Προς το περιεχόμενο

Πάτοι παπουτσιών


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δωστε κανενα link και τιμές από πάτους να αρχίσουμε να ενημερωνόμαστε

 

Μερικα ενδεικτικα

http://www.skroutz.gr/c/2422/Anatomikoi-Patoi-Papoutsiwn.html?from=most-popular&keyphrase=scholl+%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%BF%CE%B9

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξεθαβω το θεμα...Οι σιλικονης απο αυτους με gel εχουν διαφορα ? Ποιοι ειναι καλυτεροι ?

Εμενα οι gel δεν μου κανουν καν, οι σκληροι για μενα ειναι ποιο καλοι και νομιζω οι gel κατασρεφονται και ποιο γρηγορα δεν κρατανε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Στις 2/12/2017 στις 12:05 ΠΜ, panos0100 είπε

Εμενα οι gel δεν μου κανουν καν, οι σκληροι για μενα ειναι ποιο καλοι και νομιζω οι gel κατασρεφονται και ποιο γρηγορα δεν κρατανε

Ειμαι διχασμενος σχετικα με τους gel. Ενω γενικα τους πλασαρουν σαν 'ανωτερους' απο ολους τους αλλους, εγω ειδα οτι αυτο δεν ισχυει παντα. Μπορει να βαλεις εναν καλο σκληρο πατο, και να νιωθει το ποδι πιο καλο κρατημα και πιο ανετα απο τους gel.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα πάθει μεγάλη ζημιά στον στρατό από τους πάτους σιλικόνης και είχανε και 15€ τελείωσε η  θητεία μου και με είχανε κόψει το δάχτυλο του ποδιού στην άκρη και μολύνθηκε,  μετά πήρα αυτούς τους γνωστούς <<army race>> 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος είχε πάρει τους gel active της scholl του πήγανε 9 μήνες ακριβώς, οι gel δεν νομίζω ότι κρατάνε χαλάνε εύκολα σε εμένα λόγω του προβλήματος που έχω με την πλατυποδία στραβώνει κι άλλο το πόδι μου με τους gel

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Έχω τους  πάτους "podia" που μου τους πρότειναν ως τους καλύτερους που είχαν στο φαρμακείο της γειτονιάς μου. Αξίζουν! Πολύ άνετοι και μαλακοι πατοι σιλικόνης. Τους είχα πάρει 20€ πριν δύο μήνες περίπου. Είναι και ανατομικοι. Κάνουν το περπάτημα πολύ άνετο. 

5206680000735_1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/2/2019 στις 7:46 ΜΜ, mindreader είπε

Οι θερμικοι πατοι, τι ακριβως ειναι;  Είναι μιας χρησεως μονο; Χρειαζονται καποιο ειδικο χειρισμο;

Πως λειτουργουν; Ειναι οντως ζεστοι και αποτελεσματικοι;

Επεξ/σία από mindreader
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα Scholl Gel Active Everyday, γιατι στη δουλεια δεν εχω τοσο ορθοστασια αλλα πολυ περα δωθε, και ηταν πολυ καλοι. Πονος μηδεν.

Πριν απο κανα μηνα αλλαξα κ πηρα δοκιμαστικα τους Sofsole Athlete Sport. Ριχνω χιλιομετρα και δεν καταλαβαινω τιποτα.

Δεν ξαναγυρναω σε scholl.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Iris_89 είπε

Ειχα Scholl Gel Active Everyday, γιατι στη δουλεια δεν εχω τοσο ορθοστασια αλλα πολυ περα δωθε, και ηταν πολυ καλοι. Πονος μηδεν.

Πριν απο κανα μηνα αλλαξα κ πηρα δοκιμαστικα τους Sofsole Athlete Sport. Ριχνω χιλιομετρα και δεν καταλαβαινω τιποτα.

Δεν ξαναγυρναω σε scholl.

Αυτοί είναι με αερόσολα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...