Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, harris231 είπε

και Solid έχω πάρει...😇 αλλά κρατάει λίγο 

Ούτως ή άλλως οι τελευταίες τζούρες στο duo δεν είναι ικανοποιητικές!

Εξ' άλλου μόνος σου το είπες ότι σπάνια χρειάζεσαι δεύτερο απανωτά στο Solid...

Edit: Εγώ έχω το Duo για έξω και το Solid για σπίτι / γραφείο.

Επεξ/σία από drgt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 26/7/2022 στις 1:28 ΜΜ, Wolf365 είπε

Κωδικός που μου έστειλαν με μειλ για οποίων θέλει έκπτωση 20 ευρώ :

IQ45B00BOSO3E

Το δοκίμασα αλλά δεν το περνάει, μου εμφανίζει error. Μήπως είναι μόνο για 1 χρήση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/7/2022 στις 10:35 ΠΜ, drgt είπε

Ο κωδικός είναι ίδιος για όλους.

Δηλαδή μπορεί να χρησιμοποιηθεί και να δοθεί.

 

15 ώρες πριν, papbilly1 είπε

Το δοκίμασα αλλά δεν το περνάει, μου εμφανίζει error. Μήπως είναι μόνο για 1 χρήση;

Όντως!  Ο κωδικός ΔΕΝ είναι ίδιος για όλους και συνεπώς είναι μιας χρήσης.

Λάθος μου.🤒

Επεξ/σία από drgt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα Bronze τα βάρεσαν πιστόλι; Πέρα από τα περίπτερα/καπνοπωλεία κτλ, δεν υπάρχει για αγορά ούτε στο σαϊτ τους. Δεν θα το βγάλουν ξανά; Γνωρίζει κανείς τι έγινε, γιατί ψάχνω εδώ και εκεί info, αλλά μάταια. Θα βολευτώ με την γεύση γαριδάκια μπέϊκον (τα Amber εννοώ :D) αλλά προτιμούσα τα Bronze.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Alex21121988 είπε

Tα Bronze τα βάρεσαν πιστόλι; Πέρα από τα περίπτερα/καπνοπωλεία κτλ, δεν υπάρχει για αγορά ούτε στο σαϊτ τους. Δεν θα το βγάλουν ξανά; Γνωρίζει κανείς τι έγινε, γιατί ψάχνω εδώ και εκεί info, αλλά μάταια. Θα βολευτώ με την γεύση γαριδάκια μπέϊκον (τα Amber εννοώ :D) αλλά προτιμούσα τα Bronze.

Αν εννοείς τα heets ....εδώ και καιρό έχουν στείλει μήνυμα μέσω viber ,στα μέλη , ότι υπάρχει πρόβλημα λόγω έλλειψης στο χαρτί. Έχει αναφερθεί και εδώ αρκετές φορές. Στην ουσία ναι. Τέλος τα bronze στα heets. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, markosf είπε

Αν εννοείς τα heets ....εδώ και καιρό έχουν στείλει μήνυμα μέσω viber ,στα μέλη , ότι υπάρχει πρόβλημα λόγω έλλειψης στο χαρτί. Έχει αναφερθεί και εδώ αρκετές φορές. Στην ουσία ναι. Τέλος τα bronze στα heets. 

Α οκ. Δεν έλαβα μήνυμα, έχω 2 συσκευές registered κτλ, δεν γνωρίζω αν έχει σχέση με το membership αυτό, αν θυμάμαι καλά είχα κάνει εγρραφή γιατί λαμβάνω newsletter τους συνεχώς.  Anw, thx για το info. Συνεχίζουμε με τα Amber μέχρι να πέσει πιστόλι και εκεί. Ωθούν τον καταναλωτή να πάει στο καινούριο, λογικό marketing decision xD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Για τις επόμενες 2-3 εβδομάδες θα αντιμετωπίσουμε ελλείψεις σε ορισμένες γεύσεις των HEETS. Ο λόγος είναι ότι οι φίλοι του IQOS αυξάνονται, το ίδιο και η ζήτηση λόγω τουρισμού. Σε διαβεβαιώνουμε πως είναι κάτι προσωρινό και σύντομα η διαθεσιμότητα θα αποκατασταθεί.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πήρα το iluma one πρόσφατα. Έχω την εντύπωση ότι δεν κάνει καλή καύση των terea. Αλλά καίγονται καλύτερα αλλά χειρότερα. Παράδειγμα στην φωτό από κάτω, νιώθω ότι το υλικό μέσα δεν έχει καεί ολόκληρο. Δείτε και εσείς και πείτε μου 

16593325213384035579713609989422.jpg

16593325835452462777464291598082.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα..οποιος χρειαζεται κωδικο για εκπτωση στις νεες συσκευες iluma ας μου στειλει μηνυμα..\

 

edit Δωθηκε...

Επεξ/σία από ppmarkos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1η εντύπωση και μου χτυπάει κάπως άσχημα που όλες οι Τζούρες δεν είναι ίδιες.

Στην Αρχή έχει κάποια ένταση και μάζα στο καπνό και σταδιακά ατονεί (και στα 2) σας το κάνει και σε εσάς αυτό ?

Για το iluma λέω. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο περιπτεράς της γειτονιάς μου, μου είπε πως σε βάθος χρόνου, άγνωστο πόσο,  τα heets καταργούνται και θα παραμείνουν μόνο τα ιλούμα. Έτσι του είπε ο πωλητής που του πηγαίνει τις παραγγελίες.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...