Προς το περιεχόμενο

Black friday - ξεκινησαν οι προσφορες


dieccast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν απο λίγο ήρθε και newsletter απο mediamarkt, συνεχίζονται και αύριο οι Black Friday Προσφορές με νέα προϊόντα (!)

 

http://link-gr.mediamarkt.gr/u/gm.php?prm=nHoNzhd7bs_561123876_934468_290624

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

499. Για το μαύρο πήγα, στο πλαίσιο ήταν διαθέσιμο

τώρα έχει ανέβει πάλι η τιμή του, οπότε λογικά δε θα το δίνουν αύριο 499..ε?

http://www.plaisio.gr/tilefona/kinita-smartphones/samsung-galaxy-s7.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το site λέει 699 και όχι 499.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σας κάνει να νιώθετε κάπως καλύτερα πάντως. Σήμερα είδα για πρώτη φορά στη ζωή μου, queue για να μπώ σε site. Για την ιστορία η μπάρα είναι κάπου στο 80% τώρα και έχει περάσει πάνω απο μισή ώρα.

 

post-63085-0-31599800-1480120282_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και χειρότερα. Namecheap βγάζει ανά ώρα 700 domain names σε τιμή χώμα και γίνεται φυσικά πανηγύρι.

 

Έφαγα 27 λεπτά μετρημένα για να καταφέρω να περάσω μια παραγγελία από συνεχόμενα refresh λόγω errors (500, 524 από cloudflare κλπ).

 

Και πέρα από domain registrar, είναι και hosting company. Που δεν έχουν ικανό server για το δικό τους το site.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σας κάνει να νιώθετε κάπως καλύτερα πάντως. Σήμερα είδα για πρώτη φορά στη ζωή μου, queue για να μπώ σε site. Για την ιστορία η μπάρα είναι κάπου στο 80% τώρα και έχει περάσει πάνω απο μισή ώρα.

 

attachicon.gifCapture.JPG

καλα ενταξει γραψε το site και μην το αφήσεις να φορτώσει η σελιδα..  πατας μετα αριστερά πανω μια κατηγορια οπως pc games και αγοράζεις οτι θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχουν και χειρότερα. Namecheap βγάζει ανά ώρα 700 domain names σε τιμή χώμα και γίνεται φυσικά πανηγύρι

 

Φοβερή προσφορά αυτή! Μέσα σε δύο λεπτά είχε 247 domains available και έκανε sold out (δεν πρόλαβα το .design που ήθελα).
Πάμε τώρα για .com :)
Ευχαριστούμε αγαπητέ BrokasHelm :)
 
ΥΓ: Θα το τραβήξει μέχρι και Δευτέρα; Αυτό σημαίνει ότι ξαναβγάζει προσφορά στα ίδια tld σε μεταγενέστερο χρόνο;
Επεξ/σία από Philippe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φοβερή προσφορά αυτή! Μέσα σε δύο λεπτά είχε 247 domains available και έκανε sold out (δεν πρόλαβα το .design που ήθελα).

Πάμε τώρα για .com :)

Ευχαριστούμε αγαπητέ BrokasHelm :)

 

ΥΓ: Θα το τραβήξει μέχρι και Δευτέρα; Αυτό σημαίνει ότι ξαναβγάζει προσφορά στα ίδια tld σε μεταγενέστερο χρόνο;

Θα βγάλει σίγουρα για όλη την Δευτέρα, ανά ώρα προσφορές. Δεν ξέρω για το Σ/Κ. Οι προσφορές είναι επαναλαμβανόμενες. Τα .com πχ τα έβγαζε χτες κάθε 3 ώρες, δηλαδή σύνολο θα έβγαλε πάνω από 5000.

 

Το κάνει αυτό κάθε χρόνο, πρώτη φορά που το χρησιμοποίησα ήταν πριν 3 χρόνια. Στα συν ότι το renew είναι σε ανθρώπινη τιμή. Γιατί όλα γίνονται για το renew.

 

ΥΓ Για shared hosting (ή γενικά hosting) αν θέλετε θα βρείτε αλλού καλύτερα Δευτέρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο πιο κάτω να πάει. Ναι, η ζώνη που έχει είναι η run

 

https://www.amazon.de/Garmin-fenix-GPS-Multisport-Smartwatch-Herzfrequenzmessung-Sportfunktionen/dp/B01GG0C2D0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1480157950&sr=8-1&keywords=garmin+fenix+3+hr

 

Εγώ αυτή την έκδοση έχω σταμπάρει. Ελπίζω μήπως του πετάξει κανα 40-50% και το χτυπήσω. Το άμαζον το έχει σε καλύτερη τιμή από το blacks.

Μπέρδεψα τις εκδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...