Προς το περιεχόμενο

Spotify Οικογενειακό κανείς;


coveb74

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδιαφέρεται κανένας να αγοράσουμε Spotify οικογενειακό και να μοιραστούμε τα έξοδα; Απαραίτητη προυπόθεση είναι να μαζευτούν 4 άτομα + 1 εγώ και να έχετε λογαριασμό σε πειραιώς και φυσικά πρόσβαση στη winbank. Δηλαδή 12 ευρώ / 5 άτομα. Συμφέρει full.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ενδιαφέρομαι σίγουρα, εχω και winbank.

 

Είχα γράψει προχθες στο αντίστοιχο θέμα στη Μουσική, αλλά δεν είδα κίνηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι 12 ευρώ τον μήνα ή τον χρόνο; Όπως και να έχει είναι λίγα, αλλά επειδή είμαι άνεργος μετράω μέχρι και το τελευταίο σεντ. Ερώτηση κάνω, δεν δηλώνω ακόμη συμμετοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι 12 ευρώ τον μήνα ή τον χρόνο; Όπως και να έχει είναι λίγα, αλλά επειδή είμαι άνεργος μετράω μέχρι και το τελευταίο σεντ. Ερώτηση κάνω, δεν δηλώνω ακόμη συμμετοχή.

Τον μηνα απο τα 5 ατομα, δλδ 2,4 το ατομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Όλοι οι κάτοχοι λογαριασμών θα πρέπει να διαμένουν στην ίδια διεύθυνση για να είναι επιλέξιμοι για το Οικογενειακό Πρόγραμμα της Spotify.

Απορώ πως δεν έχει κλειδωθεί θέμα το οποίο προτρέπει σε παράβαση όρων χρήσης μιας υπηρεσίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, εγώ έχω οικογενειακό: 

 

2 λογαριασμοί στη Ουάσιγκτον, 2 στη Φλοριντα, 1 στην Καλιφορνια και 1 στην Ελλάδα, όλοι μας είμαστε πρώτου βαθμού συγγενείς, αν και έχουμε 4 διαφορετικά επίθετα. 

 

Δεν παραβιάζεται κανένας κανόνας λόγω απόστασης και σίγουρα από τα ονοματα μας δεν μπορούν να κρίνουν αν είμαστε συγγενείς..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, εγώ έχω οικογενειακό: 

 

2 λογαριασμοί στη Ουάσιγκτον, 2 στη Φλοριντα, 1 στην Καλιφορνια και 1 στην Ελλάδα, όλοι μας είμαστε πρώτου βαθμού συγγενείς, αν και έχουμε 4 διαφορετικά επίθετα. 

 

Δεν παραβιάζεται κανένας κανόνας λόγω απόστασης και σίγουρα από τα ονοματα μας δεν μπορούν να κρίνουν αν είμαστε συγγενείς..

 

Εδώ αναφέρει ότι όλοι οι κάτοχοι λογαριασμών πρέπει να είναι στην ίδια διεύθυνση.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μάλλον αυτό που ρωτάνε όλοι (αλλά δεν το λένε ευθέως) και το ρωτάω και εγώ, είναι με ποιο τρόπο θα καταλάβουν ότι μένουμε στην ίδια διεύθυνση; Η ποιο λογική απάντηση είναι να ελέγχουν την IP και πρέπει όλοι να έχουν την ίδια (προφανώς ίδιο σπίτι - ίδιο ρούτερ), αλλά δεν είμαι σίγουρος, δηλαδή τι γίνεται αν κάποιος βγει εκτός σπιτιού και θέλει να ακούσει στο κινητό μέσω δεδομένων κινητής;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...