Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ]MICROSOFT Lumia 950 XL Λευκό 199€ @cosmote.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι, αλλά έχουν κρατήσει τα χρήματα... Δε τους φταιω εγω (ή ο οποιοσδήποτε άλλος) αν το συστημα τους κόλλαγε και με χρεωσε χωρις να καταγραψει παραγγελία.. Να τη βρουνε απο τη στιγμή που πληρώθηκαν(ή στην περίπτωση αλλων φίλων απο τη στιγμή που ολοκληρωσαν παραγγελία με αντικαταβολή), η αν δε μπορούν να τη βρουν να φτιάξουν μια καινούρια, να φέρουν τις εξτρα συσκευές που χρειάζονται για ν καλύψουν τις παραγγελίες και να τελειώνουμε..

Ναι καταλαβαίνω..Ειναι τρομερά δύσκολο..Να κρατάμε τα χρήματα και τους πελάτες σε εκκρεμότητα, 5-10 μέρες όμως είναι ευκολο..

Συμφωνώ.

Από τη στιγμή που είναι δικό τους φταίξιμο,

οφείλουν να επανορθώσουν

και όχι απλά να επανορθώσουν αλλά με δική τους πρωτοβουλία και ευθύνη να τακτοποιήσουν τις διαδικασίες συνοπτικά.

Στο δικό τους μαγαζί έχουνε την ευθύνη να επανορθώσουν, στη δική τους ευχέρεια είναι αποκλειστικά.

 

Όχι να τους παρακαλάμε κιόλας.

Μάς έχουν και σε αναμονή τόσες μέρες.

Μάς έχουν δεσμεύσει και χάσαμε την περίοδο των προσφορών.

 

Και αντί να έχουν να πουν μια συγνώμη

από πάνω να βγαίνουμε κάτι σαν το κορόιδο της υπόθεσης στην καλύτερη περίπτωση

είτε οι ζητιάνοι της αντιπροσφοράς σε μια ομηρεία αγορών

είτε ψεύτες στη χειροτερη.

Λες και δεν έφτανε η ταλαιπωρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ.

Από τη στιγμή που είναι δικό τους φταίξιμο,

οφείλουν να επανορθώσουν

και όχι απλά να επανορθώσουν αλλά με δική τους πρωτοβουλία και ευθύνη να τακτοποιήσουν τις διαδικασίες συνοπτικά.

Στο δικό τους μαγαζί έχουνε την ευθύνη να επανορθώσουν, στη δική τους ευχέρεια είναι αποκλειστικά.

 

Όχι να τους παρακαλάμε κιόλας.

Μάς έχουν και σε αναμονή τόσες μέρες.

Μάς έχουν δεσμεύσει και χάσαμε την περίοδο των προσφορών.

 

Και αντί να έχουν να πουν μια συγνώμη

από πάνω να βγαίνουμε κάτι σαν το κορόιδο της υπόθεσης στην καλύτερη περίπτωση

είτε οι ζητιάνοι της αντιπροσφοράς σε μια ομηρεία αγορών

είτε ψεύτες στη χειροτερη.

Λες και δεν έφτανε η ταλαιπωρία.

 

Δυστυχως ειναι ξεκαθαρο (δυστυχως) πως οι Γερμανοι δεν ασχολουνται πολυ με τον ομιλο, αν ασχολιοντουσαν κατι τετοια δεν θα υπηρχαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

έχει παραλάβει κάποιος με αντικαταβολή είτε από cosmote είτε από γερμανό ή μονό όσοι προ-πληρώσατε με κάρτα κτλ?

 

 

τα ίδια εδώ πριν 1,5 μήνα 4,70€ (λόγω 17% ΦΠΑ) κάρτα σιμ στην voda

 

 

Εγώ από ΓΕΡΜΑΝΟ με πληρωμή σε κατάστημα, παρέλαβα χθες το απόγευμα/βράδυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω στην Vodafone που ειχα αλλαξει πριν κανα 2μηνο παντως ελεγε Sim πανω στην αποδειξη.

Πραγματικα ειναι η πρωτη φορα που ακουω οτι γινεται κατι τετοιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5.7 ιντσες.. Εμενα προσωπικά με βολευει. Οσο για ευκολοχρηστο, ναι τα windows ειναι ευκολοχρηστα..Ειναι το μονο λειτουργικο που εχει βολευτει η μανα μου..και δεν ειναι και πιτσιρίκα..:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από ΓΕΡΜΑΝΟ με πληρωμή σε κατάστημα, παρέλαβα χθες το απόγευμα/βράδυ.

κατά τι ώρα έχεις κάνει την παραγγελία την παρασκευή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα θα στειλω την ατομικη μου καταγγελια στον συνηγορο του καταναλωτη για αρχη.

Ελπιζω οι υπολοιποι να εξυπηρετηθειτε αλλα αν οχι, και θελετε, θα οργανωθουμε μεσα στο ΣΚ για ομαδικη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειχα κανει τη παραγγελεια 8.30 το πρωι τη παρασκευη και ακομα τιποτα..

και γω κατά τις 10:30 έχω κάνει την παραγγελία η επιβεβαίωση μου ήρθε το βράδυ βέβαια ... ακόμα τπτ και δω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μίλησα με το τηλεφωνικό κέντρο του Γερμανού. Το παιδί στη γραμμή μου τα λεγε σπαστά και δεν μου απάντησε σε τίποτα με συγκεκριμένα λόγια και σταράτα, παρά μόνο επέμενε στο ότι "θα εξυπηρετηθείτε όλοι με τον καλύτερο δυνατό τρόπο".

 

Προφανώς ούτε λόγος για να παραλάβουμε το κινητό δεν έγινε. Μην τρέφετε αυταπάτες ότι θα παραλάβουμε όσοι δεν πήραμε μέχρι τώρα. Όσοι ήταν να παραλάβουν δρομολογήθηκαν ήδη μέσα στις προηγούμενες ημέρες και η διαδικασία έχει ολοκληρωθεί.

 

Για τους εναπομείναντες, φαντάζομαι ότι θα γίνει "αντιπροσφορά" στην ίδια τιμή "αλλά τύπου vodafone" (για όσους θυμούνται που δεν παρέλαβαν τότε το lg δώσαν αντιπροσφορά για ένα lumia κατωτέρων spec στην ίδια τιμή).

 

Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά δεν τρέφω φρούδες ελπίδες για κάποια καλή εξέλιξη. Όταν βλέπεις τέτοια μπάχαλα η αισιοδοξία είναι όνειρο απατηλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις με πηραν απο Cosmote eShop και αρχισαν να μου δινουν αντιπροσφορα για το iPhone S.E οταν ηδη εχω ενα iPhone 6 και το χρησιμοποιω σπανια. Προσωπικα δεν θα με ενοιαζε τοσο να το παραλαβω τωρα γιατι μαμηθηκε ο Διας αλλα πηγα και πηρα θηκη και Tempered Glass που μου πηγαν κοντα ενα 50αρι, δεν θα τους τα χαρισω. Χωρια τα 200ε που δεσμευσαν στην καρτα εδω και 6 μερες κοντα.

Αν δεν παραδωσουν (εφοσον δεν εγινε καν αναφορα για το κινητο) και εγω καταγγελια, απλα τα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...