Προς το περιεχόμενο

φιλιά κ χαμούρεμα μέσα στό μετρό .... ποιά η αντιδρασής σας ?


aristos12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξεχυλίζει η τρυφερότητα όταν επιτέλους συναντιέστε(για την ανάγκη λεω που έχεις να την κοιτάς και να την αγγίζεις συνέχεια)

 

Ποια τρυφερότητα τύπε μου; Έτσι ένιωθα κάπου στα 15-20... Τώρα πια μια δεκαετία και κατι μεγαλύτερος δεν αισθάνομαι έτσι για καμία γυναίκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Οποιος ενοχλειτε την επομενη φορα που θα με δει σε αυτη την κατασταση να μην ντραπει να μου μιλησει.

Δεν παρεξηγω.

Μωρέ κανείς δεν παρεξηγεί, επειδή μένει ο κόσμος στις σκέψεις του λέγονται τώρα αυτά εδώ :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ με την δικια μου πριν 3.5 χρονια είχαμε πάει σε ένα mall ( στην νερατζιωτισσα αν δεν κάνω λάθος ) όταν ήμουνα φαντάρος στην άδεια και είχαμε πάει στον 2ο σε κάτι παγκάκια όπου δεν είχε πολύ κόσμο, και γενικά είχα χωθεί ΠΟΛΥ.. sorry ρε μάγκες αλλα ήταν να γίνει η πρώτη μου όπως πήγαινε το σκηνικό τον καιρό που μιλάγαμε και μου είχε γίνει σαν τσιμέντο.. μας πήραν 2-3 βλέμματα και τους έπιασαν τα γέλια, την πήρα και πήγαμε σε ένα από τα καλά του φαληρου στον παραλιακό (όπου εκεί έγινε) :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ? δεν το εχω παθει ποτε στα 17 χρονια που πηγαινω στα μπουρδελα :P

χαχαχα Είναι κι αυτός ένας τρόπος για να σέβεσαι τους γύρω σου! :mrgreen: :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φιλάκι και το χάδι είναι ανεκτά. Όταν αρχίζουν όμως τα επίμονα σαλιαρίσματα και τα χουφτώματα δημόσια, μη μου μιλάτε για ρομαντισμούς γιατί δεν είναι. Είναι το παρακάτω κομμάτι (Λαγνεία),όπως προείπαν μάθετε τι σημαίνουν οι λέξεις. Για να μη παρεξηγηθώ τα έχω κάνει κι εγώ στο παρελθόν άλλα όχι για να επιδειχθώ,άλλα επειδή ήμουν καυλωμένος. Learn the difference.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ με την δικια μου πριν 3.5 χρονια είχαμε πάει σε ένα mall ( στην νερατζιωτισσα αν δεν κάνω λάθος ) όταν ήμουνα φαντάρος στην άδεια και είχαμε πάει στον 2ο σε κάτι παγκάκια όπου δεν είχε πολύ κόσμο, και γενικά είχα χωθεί ΠΟΛΥ.. sorry ρε μάγκες αλλα ήταν να γίνει η πρώτη μου όπως πήγαινε το σκηνικό τον καιρό που μιλάγαμε και μου είχε γίνει σαν τσιμέντο.. μας πήραν 2-3 βλέμματα και τους έπιασαν τα γέλια, την πήρα και πήγαμε σε ένα από τα καλά του φαληρου στον παραλιακό (όπου εκεί έγινε) :P

Α να, ωραία το 'δωσε ο φίλος για το πως προκύπτουν ακόμα και τα ακραία σκηνικά!

Ποια τρυφερότητα τύπε μου; Έτσι ένιωθα κάπου στα 15-20... Τώρα πια μια δεκαετία και κατι μεγαλύτερος δεν αισθάνομαι έτσι για καμία γυναίκα...

Ξεκαθάρισα πως μιλάω για συγκεκριμένες καταστάσεις που σου το βγάζουν, δεν αναφέρομαι σε ζευγάρια που είναι μαζί ήδη πάνω απο χρόνο που έχει χορτάσει ο ένας απο τον άλλο...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδι μου γιατι το παιδευετε με πολλα λογια και επεξηγησεις? Φιλακια και αγκαλιτσες δεν ειναι ασχημο θεαμα,ισα ισα!Τωρα αν ο αλλος της πιανει το βζ και το μν μες στο τρενο ειναι αλλο θεμα!Εκει ειναι το χυδαιο και το γελοιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fixed

 

τι fixed μωρε καρναβάλι? έμαθες και το fixed. :cry:

Δηλαδή όλη τη ζωή σου είχες αυτοκίνητο, δεν χρειάστηκε δηλαδή να πάρετε τη συγκοινωνία;; :o

 

Πάντα φιλε. Όταν βγαινεις με τυπισσα χρειάζεται αμάξι εκτος και αν πάτε καπου κοντα στο σπιτι της ή στο σπιτι σου. Να πάτε να πιειτε το καφεδάκι σας και μετα να χωθείτε σε ένα ασφαλές μέρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σινεμά γινονται οι καλυτερές φάσεις (δεν εννοω στα τσοντοσινεμά) γιατι εκει είναι τιγκα στους πουστηδες που σου χυμάνε σαν τα πεινασμένα κουνούπια :cry:

 

Αμα πας κανα μόλ στο τέλος και δεν έχει κοσμο και η άλλη έχει φορέσει κανα βολικο φουστάκι γινεται εκει μέσα το έλα να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει στην Θεσσαλονικη το ιδιο γινεται στα μετρά σας?

Λες και ήξερα ότι θα το ρωτήσεις!!!!!

 

 

Πάντως η Θεσσαλονίκη δεν έχει τέτοια προβλήματα

 

 

 

 

Καλώστονα... Από tritona/saxo το περίμενα το copy paste, από αλλού το βρήκα..

 

Οι κρυφοτριλοφάνζ αυξάνονται και πληθύνονται :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...