Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ]MICROSOFT Lumia 950 XL Λευκό 199€ @cosmote.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάποιοι δε θέλουμε το SE.. Και χρησιμοποιήσαμε το κουπόνι σε άλλη παραγγελία άλλης αξίας..και ξαναπληρώσαμε (κάτι ψιλά)..Και παραγγελία δεν έχουμε δει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φιλε το ιδιο πραγμα λεμε, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ 200Ε στην καρτα για να ΜΗΝ τοκιστουν.

 

Με τη διαδικασία της αμφισβήτησης, μπορείς να απαλλαγείς από τους πιθανούς τόκους αν αφήσεις το σχετικό υπόλοιπο απλήρωτο, εφόσον δικαιωθείς. Θα χρειαστεί ίσως λίγο περισσότερη πειθώ....

 

Τα υπόλοιπα φαντάζομαι τα κατάλαβες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αν και μυνημα η mail δεν ειχε ερθει, και όταν πήρα στο κατάστημα με ρώταγαν αν εχω λαβει sms, η παραγγελία μου με ενα 640 XL και κάτι μνημούλες εφτασε κανονικά (με 3 εργάσιμες καθυστέρηση).

Τώρα μένει μόνο το θέμα με τα χρήματα..Δε πιστευω ότι πριν τις 25 εργάσιμες που λεει η τράπεζα θα έχω πάρει επιστροφή..

Τουλάχιστον μου κάτσε καλά εν τέλει και μετά από όλη αυτή τη ταλαιπωρία, με 201 ευρώ πήρα:

1 950 Xl,

1 640 Xl

1 64αρα microsd lexar 95mb/s

1 32αρα 45 mb/s

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τη διαδικασία της αμφισβήτησης, μπορείς να απαλλαγείς από τους πιθανούς τόκους αν αφήσεις το σχετικό υπόλοιπο απλήρωτο, εφόσον δικαιωθείς. Θα χρειαστεί ίσως λίγο περισσότερη πειθώ....

 

Τα υπόλοιπα φαντάζομαι τα κατάλαβες. 

 

Αυτο το γνωριζω αλλα χανεις το νοημα που ειναι ολη η ταλαιπωρια (και το οτι αν ηθελα να δωσω 200ε εξαρχης ντουκου δεν θα εβαζα καρτα) χωρις πραγματικο λογο, απλα επειδη οι ανθρωποι ειναι ασχετοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν λαβει κανενας με καμενη επιταγη μυνημα να το πει γιατι εχουν σπασει να νευρα μου

πάντως πρέπει να σταμάτησαν να στέλνουν επιταγές για iphone... την προηγούμενη βδομάδα μου χουν κάνει αλλαγή από xl(η παραγγελία που έχω κάνει από τον γερμανό) σε se χωρίς να κάνω τπτ μέσω ίντερνετ όλα έγιναν τηλεφωνικά αλλά το πότε και αν θα παραλαβω το se ένας θεός ξέρει ... ετοίμαζω καταγγελία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέτα από καταγγελία τλκ παρέλαβα το se που εδώ και 5 μέρες υποτίθεται με περίμενέ στο κατάστημά ενώ οι @#%&*&% δεν με χουν ειδοποιήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Μέτα από καταγγελία τλκ παρέλαβα το se που εδώ και 5 μέρες υποτίθεται με περίμενέ στο κατάστημά ενώ οι @#%&*&% δεν με χουν ειδοποιήσει

 

 

Χθες το απόγευμα ετοίμαζες καταγγελία και σήμερα γράφεις ότι έκανες καταγγελία.

Βέβαια ταυτόχρονα γράφεις ότι σήμερα παρέλαβες το se που σημαίνει ότι η Cosmote στο είχε στείλει από χθες...

Επεξ/σία από matrixxx
Αφαιρεση χαρακτηρισμων.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα καταγγελία χθες το βράδυ μέσω της σελίδας της Γενικής Γραμματείας Καταναλωτή ... σήμερα πήρα τηλ να ρώτησω τι γίνετε με την παραγγελία (έχω κάνει 2 μία με κουπόνι στο γερμανό απ τον ότε και μία χωρίς κουπόνι απ τον γερμανό τηλεφωνικά) και μου παν να πάω να παραλαβω την πρώτη απ το τοπικό κατάστημα και μάλιστα με περιμένει εκεί εδώ και 5 μέρες ενώ το σαββατο έχω περάσει απ το μαγαζακι τους και δεν υπήρχε τίποτα... ουτε στην σελίδα έχει γίνει ενημέρωση, ούτε απ το τηλ, email... τώρα αν ήταν σύμπτωση ή έκανε δουλειά η γραμματεία αυτό δεν το γνωρίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την καταγγελία μου που ειχα κάνει στην αρχή, ο Γερμανός την είχε στα χερια του την ίδια μέρα,, Μου το είπαν όταν με κάλεσαν. Οπότε ας μη μας φαίνεται τόσο απίθανο.. Τώρα το να έχει 5 ημέρες την παραγγελία εκεί και να περνάει ο πελάτης και να  του λένε δεν έχουμε τίποτα εμένα με ξεπερνάει, αν όντως το είπαν στον φίλο..Ποσο ανοργάνωτοι πια (δε λέω κάτι χειρότερο)..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω όφελος να πω ψέμματα έτσι όπως μου πε το παιδί απ το τηλέφωνο σας μεταφέρω... αν δείτε την κατάστασή στο site του Γερμανού μέχρι τώρα φαίνεται ότι έγινε μονό αποστολή από αποθήκη και όχι ότι ότι έφτασε στο κατάστημά ή ολοκληρώθηκε

ba3d28f3e8ea4380bd24906a5bd6651f.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα,ερχομαι απο το θεμα με τα iphone και τις δωροεπιταγες! 

Σε σας με τις παραγγελιες των Νοκια εχουν φτασει ηδη οι δωροεπιταγες στα χερια σας? Σας ηρθαν με κουριερ στο σπιτι σας?

 

Επισης οπως διαβασα πιο πανω,οντως ισχυει πως αμα γινει στραβη με τον κωδικο ( ανανεωση σελιδα,go back,κλπ) χανεται ο κωδικος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα,ερχομαι απο το θεμα με τα iphone και τις δωροεπιταγες! 

 

Σε σας με τις παραγγελιες των Νοκια εχουν φτασει ηδη οι δωροεπιταγες στα χερια σας? Σας ηρθαν με κουριερ στο σπιτι σας?

 

Επισης οπως διαβασα πιο πανω,οντως ισχυει πως αμα γινει στραβη με τον κωδικο ( ανανεωση σελιδα,go back,κλπ) χανεται ο κωδικος?

σε μένα ήρθε αμέσως το κουπόνι μετά την τηλ. επικοινωνία στο email παραγγελίας με οδηγίες σε pdf ... ναι ισχύει με μια στραβή χάνετε το κουπόνι θέλει προσοχή κατά την παραγγελία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...