Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις παρέλαβα το one  με κίτρινα τερεα...ναι όντως δεν έχει την ένταση του duo3 αλλά δεν έχει την μυρωδιά και το καθάρισμα..νομίζω είμαι ικανοποιημένος προς το παρόν .

Για 19 ευρώ με 3 πακέτα και σκάρτο να βγει δεν το μετανιώνω 

Επεξ/σία από daPro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ο ίδιος δε μπορείς να καταλάβεις τη μυρωδιά καθως την συνηθίζεις. Οι γύρω μου όμως μου έχουν αναφέρει με παράπονο για την ίδια η και περισσότερη μυρωδιά στο ιλουμα.

Εγω δυσκολεύτηκα στη μετάβαση και μου πήρε ημέρες καθώς άλλαζα συνέχεια γεύσεις καθώς μου έλειπε το άρωμα του amber heet. Στο support μου έλεγαν ότι είχα συνηθίσει τη γεύση του καμμένου. Μετά από δύο βδομάδες κάνω μόνο amber terea, ωστόσο κάποιες φορές αναπολώ ένα καλό amber heet.

Επειδη αναφέρθηκε παραπάνω εγώ συναντώ τζουφια και στο ιλουμα, όχι στο αερολυμα αλλά σίγουρα στο άρωμα τους που ορισμένα δεν έχουν καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στη παρέα …είμαι και εγώ σε δίλλημα …lil ή luma; 
με βλέπω πιο πολύ προς lil λόγω του ότι παιρνει τα heets και τα δικα του .. το μόνο που ενοχλεί είναι η μυρωδιά που έχουν ( χρήστης ακόμα του 1ου iqos!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, drgt είπε

Εγώ για να μην είμαι σε δίλημμα τα πήρα ολα και ανάλογα την όρεξη πράττω!

Με έβαλες σε σκέψη να δοκιμάσω το τερεα σε Λιλ...γιατί στα άλλα iqos το έχω δοκιμάσει 😉

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα. Εχω κουπονι -20€ για αγορα συσκευης Iluma που δεν το χρειαζομαι. Αν το θελει καποιος pm me. Δεν γνωριζω αν ισχυει για ολες τις συσκευες και αν κολλαει με εκπτωση απο iqos club. Ληγει στις 30/09 παντως.

Edit: Δοθηκε σε μελος.

Επεξ/σία από HannibaL19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, daPro είπε

Αν βάλω heet στο iluma one τι θα γίνει?Τοχει δοκιμάσει κανείς?

Δεν θα δουλέψει. Πρώτων δεν θα ξεκινήσει γιατί δεν θα πατήσει καλά κατω. Δεύτερον Το heet θέλει ακίδα για να θερμανθεί. Το Iluma δεν έχει . Την έχουν τα τερεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως βγάζετε αυτό που μένει μέσα στην συσκευή αν σας σας σπάσει κάποιο  terea;;

Δεν σπάζουν εύκολα αλλά δυο φορές που μου έσπασε, μια στο δικό μου one και μια στο iluma της συζύγου παιδεύτηκα αρκετά μέχρι να βγάλω το κομματι που είναι κάτω από τον καπνό  ... καμιά σχέση με την εξαγωγή σπασμένου heet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, teot είπε

Πως βγάζετε αυτό που μένει μέσα στην συσκευή αν σας σας σπάσει κάποιο  terea;;

Δεν σπάζουν εύκολα αλλά δυο φορές που μου έσπασε, μια στο δικό μου one και μια στο iluma της συζύγου παιδεύτηκα αρκετά μέχρι να βγάλω το κομματι που είναι κάτω από τον καπνό  ... καμιά σχέση με την εξαγωγή σπασμένου heet.

Το τσιμπιδακι για τα φρύδια θα φανεί χρήσιμο. Επίσης για όσους έχουν το παλιότερο καθαριστικό των iqos , το μαύρο το λαμακι που είχε μέσα (καθαρίζαμε το καπάκι και την λεπίδα με αυτό) ,βοηθάει αρκετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...