Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ]MICROSOFT Lumia 950 XL Λευκό 199€ @cosmote.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το τσίμπηκα και εγώ διότι ψαχνόμουν για κινητό πάνω από μήνα. Στη χρήση που κάνω εγώ το software με καλύπτει (οκ μπορεί να μου λείψουν δυο πραγματάκια από android) και δεν το συζητώ πως από hardware σε αυτά τα χρήματα είναι μάλλον ότι πιο vfm έπαιξε αυτές τις μέρες.

 

Είχα κάνει παραγγελία το πρωί εχθές αλλά δε μου ερχόταν mail επιβεβαίωσης μέχρι το απόγευμα οπότε πήγα σε κατάστημα και το πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά γυρνώντας στο σπίτι την Παρασκευή το μεσημέρι πέρασα από 3-4 καταστήματα που ήταν στον δρόμο μου ούτως ή άλλως και παντού ήταν εξαντλημένο...

...μου είπαν ότι έπρεπε να πάρω τηλέφωνο ο ίδιος να μάθω πού τυχόν υπάρχει απόθεμα (λόγω μη συνεργασίας καταστημάτων / προτύπου franchise)...

 

...αλλά καθότι ακόμη είμαι στη λογική "το καπάρωσα και βλέπουμε" (έχω ήδη παραγγείλει το Xiaomi Redmi 3s) δεν προτίθεμαι να μπω στο κόπο να τρέχω στη Θεσσαλονίκη κυνηγώντας απόθεμα..

...αν μας έρθει, καλώς...πάλι και τα δε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρετε στο mediamarkt Πυλαίας έχουν βάλει το Lumia 950 DS sta 199€, προσοχή όχι το XL αλλά το μικρό.

Είχαν με 289 και το Lumia 950 XL DS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα το καψιμο που εφαγα απο αγορα απο κινα τελικα πηρα κ γω το lumia λογω καμερας αν κ βγαζω σπυρια με τα windows, μεχρι κ το λαπτοπ ευελπιστω καποτε να το κανω mac!(προς το παρον μονο ενα αυτοκολλητο με το μηλο κολλησα στο παρον laptop, εγινε η αρχη  :-D χαχαχ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά τον Γερμανο και την παραγγελία μου από εκει, όπως είχα προαναφερει κράτησαν τα χρήματα από την καρτα, την Παρασκευή μου έλεγαν περιμένετε θα λάβετε επιβεβαιωτικό, το οποίο δε το έλαβα και σήμερα μου είπαν οτι δε βρίσκουν παραγγελία, αν θέλω να ακυρώσω.. Εννοείται τους είπα όχι και να κάτσουν να τα βρουν, και υποτίθεται ψάχνουν στην αποθήκη λέει..

Έχω στειλει ήδη και στο συνηγορο του καταναλωτή.. Έχω διάθεση να τους τρέξω όσο δεν πάει :devil: ..

Σε καθε περίπτωση ήμουν σιγουρος ότι θα μπλέξουν τα μπούτια τους, και παρήγγειλα και ενα λευκο από Cosmote που ηθελε η μάνα μου το οποίο προχωράει χωρίς προβλήματα και βλέπω να το καβατζάρω εγώ τελικά, αν δε βγει άκρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά τον Γερμανο και την παραγγελία μου από εκει, όπως είχα προαναφερει κράτησαν τα χρήματα από την καρτα, την Παρασκευή μου έλεγαν περιμένετε θα λάβετε επιβεβαιωτικό, το οποίο δε το έλαβα και σήμερα μου είπαν οτι δε βρίσκουν παραγγελία, αν θέλω να ακυρώσω.. Εννοείται τους είπα όχι και να κάτσουν να τα βρουν, και υποτίθεται ψάχνουν στην αποθήκη λέει..

Έχω στειλει ήδη και στο συνηγορο του καταναλωτή.. Έχω διάθεση να τους τρέξω όσο δεν πάει :devil: ..

Σε καθε περίπτωση ήμουν σιγουρος ότι θα μπλέξουν τα μπούτια τους, και παρήγγειλα και ενα λευκο από Cosmote που ηθελε η μάνα μου το οποίο προχωράει χωρίς προβλήματα και βλέπω να το καβατζάρω εγώ τελικά, αν δε βγει άκρη.

 

Εφόσον όμως η παραγγελία σου πέρασε, θα έπρεπε να σου έχει εμφανιστεί στην ιστοσελίδα ένας αριθμός παραγγελίας μετά την υποβολή...έχω παραγγείλει κι εγώ ως επισκέπτης στο παρελθόν και ξέρω.

 

Αν απέτυχε πριν ολοκληρωθεί, ίσως λογικό είναι να μην έχουν κανένα στοιχείο της...όμως θα έπρεπε κι εσύ να είχες δει σχετικό αποτέλεσμα/αναφορά για την τύχη της συναλλαγής.

 

επαναλαμβάνω, αν είχε περάσει, θα σου είχε εμφανίσει κωδικό παραγγελίας, άσχετα αν εστάλη email ή όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωδικό παραγγελίας θεωρώ ότι έχουν λάβει άπαντες.

Δε θα ήταν κάποιος τόσο αφελής να μην έχει τον κωδικό παραγγελίας.

 

Για πείτε να απευθυνόμαστε σιγά σιγά στο συνήγορο του καταναλωτή

και μια φόρμα του τί πρέπει να γράψουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι το πηραν απο Cosmote μηπως ξερουν πως γινεται να μαθεις πως παει η παραγγελια ? Τα χρηματα απο την καρτα τα τραβηξαν αλλα δεν εχει πχ να δεις το σταδιο παραγγελιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα το πρωι κάλεσα στην εξυπηρετηση του Γερμανου, για την παραγγελια μου στο Γερμανο, και μου λεει βλεπω ενα λευκο να σας εχει σταλει ηδη από την Cosmote..

Οπότε αυτά και τα 2 είναι συνδεδεμένα μεταξύ τους. Για το λευκο θα παραλαβω αυριο μου είπαν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα το πρωι κάλεσα στην εξυπηρετηση του Γερμανου, για την παραγγελια μου στο Γερμανο, και μου λεει βλεπω ενα λευκο να σας εχει σταλει ηδη από την Cosmote..

Οπότε αυτά και τα 2 είναι συνδεδεμένα μεταξύ τους. Για το λευκο θα παραλαβω αυριο μου είπαν..

 

παραλαβη απο καταστημα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...