Προς το περιεχόμενο

H Nintendo θα ανακοινώσει νέες λεπτομέρειες για το Switch στις 12 Ιανουαρίου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι αυτοί είπαν οτι εμείς όμως δεν θέλανε που όταν πήγανε μετά εμείς είπαμε όχι.

Ξέρεις γιατί σε δουλεύω; ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΙΠΑΝΕ ΜΑΡΤΙΟΣ ΤΟΥ 2017.

Μειώστε τον αλβανό, σας το έχει κάψει.

 

Και πάλι το θεωρώ υπερβολή ολο αυτό τι προσπαθεί δηλαδή να ανεβάσει το hype? Η άπλα μας σπάει τα νεύρα με τις λεπτομερειες με το σταγονομετρο?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτοί είπαν οτι εμείς όμως δεν θέλανε που όταν πήγανε μετά εμείς είπαμε όχι.

Ξέρεις γιατί σε δουλεύω; ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΙΠΑΝΕ ΜΑΡΤΙΟΣ ΤΟΥ 2017.

 

Μειώστε τον αλβανό, σας το έχει κάψει.

 

το μειωστε τον αλβανο μας το κανεις πιο ευκολο να το καταλαβουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτιμω να βγαλουν την κονσολα όταν είναι ετοιμη

και όχι όταν πρεπει

 

Συμφωνω αλλα το timing μου φανηκε λιγο περιεργο και δεν ειναι οτι δεν ειχαν αρκετο χρονο, το 2012 βγηκε το wii u.

Γιατι πολυ απλα δεν θελουν τα Χριστουγεννα να πεσουν πανω στο Ps4 pro Και του χρονου πανω στο xbox

Εσυ το βλεπεις απο την αποψη οτι αμα βγουν την ιδια χρονικη στιγμη το ps θα επισκιασει το switch, εγω το βλεπω απο την αποψη οτι πολλοι θα αγορασουν κονσολα μεσα στις γιορτες και θα παρουν Ps/xbox επειδη το switch δεν θα εχει κυκλοφορησει ακομα. Και τα δυο ισχυουν, ελπιζω να εκανε καλη επιλογη η Νintendo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

- Παιδί: "Θέλω το νιντεντο"

 

καλά με καμία δύναμη... μάλλον θα πει "θέλω playστεσιο"

 

Edit:πέρα απο την πλάκα πιστεύω το αγοραστικό κοινό τους εκτός Ασιας πρέπει να ειναι ενήλικες "fan" αλλα  και γονείς που σκεφτοντε ότι είναι ποιο σωστή σα κονσόλα να πάρουν δωρο τα Χριστούγεννα ένα nintento απο ψυχολογικής πλευράς για τα παιδιά τους...

 

 

 

Αλλά που ξέρω εγώ αυτοί λογικά έχουν ολόκληρες εταιρίες μαρκετιγκ που σφυγμομετρούν την αγορά....

Επεξ/σία από Psaris
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελανε μας ρε Nintendaraaaaaaa!! 

 

16 TFLOPS GPU, 4k/60 fps gaming και 12 ωρες αυτονομια μπαταριας οταν δουλευει σαν mobile!! Με τελικη τιμη τα 250!!!

 

:devil:  :devil:  :devil:  :devil:  :devil:

 

Οκ ξερω, ακολουθω τις πινακιδες για την εξοδο... :P

Ξέχασες να πεις οτι θα ανακοινώσει και συμβατότητα με Oculus. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άπατο θα πάει όποτε και να κυκλοφορίσει .

Αθανατο Insomnia, μην δουμε κατι καινουριο, κατευθειαν κραξιμο. Αμα εβγαζαν ομως ενα Low End pc (βλ xbox/ps) μαζι με ενα fifa και ενα remaster θα ζητωκραυγαζες

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο εμενα μου φαινεται λιγο fail το release date; Δεν μπορουσαν να επισπευσουν λιγο τις διαδικασιες και να το κυκλοφορησουν μεσα στα Χριστουγεννα; Πως ακριβως περιμενουν να πουλησουν οταν κυκλοφορουν την νεα κονσολα τους Μαρτιο, τοσους μηνες μετα το xbox s και το ps4 pro. Αυτος που ενδιαφερεται να το παρει και ξερει 5 πραγματα θα το αγορασει ετσι κι αλλιως αλλα το casual κοινο (ειδικα οι γονεις κτλ) θα παει να παρει κονσολα μεσα στα χριστουγεννα, θα δει το xbox και το ps και τα games που εχουν και θα προτιμησει αυτα, τι τον νοιαζει εαν η Nintendo θα κυκλοφορησει νεα κονσολα σε 3 μηνες;

 

Ο Μάρτιος είναι το τέλος του fiscal year στην Ιαπωνία. Ο λόγος που το κάνουν είναι καθαρά για τις μετοχές.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μάρτιος είναι το τέλος του fiscal year στην Ιαπωνία. Ο λόγος που το κάνουν είναι καθαρά για τις μετοχές.

εμαθα και κατι καινουριο σημερα, ευχαριστω :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να κάνω λάθος αδερφέ μου, διαπομπεύστε με στις πλατείες, καλύψτε το κορμί μου με πίσσα και πούπουλα, αν χρειαστεί να γίνω η θυσία στη νιντέντο για να πάρουμε το switch με όλους τους mainstream τίτλους από τις άλλες κονσόλες με γραφικά τουλάχιστον εφάμιλα και όλα αυτά σε μαξ 400 ευρώ τιμή. ΑΜΗΝ.

 

(και όλα αυτά για ενα γκατζετάκι που απλά έχει πλάκα ο σχεδιασμός του και μάλλον δεν υπάρχει περίπτωση, ούτε στο ανηψάκι να αγοράσω :P )

Για μένα πάντως είναι μονόδρομος η αγορά του.Δεν έχω πάρει κονσόλα της Nintendo μετά το Gamecube και το DS Lite.Οπότε δεν θέλω να αποφύγω αυτή τη γενιά γιατί μου έχουν λείψει τα παιχνίδια της Nintendo.Έχω το PC για παιχνίδια διαφορετικά απο αυτά που συνήθως προσφέρει η Nintendo.

Ο ανταγωνισμός με αφήνει κάπως αδιάφορο μιας και PS4 μόνο το επερχόμενο FFVII καίγομαι να παίξω.Φυσικά και έχει και άλλα παιχνίδια που θα έπαιζα αν το είχα (όπως Bloodborne , Uncharted , Last of us , Until Dawn)αλλα δεν είναι λόγος αγοράς της κονσόλας για μένα αυτά.

Απο πλευράς xbox κυριολεκτικά και ειλικρινά δεν θέλω κανένα παιχνίδι να παίξω.

Τα παιχνίδια της Nintendo ανέκαθεν είχαν για μένα τρομερό value.Ακόμα παίζουμε mario kart 64 με παρέα , super smash κλπ.Eπίσης είναι διασκεδαστικά και ευχάριστα κάτι που δεν βρίσκω αλλού.

 

Για χάρην τον πωλήσεων όμως ελπίζω και εύχομαι να έχει δυνατό hardware και 3rd party support(πράγμα αλληλένδετο με το hardware) γιατί κανείς δεν θα κάτσει να φτιάξει ένα game ξεχωριστά απλά και μόνο για να το τρέξει μία κονσόλα.Ευκολότερο ένα game για ps4 xbox και ένα κουτσουρεμένο port για PC (με άθλια γραφικά και τεράστιες απαιτήσεις gia 60fps) 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακοινωνουν ανακοινωσεις, φτιάχνουν τρεηλερ των τρεηλερ.. Η βιομηχανια των βιντεοπαιχνιδιών δε θα σταματησει ποτε να με εκπλησσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...