Προς το περιεχόμενο

Αγορά smartphone εως 130 ευρώ!


DerZornGottes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μιας και το θυμήθηκα,ρώτα αν αυτό που πουλάνε περιέχει φορτιστή.

εχω διαβάσει σε μερικά μοντέλα δεν βάζουν(πχ το εχω δει το eshop.gr να το γράφει για το κανονικό Moto G4)

BTW,ψήθηκα και γω για αγορά :lol:

Nαι θα το ρωτήσω! Κάτι τελευταίο: η εγγύηση των σκρουτζομάγαζων πως ακριβως δουλεύει; Αν παρουσιάσει θέμα τους το πάω και τα κανονίζουν αυτοί ή πρέπει να το πάω εγώ σε αντιπροσωπεία της μοτορόλα; Αν συμβαίνει το δέυτερο η μοτορολλα πως είναι από άποψη εξυπηρέτησης πελατών; Έχει αρκετές αντιπροσωπείες για να καλύπτει όλη την Αθήνα; Ή από Βόρεια προάστια θα ψάχνομαι για Πειραιά; :-) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι θα το ρωτήσω! Κάτι τελευταίο: η εγγύηση των σκρουτζομάγαζων πως ακριβως δουλεύει; Αν παρουσιάσει θέμα τους το πάω και τα κανονίζουν αυτοί ή πρέπει να το πάω εγώ σε αντιπροσωπεία της μοτορόλα; Αν συμβαίνει το δέυτερο η μοτορολλα πως είναι από άποψη εξυπηρέτησης πελατών; Έχει αρκετές αντιπροσωπείες για να καλύπτει όλη την Αθήνα; Ή από Βόρεια προάστια θα ψάχνομαι για Πειραιά; :-) :-)

ο επίσημος αντιπρόσωπος service της μοτο ειναι η cellcom

https://motorola-global-en-uk.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/53855/p_country_code/GR

 

καλύτερα να το πας εσύ στην αντιπροσωπεία να γλυτώσεις την αναμονή.Βέβαια ίσως να εξαρτάται και απο το κατάστημα(αν μιλήσεις μαζί του δλδ και σε στείλει απ ευθειας εκει)

το βλέπεις και απο τη σελίδα του προιόντος ανα κατάστημα(λεει 2 ετη εγγύηση αντιπροσωπείας)

 

ελπίζω να στα λεω σωστά μιας και δεν ξέρω τι γίνεται τώρα που η μοτο ειναι λενοβο.Μηπως δηλαδή πηγαίνουν στη λενοβο για επισκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εγγυηση να ξερεις παντως πως ειναι για κατασκευαστικα λαθοι οχι για προσωπικα.Αντιπροσωπεια της ειναι η Sellcom και εχει στην Αργυρουπολη 


Α με προλαβε το παιδι :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είναι καλύτερο από το g4 αυτό

http://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/smartphone-lenovo-vibe-s1-lite-dual-sim-16gb-mple/prod8081798pp/;

Στο σκρουτζ υπαρχει στα 200€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έφτασε στα χέρια μας χθες το moto g4 dual play χθες! Ευχαριστώ όλους/ες για τη βοήθεια και τις συμβουλές! Η συσκευασία είχε φορτιστή αλλά όχι ακουστικά και δυστυχώς δεν είχε και αυτοκόλλητο για προστασία οθόνης (μικρή ζημιά θα αγοράσουμε σύντομα μαζί με θήκη).

 

Εκεί που ήθελε λίγο τρέξιμο είναι ότι παίρνει μόνο micro SIM και η αδερφή μου είχε από τις μεγάλες και έπρεπε να την κόψουμε. Θα μας την έκοβαν από το μαγαζί αλλά δεν το ξέραμε ότι έπαιρνε μόνο micro. Για να μην σας κουράζω το public ήθελε 5 ευρώ για να την κόψει (!), και cosmote και vodafone δεν την κόβαν καν αλλά θα μας την αντικαθιστούσαν με μία micro πάλι μετ' αμοιβής! Ευτυχώς μας την έκοψε δωρεάν to media markt και μπράβο τους που δεν είναι τόσο greedy όσο οι λεγάμενοι από πάνω. Τέλος καλά όλα καλά! Tnx και πάλι!

 

ΥΓ: To προήγουμενο κινητό της ήταν Link.png Site: αυτό οπότε στην αρχή ήταν λίγο overwhelmed με τη "πολυπλοκότητα" του μότο :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε καλησπερα.θα μπορουσες να γραψεις πληροφοριεςς σχετικα με sar συσκευης, αυτονομια μπαταριας και καμερες?

Sar τιμες λιγο ανεβασμενες, ειχα δυσκολευτει να τις βρω, αλλα παντα εντος οριων. Νμζ κατω απο 1 κεφαλι, 1,2 σωμα. Αυτονομια 1-1.5 μερες φουλ χρησης ομως. Την μια μερα τη βγαζει ανετα παντως. Καμερες ικανοποιητικες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θα έπαιζα σε motog4 είναι ότι πρέπει και θα σκεφτόμουνα πολύ σοβαρά το meizu m3s βέβαια σε θέμα service θα έχεις θέμα όντας κινέζικο που δεν έχει αντιπροσωπεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...