Προς το περιεχόμενο

[Reebok] Extra 30% σε προιόντα Outlet


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τι θα κανω με σας...ελεος ...απο το βραδυ εχω κανει 300 ευρω παραγγελιες στα διαφορα με την μαυρη παρασκευη και συνεχιζουμε...Δεν λεει να μην παρουμε και ενα παπουτσακι παντως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι.Εγώ στα Νike φοράω 45 και στα Reebok 44

Ωραιος.....πες μου οτι στα adidas φορας 44 και 2/3 για να ξερω σιγουρα αν πρεπει να επιλεξω 44 στα Reebok.

τι θα κανω με σας...ελεος ...απο το βραδυ εχω κανει 300 ευρω παραγγελιες στα διαφορα με την μαυρη παρασκευη και συνεχιζουμε...Δεν λεει να μην παρουμε και ενα παπουτσακι παντως :)

Εννοειται......πως αλλωστε θα παιξουμε στο καινουριο playstation/xbox με μποτακι? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον TS!
Παρήγγειλα κι εγώ τα Sawcut για τις εξορμήσεις στο βουνό κι έψαχνα αυτή την περίοδο τέτοια παπούτσια

Ελπίζω να είναι οκ και το νούμερο

 

Για παντελόνι για εξόρμηση πάλι αυτό λέει;
http://www.reebok.com/gr/padded-pant/AX9348.html
Γιατί δεν βγαίνει και φτηνό

 

 

Για παπούτσια τρεξίματος αξίζει κάτι αν γνωρίζει κανείς;

http://www.reebok.com/gr/men-running-black_friday-shoes?srule=price-low-to-high-vip&sz=120
Γιατί δεν τα ξέρω και βλέπω να τα σκάω για τα Vomero στη Nike πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος.....πες μου οτι στα adidas φορας 44 και 2/3 για να ξερω σιγουρα αν πρεπει να επιλεξω 44 στα Reebok.

 

Ωχ...μάλλον θα σε μπερδέψω!

Στα running και basketball παπούτσια της Nike φοράω 45-45,5 σταθερά...έχω πολλά ζευγάρια και το λέω με σιγουριά.

Reebok έχω μόνο το ZΡrint 3D σε 44.

Adidas έχω επίσης αρκετά running ζευγάρια και κυμαίνομαι ανάμεσα σε 45 1/3 με 46.

Ελπίζω να μη με μισείς  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ...μάλλον θα σε μπερδέψω!

Στα running και basketball παπούτσια της Nike φοράω 45-45,5 σταθερά...έχω πολλά ζευγάρια και το λέω με σιγουριά.

Reebok έχω μόνο το ZΡrint 3D σε 44.

Adidas έχω επίσης αρκετά running ζευγάρια και κυμαίνομαι ανάμεσα σε 45 1/3 με 46.

Ελπίζω να μη με μισείς  :-D

Σε μισω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παραγγείλει το sawcut 3.0 πριν ένα μήνα 37 ευρώ από το ίδιο site. Να ξέρετε ότι τα reebok συνήθως είναι λίγο μεγαλύτερα στο ίδιο νούμερο σε σχέση με nike η asics. To καλοκαίρι στην ίδια προσφορά είχε πολύ μεγαλύτερο απόθεμα το outlet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα!

@HERTHAN Έχεις τα δίκια σου,τ'ομολογώ.

Έχω την αίσθηση ότι σε κάποιες περιπτώσεις παίζει ρόλο και το ''καλούπι'' του ποδιού.Το δικό μου ας πούμε είναι λίγο ασουλούπωτο.

Μακρόστενο,λεπτό και με μήκος κοντά στα 29cm...με την καλή έννοια όλα αυτά  :devil:

Μπορεί όμως να φοράει ίδιο νούμερο μ'εμένα κάποιος με 28,5cm ο οποίος όμως έχει διαφορετικά ανατομικά χαρακτηριστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κι εγώ με τη σειρά μου, για το νούμερο επειδή με ψήσατε. 27εκ που μετράμε να είναι το πόδι έτσι?

Θα απαντησω απλα ναι το ποδι γιατι αν απαντησω διαφορετικ τρωω απευθειας ban σε τιμη black friday.

Χαχα!

@HERTHAN Έχεις τα δίκια σου,τ'ομολογώ.

Έχω την αίσθηση ότι σε κάποιες περιπτώσεις παίζει ρόλο και το ''καλούπι'' του ποδιού.Το δικό μου ας πούμε είναι λίγο ασουλούπωτο.

Οχι ενταξει εγω το εχω σοβατισμενο και σπατουλαρισμενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παραγγείλει το sawcut 3.0 πριν ένα μήνα 37 ευρώ από το ίδιο site. Να ξέρετε ότι τα reebok συνήθως είναι λίγο μεγαλύτερα στο ίδιο νούμερο σε σχέση με nike η asics. To καλοκαίρι στην ίδια προσφορά είχε πολύ μεγαλύτερο απόθεμα το outlet.

 

Κι εγώ που πήρα ένα ζευγάρι το καλοκαίρι το νιώθω μισό νούμερο μεγαλύτερο. 44 φορώ στα nike, 44 αγόρασα το reebok αλλά σαν αίσθηση μου φαίνεται για 44,5. Εξαρτάται βέβαια κι απ' το είδος του παπουτσιού, μερικά running είναι πιο στενά απ' τα υπόλοιπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψαξα λίγο τα νούμερα και βρήκα αυτό το σάιτ: http://www.runningnews.gr/item.php?id=20536
Έχει τα νούμερα για κάθε εταιρία και η reebok τα έχει στο δικό της σάιτ.
Nike εγώ φοράω 43 οπότε σύμφωνα με την αντιστοιχία πάει σε 27,5εκ.. Άρα στην reebok είμαι 42.5 και δε θα πάρω τπτ γτ δεν υπάρχει διαθέσιμο νούμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον ts. Τα μόνα λεφτά που κρατήθηκα και έδωσα σήμερα.

Για τα νούμερα πάντως 42 φοράω και σε nike και σε reebok. Εξαρτάται βέβαια και από το κόψιμο του κάθε παπουτσιού αλλά νομίζω ότι οι διαφορές είναι μικρές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...