κι εγω είμαι ένας από αυτούς που δεν παρακαλανε για bezel-less, ένα μπράβο στην Xiaomi για την εντυπωσιακή συσκευή. Ομολογώ ότι δεν περίμενα κάτι τέτοιο τόσο σύντομα.

 

Νομίζω ότι το Sharp Aquos Crystal ήταν η πρώτη προσπάθεια αλλά η Xiaomi το πήγε ένα βήμα παραπέρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επιτελους μια εταιρια που τολμησε να κανει αυτο που τοσο καιρο ολοι οι υπολοιποι το εβλεπαν μονο στα χαρτια, σε concepts και σε renders. Νομιζω οτι πλεον η xiaomi βαζει σε ολυς τους αλλους τα γυαλια και ασε στην wind να ψαχνουν για band20.

Sharp Aquos....

Band 20 , Vodafone, Cosmote & Wind....

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το βλέπω. Απλώς και κάποια μέλη εδώ δεν πάνε πίσω. Από κόμπλεξ υπάρχει άφθονο.

 

Στα της είδησης, αν κι εγω είμαι ένας από αυτούς που δεν παρακαλανε για bezel-less, ένα μπράβο στην Xiaomi για την εντυπωσιακή συσκευή. Ομολογώ ότι δεν περίμενα κάτι τέτοιο τόσο σύντομα.

 

Νομίζω ότι το Sharp Aquos Crystal ήταν η πρώτη προσπάθεια αλλά η Xiaomi το πήγε ένα βήμα παραπέρα.

Σαφώς εντυπωσιακή η συσκευή... Το Aquos δεν πήγε πουθενά λόγω οθόνης πιστεύω. Με 720p δεν πας πουθενά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο το iPhone? Εγώ θα έλεγα όλα τα υπόλοιπα... εκτός αν εννοείς ότι το iPhone είναι το μοναδικό που είναι τόσο μπροστά ώστε να αποτελεί μέτρο σύγκρισης.

 

Ε ρε πως φένεται το κόμπλεξ...

 

καλά τα λες.

 

bait counter += 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο ψέμα ... πεθαίνεις. Ο τύπος ίσα ίσα που ακουμπάει το κινητό. Σε λίγο θα μας πουν ότι σταματάει και σφαίρες...

 

Μόνο τα Nokia σταματάνε σφαίρες!!

 

http://techblog.gr/mobile/nokia-301-bullet-saves-life-7711/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ακουστικό που το βάλανε;;;; Από πίσω;

"...η Xiaomi χρησιμοποιεί μια διαφορετική τεχνολογία (κεραμικό ακουστικό σύστημα) όπου αρκεί ο χρήστης να τοποθετήσει το αυτί του πάνω στην οθόνη προκειμένου να ακούσει τον συνομιλητή του. "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...