Προς το περιεχόμενο

φιλιά κ χαμούρεμα μέσα στό μετρό .... ποιά η αντιδρασής σας ?


aristos12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ουτε και την δικη σου αδεια θα ζητησουμε για το πως το 'πλασαρουμε' :) για καποιους απο μας ναι, μας πιανει ο ρομαντισμος μας κ σκαμε φιλακια στα ΜΜΜ χωρις να το αναλυσουμε.

Σιγουρα υπαρχουν κ καποιοι/ες που μπορει να το κανουν επιτηδες, για να δειχτουν ή δεν ξερωγω τι αλλο. Αλλα so what? Just ignore them.

Εγώ τονισα εξαρχής πως δεν με νοιαζουν τα φιλια και όλα τα υπόλοιπα , τις λέξεις να μάθετε να χρησιμοποιείται μερικοί , βαπτίζεται ρομαντισμό το χουφτωμα και τα γλωσσόφιλα, θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Να τωρα νεα ερωτηματα: δλδ τα γλωσσοφιλα γιατι να μην ειναι ρομαντικα ρε παιδι μου ή κανα χουφτωματακι; Και ποιος θα ορισει που σταματα ο ρομαντισμος και που αρχιζει η προσβολη;

Μπαινει και η προσωπικη ηθικη του καθενος στη μεση και αστα να πανε!

 

Αν υπαρχει νομος σχετικος παντως (για τα φιλια κ τα χαδια σε δημοσιους χωρους) με τρωει η περιεργεια να τον διαβασω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχαμε έναν καφρο στο γυμνασιο που θυμαμαι όταν εβλεπε ζευγάρι να φιλιέται έπαιρνε τη μπάλα και τους σουταρε προσπαθουσε να τους πετυχει χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τωρα νεα ερωτηματα: δλδ τα γλωσσοφιλα γιατι να μην ειναι ρομαντικα ρε παιδι μου ή κανα χουφτωματακι; Και ποιος θα ορισει που σταματα ο ρομαντισμος και που αρχιζει η προσβολη;

Μπαινει και η προσωπικη ηθικη του καθενος στη μεση και αστα να πανε!

 

Αν υπαρχει νομος σχετικος παντως (για τα φιλια κ τα χαδια σε δημοσιους χωρους) με τρωει η περιεργεια να τον διαβασω.

Η προσβολή αρχίζει όταν υπάρχουν τριγύρω σου άνθρωποι που είναι άγνωστοι σου και ένας θεός ξέρει τι προβλήματα περνάνε καθημερινά,αλλά ας το σταματήσουμε εδώ γιατί μετα τον ρομαντισμό θα καταλήξουμε να αναλύουμε και την λεξη σεβασμός.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε και την δικη σου αδεια θα ζητησουμε για το πως το 'πλασαρουμε' :) για καποιους απο μας ναι, μας πιανει ο ρομαντισμος μας κ σκαμε φιλακια στα ΜΜΜ χωρις να το αναλυσουμε.

Σιγουρα υπαρχουν κ καποιοι/ες που μπορει να το κανουν επιτηδες, για να δειχτουν ή δεν ξερωγω τι αλλο. Αλλα so what? Just ignore them.

Νομίζω ότι από την αρχή του θέματος για άλλο πράγμα μιλάς εσύ και για άλλο ο aristos! :)

 

Αδιαφορία θα έλεγα ότι είναι και η δικιά μου αντίδραση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανενα προβλημα με τα χαμουρεματα.

Ισα ισα που τα προτιμω απο τις γκαριδες των μεθυσμενων εφηβων στο τελευταιο δρομολογιο του μετρο Παρασκευη και Σαββατο.

Μπονους, η στανταρ κοπελιτσα που ηπιε παραπανω και καθεται στο πατωμα ετοιμη να ξερασει, με τις φιλες της αποπανω να κοιταν στεναχωρημενες.

 

Ρε πιαστε ο,τι μπορειτε και φιληθειτε, αλλιως υπαρχει ο κινδυνος να καταντησετε να ξενερωνετε που βλεπετε αλλους να το κανουν

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε εμενα. Και το μάτι καλο είναι !


Φιλακια και τρυφεροτητες δεν με ενοχλουν,τωρα αμα κοντευει ο αλλος/αλλη να απαυτωθει δικη τους η ντροπη. Εμενα δεν με κοφτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσενα σε εχω ικανο να τους πεις.. 

"επ τι γινεται εδω παιδια??Θελουμε καποια βοηθεια? "

χαχαχαχαχα

 

χαχαχα γαμησετα

 

τρέλα μονο ρε. Ετσι μονο επιβιώνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Η προσβολή αρχίζει όταν υπάρχουν τριγύρω σου άνθρωποι που είναι άγνωστοι σου και ένας θεός ξέρει τι προβλήματα περνάνε καθημερινά.

Πάντα θα συμβαίνει αυτό και μπορεί να προσβάλονται με το παραμικρό, σιγά μην βάζει ο καθένας μας όρια επειδή κάποιος άλλος μπορεί να προσβληθεί...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε ρε παιδια! Μονο ο ρομαντισμος μας εμεινε, να τον σκοτωσουμε κι αυτον; (Να ξανατονισω οτι ΔΕΝ μιλαω για ακραιες περιπτωσεις αλλα για κανα φιλακι/χαδακι.)

Ρομοντισμός στο λεωφορείο ... οκ ότι πεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...