Προς το περιεχόμενο

Black friday - ξεκινησαν οι προσφορες


dieccast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και τώρα πιά δεν έχει και καμία σημασία, έχω την εντύπωση ότι δεν έπαιξε σχεδόν τίποτε σε δίσκους (HDD/SSD) και απολύτως τίποτε σε κάρτες μνήμης. Κάνω λάθος;

σε Ελλάδα όχι. εξω έπαιξε ssd mx300 750 και τώρα παίζει ακόμα mx300 500+

Οτι δισκοι βγηκαν σε προσφορα τους πηραν οσοι ειναι μελη Prime, γιατι τους ανοιγει μιση ωρα πριν.

Οποτε αν δεν εισαι, πολυ χλωμο να τον προλαβεις, ποσο μαλλον εαν εχει καμια δελαστικη τιμη!

γίνε Prime Λοιπόν. 30 μέρες δωρεαν με δυνατότητα ακύρωσης ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 577
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου ήρθε email απο Media:

 

Black Friday και την Κυριακή. :-D

 

Κλίκαρα στην ενότητα smartphones και είχε τα ίδια πράγματα.

 

Όταν λες τα ίδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To media markt συνεχίζει και σημερα να διαφημιζει το black friday. Μπορει βεβαια τα κυριως προιοντα κραχτες να εχουν ηδη εξαντληθει απο την 3η πρωινη του Σαββατου αλλα αυτό δεν παιζει καμια καμια σημασια...Το θεμα ειναι να γινει καμια εγγραφη στο σαιτ και να αυξησουν τα newsletter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράξιμο - ξεκράξιμο, αν δεν είχα ps4 θα ήμουν σίγουρα στην ουρά για να το τσιμπήσω στα 199 ή στα 249 που παίχτηκαν σαν πακέτα. Και νομίζω όταν βγει το ps5..... παίζει να περιμένω BF για να το αγοράσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράξιμο - ξεκράξιμο, αν δεν είχα ps4 θα ήμουν σίγουρα στην ουρά για να το τσιμπήσω στα 199 ή στα 249 που παίχτηκαν σαν πακέτα. Και νομίζω όταν βγει το ps5..... παίζει να περιμένω BF για να το αγοράσω.

Αν και ήμουν τυχερός και δεν περίμενα πάνω από 10 λεπτά,θα συμφωνήσω.

Δεν είχα xbox one,και με αυτή την προσφορά που έπαιξε στα 199 το πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H πρωτη μου βολτα για αγορες στο φετινο black friday ηταν σημερα και συγκεκριμενα περασα απο MM το οποιο γραφει/διαφημιζει οτι "συνεχιζει τις προσφορες επειδη μπορει!", ας δωσω λοιπον και εγω την ανατροφοδοτηση που εχω.

 

Δεν ειδα μεσα τιποτα σε προσφορα απο ολα οσα ηθελα να δω. Δεν υπηρχε επισης κανενα ταμπελακι σε οποιοδηποτε προιον που να γραφει "black friday" ουτε ταμπελακι με διπλες τιμες ειδα πουθενα (σκετη και με εκπτωση). Αντιθετα ειδα πραγματα που μαλλον δειχνουν οτι δεν συνεχιζουν το BF. Το μονο που μου εκανε εντυπωση ηταν ο κοσμος και οι ουρες στα ταμεια! Εφυγα με αδεια χερια εννοειται αφου δεν βρηκα κατι που να ειναι πραγματικη προσφορα ή εστω καλη τιμη.

 

Με το που ξεκινησαν μεσανυχτα Τεταρτης προς Πεμπτη οι BF προσφορες του mediamarkt και εσκαγαν τα θεματα εδω με τα logitech, 10 λεπτα μετα τις 12 το βραδυ Τεραρτης, ειχα δει στο site τους το http://www.skroutz.gr/s/7299555/Logitech-Wireless-Touch-Keyboard-K400-Plus.html?from=autocomplete&keyphrase=logitech+k400+plus με την ενδειξη "εξαντλημενο" και φυσικα χωρις τιμη. 1 μερα πριν το ειχε το αγγλικο αμαζον 16 λιρες απο 40 οποτε σκεφτηκα οτι το ειχαν σε φοβερη τιμη και εφυγε αμεσως.

 

Οποιος γνωριζει ποσο το εβαλε το ΜΜ οσο υπηρχε παρακαλω να μας πει.

 

Σημερα λοιπον, ενω ειναι ακομα εξαντλημενο και δεν το βγαζει καν με αναζητηση στο site τους, στο μαγαζι μεσα ειχε πολλα αλλα με τιμη 40 ευρω και ταμπελακι στην οποια την εγραφε σαν να ηταν μια οποιαδηποτε ημερα!

 

Ο καθενας μπορει να βγαλει τα συμπερασματα του.

Αγόρασα δύο από το ΜΜ στον Ρέντη. 23€ τα είχαν. Πάντως για να είμαστε δίκαιοι πήγα κατά τις 12:30 και είχε καμία πενήνταρια από δαυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συγκεκριμένα τα είχε σε ένα μεγάλο κοκκινο μεταλλικό τετράγωνο στα MEDIA MARKT στο ρεντη στον 1 οροφο και είχε πολλά από αυτά στα 23€

 

Στις 11:30 που ήμουν εκεί για αγορά ps4 είχε τουλάχιστον πάνω από 40-50 τεμάχια

 

Τα είδα αλλά επειδή δεν το ήθελα επειδη πρόσφατα αγόρασα από κινα παρόμοιο δεν αγόρασα αν και ήταν θεωρώ καλή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αγόρασα δύο από το ΜΜ στον Ρέντη. 23€ τα είχαν. Πάντως για να είμαστε δίκαιοι πήγα κατά τις 12:30 και είχε καμία πενήνταρια από δαυτα.

 

Ειχε ταμπελακι με τιμη 23 ή 39.90;

 

(23.94 διαβασα σε αλλο τοπικ οτι ηταν η τιμη ονλαιν για τα λιγα λεπτα που κρατησε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αρα επιβεβαιωνεται αυτο που ειπα. Οτι ΔΕΝ συνεχιζονταν χθες οι προσφορες ασχετα με το τι προμοταριζαν. Χθες ειχε ταμπελα 39.90!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε ναι ισχυει αυτό που λες αφού εχθες είχε ταμπέλα στα 39.90€

 

Μάλλον και καλά αυτοί κανουν κάθε μερα αλλά προϊόντα σε προσφορά,τα χθεσινα προϊόντα έκπτωσης black friday επιστρεφουν στις κανονικές τους ώστε να μπουν τα επόμενα.

 

Αλλά έλεγαν αλλά κάνουν τελικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...