Προς το περιεχόμενο

Εναλλακτική πρόταση του Nexus 6p;


ostvarivanje

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε ευχαριστώ πολύ, θα το κοιτάξω αλλά τι εννοείς το πρώτο Χ; Υπάρχει και δεύτερο; Επίσης στο xda βρήκα το pure, αυτό είναι;

ναι το style/pure (το ίδιο είναι απλά αλλάζουν οι μπάντες lte) είναι το τρίτο υπάρχει και το δεύτερο generetion εκτός απ το πρώτο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το style/pure (το ίδιο είναι απλά αλλάζουν οι μπάντες lte) είναι το τρίτο υπάρχει και το δεύτερο generetion εκτός απ το πρώτο

Το είδα λίγο και από ό,τι κατάλαβα είναι περίπου στα χαρακτηριστικά του 6p. Θέλω λίγο να διαβάσω εντυπώσεις χρηστών για να έχω πιο σφαιρική εικόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέφτεσαι το x style με ακόμη χειρότερο επεξεργαστή και από το 6p,με 2κ οθόνη και μπαταρία 3000mah, με χειρότερη υποστήριξη από το xda και ακόμη χειρότερη από την Lenovo πλέον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η Motorola ανήκει στην Lenovo πλέον και η υποστήριξη για αναβαθμίσεις επίσης

Χειρότερη από τη Lenovo;

Όλα τα λαμβάνω υπόψη, απλά επειδή δεν το είχα κοιτάξει, απλά θέλησα να δω κατά πόσο μου ταιριάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πολύ περισσότερο support το 1+3;

πάνω κάτω τα ίδια είναι γενικά ασχολούνται πολύ με τα motorola moto x στο xda γιατί έχουν καθαρό android και ήταν συσκευές της google

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και τώρα με έβαλες σε δίλημμα γιατί το moto μου αρέσει επειδή έχει μεγαλύτερη οθόνη (έρχομαι από Nexus 6) και δεν ξέρω τι να κάνω.

Are you kidding; Αν πέσει το Nexus 100 ευρώ (χλωμό) το παίρνεις, αλλιώς OP3. Έχει μέχρι Paranoid Android και Franco Kernel που είναι Nexus Exclusives.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο. Όταν είχα κοιτάξει στο xda για την υποστήριξη του OP3 βιαζόμουν και δεν είχα προσέξει καλά. Τώρα που κοίταξα ξανά, έχει πολύ πράγμα. Οπότε περιμένω άλλες έξι μέρες το Nexus και αν δεν προκύψει κάτι πηγαίνω για το OP3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εδω στις αγγελιες του σαιτ το 6p το δινουν 350-340 ...

Αξίζει τόσα χρηματα για μεταχειρισμένο όμως;; καλύτερα καινούριο!!!

Έχεις δίκιο. Όταν είχα κοιτάξει στο xda για την υποστήριξη του OP3 βιαζόμουν και δεν είχα προσέξει καλά. Τώρα που κοίταξα ξανά, έχει πολύ πράγμα. Οπότε περιμένω άλλες έξι μέρες το Nexus και αν δεν προκύψει κάτι πηγαίνω για το OP3

Εννοείτε πως έχει πολύ μεγάλη υποστήριξη.. εξάλλου η one plus με τέτοιο σκεπτικό ξεκίνησε αν θυμάσαι με το one plus one καθώς ερχόταν με cyanogen mod

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...