Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Video στην Ελλάδα και σε περισσότερες από 200 χώρες από €3 μηνιαίως


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανείς γιατί δε μου βγάζει τη 2η σαιζόν του man in the high castle?Είναι επειδή

είναι free trial?Επίσης σε ps4 το app δεν υπήρχε στο ευρωπαικό store και το κατέβασα
απο το αμερικάνικο,ίσως φταίει αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρει κανείς γιατί δε μου βγάζει τη 2η σαιζόν του man in the high castle?Είναι επειδή

είναι free trial?Επίσης σε ps4 το app δεν υπήρχε στο ευρωπαικό store και το κατέβασα

απο το αμερικάνικο,ίσως φταίει αυτό?

Ούτε εμένα μου το βγάζει σε samsung KS7000 τηλεόραση. 

Πρόσεξα ότι σήμερα βγάλαμε το Grand Tour και σε 4Κ HDR. 

Θέλουν δουλειά εκεί στην Amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο amazon support μου απάντησαν ότι η 2η σαιζόν του high castle  δεν είναι διαθέσιμη στην Ελλάδα..και δεν μπορεί

να μου δώσει εκτίμηση πότε θα είναι.
 

This is Ahmed from Amazon Video Support. I hope this email finds you well.

I've been doing some digging to find out for you and I see that Season 2 of The Man in The High Castle was only released today on Amazon.co.uk

It should be made available to you in Greece shortly. I can't give you an exact time as to when this will be happening.

Please accept my apologies for any inconveniences that were caused due to this issue.

Thank you for your patience! We look forward to hearing from you.
We'd appreciate your feedback. Please use the links below to tell us about your experience today.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει πιο απλη και καλυστερη λυση,παιρνεις ενα Raspberry PI,πετας το KODI μεσα και καθαρισες για το υπολοιπο της ζωης σου οσον αφορα ταινιες,σειρες,μουσικες,ντοκιμαντερ,παιδικα,ξενα καναλια( και με υποτιτλους) κτλ κτλ κτλ ΤΣΑΜΠΑ.

Εγω εχω σωθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς βλέπουμε μόνο ταινίες για αυτό έχω το cinema pack. Το έχω 3 χρόνια τα χρήματα είναι αρκετά άλλα έχει βολέψει την οικογένεια με το pvr και το ON demand τελευταία και δεν βλέπω να φεύγει. Θα προσπαθήσω για καλύτερη τιμή βεβαίως.

 

Δεν έχει καμιά σημασία. Το βαρύ κόστος είναι τα αθλητικά και τα μοιράζονται όλοι οι συνδρομητές έχουν δεν έχουν sports pack ή full pack. Γι αυτό και το κύριο πακέτο έχει "τόσο" και το κάθε επιπλέον πακέτο αυξάνει το κόστος με έξτρα πεντάευρο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Υπαρχει πιο απλη και καλυστερη λυση,παιρνεις ενα Raspberry PI,πετας το KODI μεσα και καθαρισες για το υπολοιπο της ζωης σου οσον αφορα ταινιες,σειρες,μουσικες,ντοκιμαντερ,παιδικα,ξενα καναλια( και με υποτιτλους) κτλ κτλ κτλ ΤΣΑΜΠΑ.

Εγω εχω σωθει.

 

Μέτριο bitrate στην καλύτερη όμως και χάλι ήχος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις τηλεοράσεις έχει αρχίσει να εμφανίζεται το app; Θυμάμαι στις Panasonic πήρε κανα μήνα μετά που δόθηκε εμπορικά το Netflix στην Ελλάδα.

Σε samsung την εμφανισε αμεσως ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μέτριο bitrate στην καλύτερη όμως και χάλι ήχος...

 

 

Ισχύει αλλά έτσι και αλλιώς τους περισσότερους τους βολεύει η μέτρια ποιότητα.

 

 

 

 

Μιλάμε για νόμιμους τρόπους. Το τσάμπα μας έφαγε.

 

Αυτα δεν ισχυουν ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ παιδια,τουλαχιστον οχι στην δικια μου τηλεοραση αλλα τελος παντων δεν το συνεχιζω για να μην θεωρηθει οτι προμοταρω το συγκεκριμενο προιον,απλα το αναφερα παραπανω ετσι σαν ενναλακτικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αυτα δεν ισχυουν ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ παιδια,τουλαχιστον οχι στην δικια μου τηλεοραση αλλα τελος παντων δεν το συνεχιζω για να μην θεωρηθει οτι προμοταρω το συγκεκριμενο προιον,απλα το αναφερα παραπανω ετσι σαν ενναλακτικη.

 

Έχουν DD5.1 ή DTS (τουλάχιστον) οι ταινίες στο Exodus μέσω του Kodi και δεν το έχω πάρει χαμπάρι? My bad τότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πήγα και εγώ και έκανα subscribe, πιο πολύ για το Man In The High Castle (s02)

Μούφα...

Λέω "δεν πειράζει, τουλάχιστον να δω μήπως έχει κάτι ενδιαφέρον"... 

Αλλά το γεγονός του ότι το Android App δεν υποστηρίζει native Chromecast support αλλά μόνο Mirroring, με έκανε και ακύρωσα την ίδια μέρα...

Μου γράφει ότι θα το έχω έτσι κι αλλιώς για μια βδομάδα, αλλά τι να το κάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω τη δεύτερη season του Man in the High Castle από την εφαρμογή του xbox one, από υπολογιστή δεν την έχει διαθέσιμη. Εκανα subscribe για ένα μήνα, 2,90 δεν είναι και τραγικό πόσο ένας καφές λιγότερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...