Προς το περιεχόμενο

[Ηχεία]Logitech® Surround Sound Speakers [email protected]


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω βρηκα εκθεσειακο στα 155 και ξενερωσα γιατι ειχε φθορες. Μου ειπαν οτι ηταν ανοιχτο μονο 1 εβδομαδα αλλα φαινοταν σαν ηταν στην εκθεση καναν χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν εκθεσιακο

 

Πάει ο κάθε καιλας με τα λάδια στα χέρια από τα σουβλάκια και τα πασπατευει,πανε παιδάκια και το βάζουν από το 0 στο τερμα,παει ο κάθε ένας και το ταρακουναει ώστε να το δει κτλπ

 

Εκθεσιακα παίζει ώρες ολοκληρες την μέρα για κανένα χρόνο

 

 

Το ίδιο ισχύει και για κινητά,ταμπλετ κ.α

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βρηκα εκθεσειακο στα 155 και ξενερωσα γιατι ειχε φθορες. Μου ειπαν οτι ηταν ανοιχτο μονο 1 εβδομαδα αλλα φαινοταν σαν ηταν στην εκθεση καναν χρονο.

Καλά αν έχει φθορές προφανώς και δεν το παίρνεις.Το δικό μου ήταν στο κουτί κανονικά κάτω από το εκθεσιακό.Βέβαια να πω την αλήθεια το κουτί ήταν κάπως "ταλαιπωρημένο" και η μία ταινία ασφαλείας από το καπάκι δεν υπήρχε αλλά ρώτησα εκεί γιατί έτσι και μου είπαν ότι στην μεταφορά έγινε λογικά .Πάντως δεν έχει ανοιχτοί σίγουρα γιατί όταν έβγαλα από μέσα τα ηχεία,woofer,καλωδια ήταν στις συσκευασίες τους και δεν φάνηκε με τίποτα ότι τα έχει βγαλει κάποιος και τα ξαναέβαλε.

 

15182365_10210916537260166_1784075809_o.
 
15231584_10210916537500172_2098579164_o.
 
15233619_10210916537660176_840830935_o.j
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως είχα βάλει παραγγελία από Γερμανικό Άμαζον, αλλά στα 189€, μαζι με το mailboxde όπως ανέφερε ο ts βγαίνουν τα μεταφορικά γύρο στα 30€. Άρα 219€, στο Αγγλικό Άμαζον μαζί με τα μεταφορικά βγαίνει στα 226€ ξέχωρα την μετατροπή συναλλάγματος.

 

Βασικά είναι η πρώτη φορά που παραγγέλνω από amazon και βάζω κάποια εταιρία σαν την mailboxde για αποστολή Ελλάδα οπότε είμαι κάπως επιφυλακτικός στο τι πρέπει να κάνω. Το Γερμανικό Άμαζον λέει οτι η παραγγελία μου θα σταλεί από αυτούς στις 1-12 οπότε μέχρι τις 3-12 θα είναι στο mailboxde και άλλες 5-8 μέρες για Ελλάδα με UPS, σύνολο 8 ή 11-12-2016 θα παραλάβω.

 

Ευχαριστώ για την ωραία προσφορά, τα χαλβαδιάζω χρόνια τώρα αλλά με 300+ ευρώ ήταν όνειρο θερινής νυκτός.  :-)

 

Έχει πάρει κανένας από amazon.de σε συνδιασμό με mailboxde να με καθυσηχάσει ?  :unsure:


Ακόμα δεν καταλαβα γιατί το mailboxde ζητάει 10€ μόλις κάνω login, έχει ετήσιο πάγιο?

 

Αυτό που λες είναι η ενοποιηση των δεμάτων, πχ έχεις 2-3 δέματα από διαφορα μέρη και θες να τα βάλει σε μια συσκευασία και να στα στείλει ο mailboxde, δεν χρειάζεται να το πληρώσεις.

 

Τώρα τα μεταφορικά από mailboxde για Ελλάδα είναι 16-17€ μέσω UPS και ασφάλεια δέματος μέχρι 500€ αυτόματα, και σου ζητάει για χειρισμό το mailboxde + 6.80€ με 9.80€. Οπότε με έναν πρόχειρο υπολογισμό για να είμαστε μέσα για παν ενδεχόμενο: 26.80€

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι, έχω μια υποχρέωση σε έναν ξάδερφο μου.σκέφτομαι να του τα πάρω δώρο.Εγώ πήρα home cinema , επειδή είναι λίγο μαλάκας , μην έρθει σπίτι και ακούσει πως παίζει το δικό μου μην πει ότι πήρα εγώ το καλό και τον έδωσα το σκάρτο.έχουν διαφορά στην απόδοση ήχου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι, έχω μια υποχρέωση σε έναν ξάδερφο μου.σκέφτομαι να του τα πάρω δώρο.Εγώ πήρα home cinema , επειδή είναι λίγο μαλάκας , μην έρθει σπίτι και ακούσει πως παίζει το δικό μου μην πει ότι πήρα εγώ το καλό και τον έδωσα το σκάρτο.έχουν διαφορά στην απόδοση ήχου;

Ανάλογα το home cinema πάντος είναι πολύ καλά ηχεία και σε ποιότητα ήχου και σε δύναμη.Βέβαια είναι ανάλογα τον χρήστη.Κάποιος που ασχολείται αρκετά με μουσική θα σου πει ότι δεν αξίζουν. Προσωπικά έχω ακούσει home cinema(200-300euro) και ήταν πολύ κατώτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημέρωση: Σήμερα πρωί μου ήρθε Email από Amazon αότι η παραγγελία μου στάλθηκε με την DHL και μου έστειλαν και αριθμο αποστολής. Άρα λογικά αύριο μεθαύριο θα φτάσει στο mailboxde και θα το έχω βδομάδα!

 

-----------

 

Ερώτηση. Μήπως ξέρει κανείς πόσο καιρό έχει εγγύηση? Γιατί δεν γράφει πουθεβα για εγγύηση το Amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...