Προς το περιεχόμενο

φιλιά κ χαμούρεμα μέσα στό μετρό .... ποιά η αντιδρασής σας ?


aristos12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Η προσβολή αρχίζει όταν υπάρχουν τριγύρω σου άνθρωποι που είναι άγνωστοι σου και ένας θεός ξέρει τι προβλήματα περνάνε καθημερινά,αλλά ας το σταματήσουμε εδώ γιατί μετα τον ρομαντισμό θα καταλήξουμε να αναλύουμε και την λεξη σεβασμός.

Ο καθένας μπορεί να προσβάλλεται από το οτιδήποτε αλλά αυτο αφορά τον ίδιο, δεν μπορεί να επιβάλει τους δικούς του κανόνες σε ενα μέσο μαζικής μεταφοράς. Κι εγώ θα ενοχληθω από κάποιον που φωνάζει στο κινητό του και θα υποφέρω αν το κεφάλι μου ειναι καζάνι από τη δουλειά ξερωγω, θα του κάνω παρατήρηση ή θα παω πιο μακριά για να μην τον ακούω;

*Θρες, τώρα είδα οτι γραψαμε το ίδιο, ελπίζω να μην προσβληθηκες :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ κ 15 ημερες παίρνω τό μετρό 3-4 φορές τήν ημέρα τουλάχιστον,

πρίν χρησιμοποιούσα  τό μηχανάκι  μου η μπλέ λεωφορεία η τρόλευ  κ δέν μού ειχε τύχει αλλη φορά,

νά βλέπω νά αγκαλιάζονται  νά φιλιούνται  νά χαιδεύονται μπροστά σέ τίγκα κόσμο μέσα σέ βαγόνια τού μετρό λές κ ειναι στήν κρεβατοκαμαρά τους  η σέ κάποιο παρκάκι κ δέν τούς βλέπει κανείς ....

κ δέν μιλάμε γιά πιτσιρίκια 15-16 ετών αλλά γιά 25-30 ετών ,

ρέ γαμίκουλες δέν ντρέπεστε καθόλου ? τί ξεφτίλα ειναι αυτή ρέ @ούστη μου ...

ουτε σεβασμός ουτε τίποτα - πιάσαμε πάτο δυστυχώς

εσείς αντιδράτε μέσα σας μόνο ?

τό παίζετε αδιάφοροι ?

η τούς τήν λέτε στήν ψύχρα ?

 

Δεν μου έχει τύχει κάτι ιδιαίτερο αλλά αν δεν ειναι σε hardcore φάση δε με ενοχλει ιδιαίτερα.

 

Το πιο κορυφαίο το είδα προσφατα σε κεντρικότατο σημείο σε φαγάδικο στο Σύνταγμα ακριβως εξω απο την πορτα ...

 

Το ζευγαράκι κάπου 20-25 αγκαλιασμένο ενώ ο κόσμος πέρναγε δίπλα τους ή έμπαινε μέσα να φάει και αυτος την ειχε αγκαλιά στο όρθιο αυτη ειχε βαλει χερια στο παντελονι του (εχω βιονικο ματι και το προσεξα) και του φιλαγε παθιαρικα το λαιμο με αργο ρυθμο. Προσπαθησα να παρκαρω για λιγη ωρα να δω τπτ αλλα ειχε πολυ κινηση, δεν μπορεσα ευκολα και την εκανα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου έχει τύχει κάτι ιδιαίτερο αλλά αν δεν ειναι σε hardcore φάση δε με ενοχλει ιδιαίτερα.

 

Το πιο κορυφαίο το είδα προσφατα σε κεντρικότατο σημείο σε φαγάδικο στο Σύνταγμα ακριβως εξω απο την πορτα ...

 

Το ζευγαράκι κάπου 20-25 αγκαλιασμένο ενώ ο κόσμος πέρναγε δίπλα τους ή έμπαινε μέσα να φάει και αυτος την ειχε αγκαλιά στο όρθιο αυτη ειχε βαλει χερια στο παντελονι του (εχω βιονικο ματι και το προσεξα) και του εγλυφε/φιλαγε το λαιμο με αργο ρυθμο. Προσπαθησα να παρκαρω για λιγη ωρα να δω τπτ αλλα ειχε πολυ κινηση και δεν μπορεσα ευκολα και την εκανα...

 

Ξηγηθηκε φραπεδιά η τυπισσα :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χαλαρώστε, λες και δεν σας έχει τύχει να 'στε με την κοπέλα σας και όταν την κοιτάτε όλα τα υπόλοιπα γύρω σας να έχουν μια blur αίσθηση... δικαιολογήστε τους, μετά συνειδητοποιούν οτι ήταν κι άλλοι γύρω :-)

 

Συμβαίνει κυρίως όταν το ζευγάρι δεν είναι μαζί καθημερινά και για πολλές ώρες

 

 

Εννοείται πως δεν μιλάω για ένα βήμα πρίν την πίπα έτσι, εκεί ναι, να κρατηθούν μέχρι να πάνε σε ξενοδοχείο.

 

Υ.Γ. Το τελευταίο δεν έχει τύχει να το συναντήσω ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χαλαρώστε, λες και δεν σας έχει τύχει να 'στε με την κοπέλα σας και όταν την κοιτάτε όλα τα υπόλοιπα γύρω σας να έχουν μια blur αίσθηση... δικαιολογήστε τους, μετά συνειδητοποιούν οτι ήταν κι άλλοι γύρω :-)

 

Συμβαίνει κυρίως όταν το ζευγάρι δεν είναι μαζί καθημερινά και για πολλές ώρες

 

 

Εννοείται πως δεν μιλάω για ένα βήμα πρίν την πίπα έτσι, εκεί ναι, να κρατηθούν μέχρι να πάνε σε ξενοδοχείο.

 

Δεν έχουμε κοπελα τύπε ειμαστε αλητεία φάση :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουμε κοπελα τύπε ειμαστε αλητεία φάση :cry:

Μα και σε ελεύθερη σχέση να 'σαι, το ίδιο είναι με πιο καθαρή αντίληψη των γύρω σου απλά.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει στην Θεσσαλονικη το ιδιο γινεται στα μετρά σας?

 

 

HUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEH

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χαλαρώστε, λες και δεν σας έχει τύχει να 'στε με την κοπέλα σας και όταν την κοιτάτε όλα τα υπόλοιπα γύρω σας να έχουν μια blur αίσθηση... 

 

 

 

 

Αυτά είναι για αγαπούληδες φίλε. Εγώ όταν έβγαινα με τη δική μου μονο χερι ημασταν, αν θελαμε κατι παρισσοτερο σιγουρο αυτο δεν θα γινοταν ουτε στο μετρο ουτε σε καμια σταση λεωφορειων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα και σε ελεύθερη σχέση να 'σαι, το ίδιο είναι με πιο καθαρή αντίληψη των γύρω σου απλά.

 

Φιλε όπως θα έχεις καταλαβει δεν είμαι και πολύ ρομαντικος εγω :cry:

 

με την γκομενα όταν ηταν για χαμουρεμα πηγαίναμε πάντα σε ερημικά σημεια γιατι στάνταρ θα ειχε

και συνέχεια μετά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι για αγαπούληδες φίλε. Εγώ όταν έβγαινα με τη δική μου μονο χερι ημασταν, αν θελαμε κατι παρισσοτερο σιγουρο αυτο δεν θα γινοταν ουτε στο μετρο ουτε σε καμια σταση...

Εννοείται οτι τα φιλιά που εννοεί ο ts γίνονται απο φρεσκοερωτευμένα ζευγάρια και σ' το λεω, αν είστε φούλ ερωτευμένοι και βρίσκεστε μια φορά την εβδομάδα, ξεχυλίζει η τρυφερότητα όταν επιτέλους συναντιέστε(για την ανάγκη λεω που έχεις να την κοιτάς και να την αγγίζεις συνέχεια)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε όπως θα έχεις καταλαβει δεν είμαι και πολύ ρομαντικος εγω :cry:

 

με την γκομενα όταν ηταν για χαμουρεμα πηγαίναμε πάντα σε ερημικά σημεια γιατι στάνταρ θα ειχε

και συνέχεια μετά.

Δηλαδή όλη τη ζωή σου είχες αυτοκίνητο, δεν χρειάστηκε δηλαδή να πάρετε τη συγκοινωνία;; :o
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...