Προς το περιεχόμενο

Το Mi Mix είναι για τη Xiaomi το smartphone του μέλλοντος με οθόνη χωρίς περιθώρια


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πανέμορφο κινητό αλλά τι μανία που έχουν οι Κινέζοι με το μέγεθος...
​Φτάνει, κάποτε ήταν της μόδας να τα μικραίνουν συνέχεια, μετά κατάλαβαν τη χρησιμότητα της οθόνης και άρχισαν να τα μεγαλώνουν, αλλά αν δεν μπορείς να κρατάς το κινητό με το 1 χέρι, δεν είναι πια κινητό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δώρο το φαράσι για να το μαζέψεις άμα σου πέσει κάτω ΑΛΛΆ ναι σίγουρα με ενδιαφέρει και ειδικά σε αυτή τη τιμή που ρεζιλεύει κάποιους μεγάλους κατασκευαστές των κινητών των 800 ευρώ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δώρο το φαράσι για να το μαζέψεις άμα σου πέσει κάτω ΑΛΛΆ ναι σίγουρα με ενδιαφέρει και ειδικά σε αυτή τη τιμή που ρεζιλεύει κάποιους μεγάλους κατασκευαστές των κινητών των 800 ευρώ. :)

 

να δουμε ριβιους,υποτιθεται το κεραμικο πλαισιο ειναι ανθεκτικοτατο κ πανακριβο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολυ ομορφο, για την ακριβεια πανεμορφο. Εκει που ποναει το θεμα ομως ειναι ο τροπος προωθησης των συσκευων. Καταλαβαινω τους λογους που δεν κανει επισημο ανοιγμα, δεν θελει να πληρωσει για πατεντες αλλα θελει να κονομαει.

Καλη η κονομα αλλα θα πρεπει να μπει μια ταξη στο θεμα με τις ρομ. Πολλες διαφορετικες και το βασικο ειναι οτι αλλο παραγγελνεις και αλλο σου ερχεται. Κριμα που δεν μπορουμε να αγορασουμε κατευθειαν απο την xiaomi και μεσολαβουν τα κινεζομαγαζα. Μπορει να ζητησεις global stable, για να μην εχεις προβληματα, και να σου ερθει με dev η με κινεζικη. Δεν το εχουν ολοι με τα φλασαρισματα και τις αλλαγες ρομ και αυτο ειναι ενα θεμα που αποτελλει ανασταλτικο παραγοντα για πολλους πιθανους αγοραστες. Κατα τα αλλα οι συσκευες ειναι σουπερ, τι να λεμε τωρα....

Είναι από που το αγοράζεις εφόσον μιλάμε για κινέζικο μαγαζί. Και ότι του ζητήσεις, αυτή τη ρομ θα έχει. Συγκεκριμένα με global developer rom μια χαρά ελληνικά έχει και σούπερ η miui. Ανασταλτικό κομμάτι θα έλεγα την εγγύηση που είναι 1 χρόνος ή άμα πάθει κάτι ότι πρέπει να το στείλεις πίσω. Αλλά μιλάμε έχω το xiaomi redmi note 3 pro με φοβερά χαρακτηριστικά και τιμή χώμα. Άρα αξίζει το ρίσκο. 

Όσον αφορά για το mi mix απλά εντυπωσιακό... θα το άφηνα ένα 6μηνο ή 8μηνο να πέσει η τιμή του και απλά θα το έκανα δικό μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα η έλλειψη international μοντέλου πως θα μας καλύψει αφού δεν θα έχει καν αγγλικά

υπάρχει η miui.gr και μας φέρνει ελληνικά. Γενικότερα όμως η Xiaomi δίνει china roms αλλά και global roms που σημαίνει ελληνικά και αγγλικά και ότι γλώσσα θες. Οπότε μην λέμε ανακρίβειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Footprint...Κλαιω απο τα γελια.....

 

Πες...μας...και...εμάς...να...κλάψουμε...

 

 

Σχετικά με την Miui, ούτε εμένα μου αρέσει κατά βάση. Θυμάμαι όταν είχα πάρει το Mi2S έψαχνα για ώρα το app drawer, γενικά είναι υπερβολικά επηρεασμένη από το iOS, ενώ και τα διαφορετικά στοιχεία που έχει δεν είναι και τόσο καλόγουστα. Και τις προάλλες που έστησα ένα redmi 3, πάλι δεν μου άρεσε η Miui 8, υπερβολικά μεγάλα εικονίδια και άλλες αισθητικές κακοφωνίες.

Από ομαλότητα πάντως τα πάει εξαιρετικά, ενώ και το theme store της είναι μεγάλο συν, αν και τα περισσότερα θέματα που είδα ήταν πολύ "βαβουριάρικα".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει η miui.gr και μας φέρνει ελληνικά. Γενικότερα όμως η Xiaomi δίνει china roms αλλά και global roms που σημαίνει ελληνικά και αγγλικά και ότι γλώσσα θες. Οπότε μην λέμε ανακρίβειες.

φιλε μου δεν λέω ανακρίβειες ΡΩΤΑΩ απλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου δεν λέω ανακρίβειες ΡΩΤΑΩ απλα

Kοπέλα είμαι και συγνώμη δεν κατάλαβα γιατί δεν είδα ερωτηματικό. Έχει αγγλικά 100% και ελληνικά η global dev rom σε όλα της τα κινητά λόγω 8 miui rom.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...