Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με το iOS 10.1.1 εξαντλεί άμεσα την αυτονομία μερικών iPhone


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φταίει η κακή ποιότητα ρεύματος της Ελλάδας.

Τα ηλεκτρονικά εδώ είναι υπερκινητικά και μπορούν να δραπετεύουν εύκολα από τις μπαταρίες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχαριστοι. Ολοκληρο portrait camera πηραν οσοι εχουν το iphone 7 plus και παραπονιεστε? Βαλτε πλατη για την εταιρια. Τετοια innovations δε γινονται χωρις θυσιες.. ετσι παει η τεχνολογια μπροστα. Τι κι αν η μπαταρια κραταει μια ωρα? Τι κι αν δεν συνδεονται οι συσκευες με bluetooth ακουστικα, τι κι αν κανουν αποσυνδεσεις απο το wifi?
Mη ξεχνατε να δινετε τα λεφτα σας σε αυτους που πουλανε με 5.000% κερδος διοτι... IT JUST WORKS... NOT.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα το ξέρουμε πως γενικά έχουν γίνει έρευνες για το τι πάστες ανθρώπων φανατίζονται με την Apple...

αλλά ξες ο λογικά πιο πικραμένος είναι αυτός που τα έσκασε για να το πάρει και ο πραγματικά για γέλια είναι αυτός που πείνασε για να το κάνει ;)

Τώρα όλα τα άλλα που λέτε για το android είναι πραγματικά αδιάφορα, με 150 ευρώ ανα 2-3 χρόνια κάνω την δουλειά μου η οποία είναι σίγουρα πολύ ογκοδέστερη από social, texting, camera και candycrash :P

Υ.Γ. για να μη γίνομαι υπερβολικός στα όρια της τρολιάς, σέβομαι τους ανθρώπους που επιλέγουν iphone συνειδητά, χωρίς να ροκανίσουν 2-3 συντάξεις των παππούδων τους, και ακόμα περισσότερο αυτούς που ενώ πήγανε σε iphone, το παράτησαν - ειδικά μετά το 4s ;)

 

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ!!!!!!

ipad2 (όχι air) που έκανα τη βλακεία πριν 5 χρόνια να κάνω δώρο σε συγγενή, μέχρι και πριν ~3 χρόνια που δεν του είχε κάνει ούτε ενα update πήγαινε σφαίρα, μόλις έγιναν υποχρεωτικά (και έκανα ξανά τη βλακεία να πιέσω και εγώ) ΣΕΡΝΕΤΑΙ.

Με κάθε νέο update, μάντεψε: ΣΕΡΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

κλαπ, κλαπ για τα φοβερά update της εταιρείας που τουλάχιστον τα αρχικά της -πάλι χρυσοπληρωμένα- μοντέλα μέχρι σήμερα θα δούλευαν για λίγα απλά πραγματάκια, σε ανθρώπους που ΜΟΝΟ αυτά χρειάζονταν, για να αναγκαστούν να πάρουν νέα.

Είπαμε: για 150-200 ευρώ συσκευή δε παει να μην πάρει ποτέ update, κάθε χρόνο μπορεί κάποιος να την αλλάζει με καινούργια. Τα 800 ευρώ για iphone που με τα updates τα παλαιότερα μοντέλα γίνονται μόνο χειρότερα (απορώ γιατί τα βγάζουν. Not), φροντίζουν στο να μπορεί να μετράει στα 4 android του 200ευρου την απόσβεση ευκολότερα ;)

 

Ipad 4 με ios 10 τρεχει σφαιρα

Ερευνες για το τι παστες ανθρωπων μισουν την apple εχεις βρει στις αναζητησεις σου;

 

Ποια ειναι η τρομερη και φοβερη δουλεια που κανεις σε android κινητο τον 150 ευρω και ειναι πιο βαρια απο το facebook?

Πες μου γιατι εχω ενα meizu m2 note και δεν εχω κανενα παραπονο προς το παρων και θελω να το τεσταρω

 

Μες την υπερβολη εισαι

Κι αν αλλαζεις κινητο καθε χρονο

Παλι μες την υπερβολη εισαι..

Τι νομιζεις δηλαδη αλλη δουλεια δεν εχουμε να κανουμε καθε χρονο θα ψαχνουμε για κινητο;

Ειχα iphone 4 και το κρατησα για 4 χρονια και

με τη λογικη σου εχουμε δωσει τα ιδια λεφτα

Μαντεψε 4 χρονια ποιος ειχε λιγοτερα προβληματα με τη συσκευη του

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιότητα απο τα lidl ως συνήθως από αυτή την εταιρεία. Κρίμα για τους πελάτες της.

Κάτι τέτοια σχόλια βλέπω και αναρωτιέμαι που ζουν μερικοί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη μια επιτυχια του μηλου!!!  ε παρτε το χαμπαρι 

απο τοτε που πεθανε ο jobs κανουν συνεχεια πατατες και ολα αυτα για να κυκλοφορησουν γρηγορα τα μοντελα και να χτυπησουν την αγορα...δεν περνανε πλεον τα τεστ τα εξονυχιστικα ... για αυτο και ειχε και την φημη του δυστροπου ανθρωπου.Τυχαια????  αλλα οπως βλεπετε αναγκαια!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ σε iPhone 7 τρέχω 10.1.1 (το νέρο build) από τη μέρα που βγήκε χωιρίς παραμικρό πρόβλημα. Μην πω μάλιστα ότι τις τελευταίες μέρες η μπαταρία κρατάει και περισότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το έχω αυτό το πρόβλημα μου τα έχει σπάσει επίσης ενώ είναι στο 20% πέφτει κατευθείαν στο 0 και μετά από λίγο ανοίγει πάλι στο 20%!!!!

Είχα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα με iPhone 6. Το πήγρα infoquest και μου έδωσαν καινούριο τσάμπα. (Εντός εγγύησης φυσικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κύριοι όποιος έχει πρόβλημα με τη μπαταρία και έχει iphone 6S το πάει σε ένα εξουσιοδοτημένο service και του λένε εάν είναι μέσα στη παρτίδα με τις προβληματικές μπαταρίες 

Στο iphone 5 έχουν 3 χρόνια εγγύηση από την ενεργοποίηση της συσκευής

Πηγαίνετε σε εξουσιοδοτημένο service και όχι στο κατάστημα που το αγοράσατε διότι θα χάσεις χρόνο

 

 

Υ.Γ. όσοι μένετε επαρχεία ελάτε στην Αθήνα να γίνουμε πολλοί μην ξεχνάτε ότι σε λίγο καιρό θα θέλουμε διαβατήριο για να περνάμε τα Τέμπη 

Υ.Γ. όσοι έχουν Ανδροιδ συσκευές με πρόβλημα μπαταρίας οφείλετε μόνο στο λειτουργικό τους που τις αδειάζει σαν νεράκι 

Υ.Γ. τελικά ποιο πολλοί είναι αυτοί που δεν έχουν iphone γράφουν εδώ πέρα παρά όσοι το έχουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6s plus user και δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα...

Κάντε restore και όλα καλά....

Τα καλά παιδάκια των Android επειδή δεν ξέρουν που να βγάλουν την κακία τους με το Note7 , μη δούνε κάτι με μπαταρία άλλης εταιρίας ... αμέσως το HATE !!!!!!

Θα συμφωνήσω με το σχόλιο που είδα λίγο πιο πάνω ότι είναι overrated το iPhone άλλα το παίρνεις και έχεις τουλάχιστον το κεφάλι σου ήσυχο... αν δεν έχεις πάρε το Android σου βγάζε 100000 σέλφυ να χαίρεσαι άλλα όταν αρχίσει να κολλάει μην αναρωτιέσαι το γιατί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...