Προς το περιεχόμενο

Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System


Mazinga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φίλη :Ρ από το πλαίσιο !

Ουπς! :D Συγγνώμη, λάθος μου.

 

Καλορίζικο και καλά ρετρό καψίματα!

 

Εμένα με πήραν τηλέφωνο από τον Κωτσόβολο σήμερα να με ρωτήσουν αν ενδιαφέρομαι ακόμα για την παραγγελία, αλλά μου έδωσε η κοπέλα την εντύπωση ότι δεν ήξερε τι προϊόν περιλαμβάνεται στην παραγγελία γιατί όταν την ρώτησα σχετικά με κάποια εκτίμηση για το πότε θα έρθει, μου λέει "αύριο θα δρομολογηθεί, μεθαύριο θα παραλάβετε". Πράγμα το οποίο με την λογική το αποκλείω, με το συναίσθημα όμως το ελπίζω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 663
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ουπς! :D Συγγνώμη, λάθος μου.

 

Καλορίζικο και καλά ρετρό καψίματα!

 

Εμένα με πήραν τηλέφωνο από τον Κωτσόβολο σήμερα να με ρωτήσουν αν ενδιαφέρομαι ακόμα για την παραγγελία, αλλά μου έδωσε η κοπέλα την εντύπωση ότι δεν ήξερε τι προϊόν περιλαμβάνεται στην παραγγελία γιατί όταν την ρώτησα σχετικά με κάποια εκτίμηση για το πότε θα έρθει, μου λέει "αύριο θα δρομολογηθεί, μεθαύριο θα παραλάβετε". Πράγμα το οποίο με την λογική το αποκλείω, με το συναίσθημα όμως το ελπίζω :P

θενκς χεχε. δοκίμασε κι εσύ με το πλαίσιο. σε ένα άλλο μέλος που του είπα να το κάνει πρόλαβε. Τετάρτη παραγγείλαμε και σήμερα παραλάβαμε. αλλα μην το ψαχνεις στην σελιδα. στειλε τους μηνυμα στο facebook και ρωτα τους αν το εχουν διαθεσιμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μίλισα με live chat στη σελίδα του πλαισίου.

δεν υπάρχει στοκ σε κάποιο κατάστημα και δεν ξέρουν ημερομηνία πότε θα το έχουν.

 

Μας τα πήρε όλα η livefreeordie :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα ατυχησατε παιδιά. Εγώ που τους έστειλα μήνυμα την Τετάρτη πρόλαβα προφανώς. κι ενα άλλο μέλος που του είπα να το κάνει πρόλαβε. Όταν λες live chat το εννοείς; γτ ξαναλέω εγώ έστειλα μήνυμα στη σελιδσελίδα στο Facebook. Όταν πήρα τηλ στα κεντρικά μου είπαν δεν υπάρχει. Όταν έστειλα Μήνυμα όμως μου είπαν έχουν ελάχιστα κομμάτια και να δώσω τον αριθμό μου να με πάρουν τηλέφωνο να το δούμε αν θέλω άμεση αγορά. στείλε από περιέργεια να δούμε τι θα σας πουν ρε σεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω τον Κωτσόβολο σαν την πιστή Πηνελόπη :P

Σχετικά με το Πλαίσιο μπορεί να εξαρτάται και από το άτομο που θα σου απαντήσει, αν γνωρίζει σχετικά με το nes mini, αν τους έχουν πει λόγω μικρού αποθέματος να λένε σε μερικούς ναι σε άλλους όχι, ή στην τελική μπορεί να είχαν 10-20 κομμάτια μόνο πανελλαδικά και να τελείωσαν.

 

Αλήθεια, θα με ενδιέφερε να δω πώς αντιμετωπίζουν τα παιχνίδια αυτά τα σημερινά πιτσιρίκια, για όποιον το πήρε ή σκοπεύει να το πάρει και για τα παιδιά του. Γιατί όταν έχεις συνηθίσει να βλέπεις τα σουπερ ουάου παιχνίδια με τα σούπερ-ντούπερ γραφικά, τα παιχνίδια του nes δεν θα τους φανούν κάπως ξενέρωτα? Δεν έχω δει πουθενά δημογραφικά στοιχεία των αγοραστών του nes mini για να δω τι παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω τον Κωτσόβολο σαν την πιστή Πηνελόπη :P

 

Σχετικά με το Πλαίσιο μπορεί να εξαρτάται και από το άτομο που θα σου απαντήσει, αν γνωρίζει σχετικά με το nes mini, αν τους έχουν πει λόγω μικρού αποθέματος να λένε σε μερικούς ναι σε άλλους όχι, ή στην τελική μπορεί να είχαν 10-20 κομμάτια μόνο πανελλαδικά και να τελείωσαν.

 

Αλήθεια, θα με ενδιέφερε να δω πώς αντιμετωπίζουν τα παιχνίδια αυτά τα σημερινά πιτσιρίκια, για όποιον το πήρε ή σκοπεύει να το πάρει και για τα παιδιά του. Γιατί όταν έχεις συνηθίσει να βλέπεις τα σουπερ ουάου παιχνίδια με τα σούπερ-ντούπερ γραφικά, τα παιχνίδια του nes δεν θα τους φανούν κάπως ξενέρωτα? Δεν έχω δει πουθενά δημογραφικά στοιχεία των αγοραστών του nes mini για να δω τι παίζει.

Καλα σιγουρα ειχαν ελαχιστα κομματια,μου το ειπαν κιολας οτι ειναι πολυ λιγα. Κι εμενα ενα αλλο παιδι μου ειπε να το κανω αυτο,στα κεντρικα παντως δεν ηξεραν την τυφλα τους! Κι εγω το εχω αναρωτηθει αυτο για τα μικρα. Ισως δεν τους αρεσει και πολυ. Τουλαχιστον αυτα που εχουν μαθει με ps κτλ δεν νομιζω να το πολυεκτιμησουν :P Ετσι κι αλλιως νομιζω πως πιο πολυ βγηκε για εμας τους μεγαλυτερους σε φαση νοσταλγιας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω τον Κωτσόβολο σαν την πιστή Πηνελόπη :P

 

Σχετικά με το Πλαίσιο μπορεί να εξαρτάται και από το άτομο που θα σου απαντήσει, αν γνωρίζει σχετικά με το nes mini, αν τους έχουν πει λόγω μικρού αποθέματος να λένε σε μερικούς ναι σε άλλους όχι, ή στην τελική μπορεί να είχαν 10-20 κομμάτια μόνο πανελλαδικά και να τελείωσαν.

 

Αλήθεια, θα με ενδιέφερε να δω πώς αντιμετωπίζουν τα παιχνίδια αυτά τα σημερινά πιτσιρίκια, για όποιον το πήρε ή σκοπεύει να το πάρει και για τα παιδιά του. Γιατί όταν έχεις συνηθίσει να βλέπεις τα σουπερ ουάου παιχνίδια με τα σούπερ-ντούπερ γραφικά, τα παιχνίδια του nes δεν θα τους φανούν κάπως ξενέρωτα? Δεν έχω δει πουθενά δημογραφικά στοιχεία των αγοραστών του nes mini για να δω τι παίζει.

Ειχε 8 κομματια, ολα κ ολα, ρωτησα. Περιμενουν-ελπιζουν ολοι αρχες-μεσα δεκεμβρη

 

Καλα σιγουρα ειχαν ελαχιστα κομματια,μου το ειπαν κιολας οτι ειναι πολυ λιγα. Κι εμενα ενα αλλο παιδι μου ειπε να το κανω αυτο,στα κεντρικα παντως δεν ηξεραν την τυφλα τους! Κι εγω το εχω αναρωτηθει αυτο για τα μικρα. Ισως δεν τους αρεσει και πολυ. Τουλαχιστον αυτα που εχουν μαθει με ps κτλ δεν νομιζω να το πολυεκτιμησουν :P Ετσι κι αλλιως νομιζω πως πιο πολυ βγηκε για εμας τους μεγαλυτερους σε φαση νοσταλγιας :P

 

 

Βρε τους μεγαλυτερους.....εχετε ασπρη τριχα πουθενα;

Εγω θα τα βαψω πια οπως ο Iggy pop η η Beyonce, βαρεθηκα να μοιαζω με τα χιονοζομπι του game of thrones.

Τα δικια μου τα πιτσιρικια τα εκτιμουν μια χαρα. Στο Η-Υ, και τον amstrad, donkey kong, invaders, galaga, centipede, pong, arkanoid, dan dare, δινουν και παιρνουν.

Αντε να αφησουν τη συλλογη μου ησυχη, θα χουν το mini nes, το wii U τους και φτανει. Νισαφι πια. Δεν προφταινω να παιξω εγω.

-----------------------------------------------

Α και ακομη κυκλοφορουν κομματια απο την κονσολα. Βρηκα αλλα δυο σημερα, και εβγαλα και τις υποχρεωσεις μου για τα χριστουγεννα. Κωτσος, καποιος δεν παρελαβε προπαραγγελια και τα εβγαλε το καταστημα διαθεσιμα. Ρωτησα, και μια και δεν δουλευα σημερα πρωι, πηγα και τα πηρα. Ισως να εχει ακομα ενα. Τα βλεπει το καταστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε 8 κομματια, ολα κ ολα, ρωτησα. Περιμενουν-ελπιζουν ολοι αρχες-μεσα δεκεμβρη

 

 

 

Βρε τους μεγαλυτερους.....εχετε ασπρη τριχα πουθενα;

Εγω θα τα βαψω πια οπως ο Iggy pop η η Beyonce, βαρεθηκα να μοιαζω με τα χιονοζομπι του game of thrones.

Τα δικια μου τα πιτσιρικια τα εκτιμουν μια χαρα. Στο Η-Υ, και τον amstrad, donkey kong, invaders, galaga, centipede, pong, arkanoid, dan dare, δινουν και παιρνουν.

Αντε να αφησουν τη συλλογη μου ησυχη, θα χουν το mini nes, το wii U τους και φτανει. Νισαφι πια. Δεν προφταινω να παιξω εγω.

-----------------------------------------------

Α και ακομη κυκλοφορουν κομματια απο την κονσολα. Βρηκα αλλα δυο σημερα, και εβγαλα και τις υποχρεωσεις μου για τα χριστουγεννα. Κωτσος, καποιος δεν παρελαβε προπαραγγελια και τα εβγαλε το καταστημα διαθεσιμα. Ρωτησα, και μια και δεν δουλευα σημερα πρωι, πηγα και τα πηρα. Ισως να εχει ακομα ενα. Τα βλεπει το καταστημα.

χαχα ασπρη τριχα οχι ακομα προσωπικα,αλλα τα 26 τα πατησαμε πλεον :P :P :P καλα εσυ τι τυχη εχεις! βρηκες αλλα 2;;; χαχα ελεος καλε,εδω 1 και με το ζορι βρηκα! παντως μου λειπουν αρκετα παιχνιδια που ειχα στο snes και θυμαμαι να παιζω. μακαρι να υπηρχε τροπος να βαλουμε κι αλλα μεσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκα απ τα σκοταδια μετα απο τοσα χρονια στο ινσομνια βουβος ,  για το Mini...

Ποιο ειναι το πιο σιγουρο bet για προπαραγγελια...?

 

Δεν με νοιαζει τοσο να το εχω αμεσα ( οχι και σε 3 μηνες βεβαια) , οσο το να μην ακυρωθει...και μεινω ρεστος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει και σε αγγελία για όποιον δε μπορεί να περιμένει ένα μήνα

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/videogamesvarious/792642-nes-classic-mini/

δεν ειναι ο μονος,ειδα κι αλλες παρομοιες αγγελιες αυτες τις μερες εδω με την πιο ''λογικη'' να ειναι στα 90 ευρω. τραγικοι απλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...