Προς το περιεχόμενο

[Ηχεία]Logitech® Surround Sound Speakers [email protected]


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φιλε vste τοσα χρονια ακουω για τα 5500, το θεμα ειναι οτι τα Ζ906 υπαρχουν ως καινουρια, αν εχεις τα 5500 δεν αξιζει να ασχοληθεις, αλλα αν δεν εχεις σε αυτα τα λεφτα υπαρχει κατι καλυτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άφησα σ' εσένα την "έξυπνη" απάντησή σου.

τουλαχιστον σε κατατοπησα,επειδη ειδα ειχες ενα προβλημα στην κατανοηση των 8 γραμμων κειμενου! 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι κακη επιλογη τα z906 προς θεου! Τα ακουω πολυ συχνα σε κολλητο και παιζουν πολυ καλα.

 

Δεν ξερω αν σε αυτες τις τιμες μπορεις να βρεις κατι αντιστοιχης η καλυτερης ποιοτητας σε home cinema. Υπαρχουν παιδια εδω μεσα που το κατεχουν ωστε να μας πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβαζα τώρα ότι με παράδοση στην Γερμανία η σε άλλη χώρα μπορούμε να γλυτώσουμε και την διαφορά του φπα.

 

Έχασα και ενα κουπόνι που έδινε πριν 1 εβδομάδα mastercard, -10€, δεν ηταν άσχημο.

 

Υπάρχει και αυτό για αποστολές στην Ελλάδα αλλά δεν γνωρίζω δεν έχω ψωνίσει.

http://www.mygermany.com/shipping-cost-calculator/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Αγγλικο amazon.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B004MY4PU6/?tag=ho01f-21

Ας τσεκάρει κάποιος που μπορει τελική τιμή αν είναι εύκολο γιατί δεν μπορώ αυτη τη στιγμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

234€ μου τα βγάζει με τα μεταφορικα και την διαφορά του φπα.

Γαμψ τα μεταφορικά ..

Ποσο μακριά ειναι τα πισω καλώδια, μπορούμε να τα επεκτείνουμε χωρίς να αλλοιωθεί ο ήχος?

Σε 2 φτηνες βασεις για τα πισω τι προτείνετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

234€ μου τα βγάζει με τα μεταφορικα και την διαφορά του φπα.

Γαμψ τα μεταφορικά ..Ποσο μακριά ειναι τα πισω καλώδια, μπορούμε να τα επεκτείνουμε χωρίς να αλλοιωθεί ο ήχος?

Σε 2 φτηνες βασεις για τα πισω τι προτείνετε?

Βασικα το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να μην χρησιμοποιησεις τα κακιστα καλωδια που δινει μαζι η logitech και να βαλεις αλλα καλυτερα. Στα δικα μου εχω βαλει στα πισω που εχω βιδωσει στον τοιχο 7 μετρα καλωδιο στο καθενα περιπου (γιατι ο πισω τοιχος απεχει 4.5 μετρα και τα καλωδια ειναι περασμενα σε επιδαπεδιο και επιτοιχιο λουκι) χωρις καποια απωλεια σε ποιοτητα.

 

Αν δεν εχεις προβλημα να τρυπισεις προτεινω να τα βιδωσεις στον τοιχο.

 

Logitech-Z906-wall-mount.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αμαζον αγγλιας στελνει τα ηχεία Ελλάδα;Ξερει κάνεις;;

Πιο πανω γραφει ο drdedus οτι βγαινουν 234€ ΜΕ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ για Ελλαδα, οπότε φανταζομαι πως τα στελνουν. Μπορεις να κανεις και δοκιμη με τον λογαριασμο σου στο Αμαζον και στην συνεχεια ακυρωνεις την παραγγελια αν χρειαστει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να μην χρησιμοποιησεις τα κακιστα καλωδια που δινει μαζι η logitech και να βαλεις αλλα καλυτερα. Στα δικα μου εχω βαλει στα πισω που εχω βιδωσει στον τοιχο 7 μετρα καλωδιο στο καθενα περιπου (γιατι ο πισω τοιχος απεχει 4.5 μετρα και τα καλωδια ειναι περασμενα σε επιδαπεδιο και επιτοιχιο λουκι) χωρις καποια απωλεια σε ποιοτητα.

 

Αν δεν εχεις προβλημα να τρυπισεις προτεινω να τα βιδωσεις στον τοιχο.

 

Logitech-Z906-wall-mount.jpg

δεν έχει τοίχο εκεί οπότε υποχρεωτικά θα πρέπει να παρω βάση.

Απλά μπορεί να χρειαστώ μέχρι 12 μέτρα καλώδιο..

 

 

edit 195€ η 160 λίρες βγαίνει με αποστολή στο mailboxde.

Το θέμα είναι αν ια χρεώσουν 25 ευρώ από το mailboxde η παραπάνω?

Ακόμα δεν καταλαβα γιατί το mailboxde ζητάει 10€ μόλις κάνω login, έχει ετήσιο πάγιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά εγώ τα τσίμπησα από media markt στα 155 (αλλα όχι το εκθεσιακό κομμάτι) ήταν κανονικά σφραγισμένο.Απλά βάλανε 1 για κάθε media markt λογικά gt ήταν pl καλή προσφορα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...