Προς το περιεχόμενο

φιλιά κ χαμούρεμα μέσα στό μετρό .... ποιά η αντιδρασής σας ?


aristos12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εδώ κ 15 ημερες παίρνω τό μετρό 3-4 φορές τήν ημέρα τουλάχιστον,

πρίν χρησιμοποιούσα  τό μηχανάκι  μου η μπλέ λεωφορεία η τρόλευ  κ δέν μού ειχε τύχει αλλη φορά,

νά βλέπω νά αγκαλιάζονται  νά φιλιούνται  νά χαιδεύονται μπροστά σέ τίγκα κόσμο μέσα σέ βαγόνια τού μετρό λές κ ειναι στήν κρεβατοκαμαρά τους  η σέ κάποιο παρκάκι κ δέν τούς βλέπει κανείς ....

κ δέν μιλάμε γιά πιτσιρίκια 15-16 ετών αλλά γιά 25-30 ετών ,

ρέ γαμίκουλες δέν ντρέπεστε καθόλου ? τί ξεφτίλα ειναι αυτή ρέ @ούστη μου ...

ουτε σεβασμός ουτε τίποτα - πιάσαμε πάτο δυστυχώς

εσείς αντιδράτε μέσα σας μόνο ?

τό παίζετε αδιάφοροι ?

η τούς τήν λέτε στήν ψύχρα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Moderators

Εγώ πάλι δε θυμάμαι να έχω πετύχει ποτέ τίποτα τέτοιο. Φαντάζομαι κάποια στιγμή θα έχει συμβεί αλλά δεν το θυμάμαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιά με ενοχλούσε πολύ αυτό,τελικά κατάλαβα οτι το πρόβλημα ήταν στη δική μου αντίληψη περί "σεβασμού" και πλέον δεν μου κάνει κάποια αίσθηση το θέαμα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πετύχει νεαρό ζευγάρι μέσα σε ψιλό άδειο λεωφορείο να μπαλαμουτιαζονται σε φάση που λες, Οκ πάτε σε ένα ξενοδοχείο ρε παιδιά και βγάλτε τα μάτια σας με την ησυχία σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι δινουμε φιλακια μεσα στα ΜΜΜ δεν θα ζητησουμε και την αδεια σας, παρτε το χαμπαρι :)

 

Τωρα βεβαια αν εννοεις TS περιπτωσεις που πεφτουν πανω σου ενω φιλιουνται/χουφτωνονται ή που σχεδον εχουν βγαλει τα ματια τους μπροστα σου, εκει πες κατι με ευγενικο παντα τροπο ή μιλα στον οδηγο αν λεμε για τραβηγμενες περιπτωσεις.

 

Αν λες ομως για κοσμο που αποφασιζει απλα να δωσει κανα φιλι ή χαδακι ε σορρυ κιολας, αλλα δεν ειμαστε και Ντουμπαι να τα απαγορευουμε αυτα! Μη μας κοιτας για να μην σου χαλαμε το υπολοιπο ωραιο θεαμα με τους ζητιανους γυρω γυρω και τον καθε μπιχλα που μπαινει στο βαγονι...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nenya ναι δεν ειμαστε Ντουμπαι αλλα δεν θα μας απαγορεψετε τοτε να μας σηκωνεται οποτε σας βλεπουμε να μπαλαμουτχιαζεστε μεσα στα ΜΜΜ. easy

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ κ 15 ημερες παίρνω τό μετρό 3-4 φορές τήν ημέρα τουλάχιστον,

πρίν χρησιμοποιούσα  τό μηχανάκι  μου η μπλέ λεωφορεία η τρόλευ  κ δέν μού ειχε τύχει αλλη φορά,

νά βλέπω νά αγκαλιάζονται  νά φιλιούνται  νά χαιδεύονται μπροστά σέ τίγκα κόσμο μέσα σέ βαγόνια τού μετρό λές κ ειναι στήν κρεβατοκαμαρά τους  η σέ κάποιο παρκάκι κ δέν τούς βλέπει κανείς ....

κ δέν μιλάμε γιά πιτσιρίκια 15-16 ετών αλλά γιά 25-30 ετών ,

ρέ γαμίκουλες δέν ντρέπεστε καθόλου ? τί ξεφτίλα ειναι αυτή ρέ @ούστη μου ...

ουτε σεβασμός ουτε τίποτα - πιάσαμε πάτο δυστυχώς

εσείς αντιδράτε μέσα σας μόνο ?

τό παίζετε αδιάφοροι ?

η τούς τήν λέτε στήν ψύχρα ?

Ψηλε μου τα χεις λυμενα ολα και ασχολεισαι με τους αλλους?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...