Προς το περιεχόμενο

Τι κάνει έναν ''άντρα'' , Άνδρα !


Kyriakos131211

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά τι μας κάνει εμάς του ''άντρες'' , Άνδρες ; 

Το ότι παίζουμε με παιχνιδομηχανές μέχρι και τα 50 μας , μας κάνει λιγότερο άνδρες ; 
Είναι τα γλυκά λόγια σε μια γυναίκα ή τα σταράτα λόγια σε έναν φίλο ; 

Το ότι ασχολούμαστε με αμάξια εκ γέννεσης ενώ ξέρουμε ότι είναι τρύπιοι κουμπαράδες είναι λόγος να μας θεωρούν άνανδρους ή τελικά ποιες είναι οι πράξεις που μας κάνουν περισσότερο Άνδρες ή περισσότερο Άνανδρους ; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι το μοριο σου

το οποιο σου δινει την ικανοτητα να συμμετεχεις στην αναπαραγωγη

τα υπολοιπα ειναι θεμα ανατροφης ,περιβαλον που μεγαλωσες ,ερεθισματα στην παιδικη σου ηλικια κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή το γεγονός πως διαθέτουμε μόριο και μπορούμε να αναπαράγουμε , μας κάνει ταυτόχρονα άνδρες ; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τι μας κάνει εμάς του ''άντρες'' , Άνδρες ; 

 

Το ότι παίζουμε με παιχνιδομηχανές μέχρι και τα 50 μας , μας κάνει λιγότερο άνδρες ; 

Είναι τα γλυκά λόγια σε μια γυναίκα ή τα σταράτα λόγια σε έναν φίλο ; 

 

Το ότι ασχολούμαστε με αμάξια εκ γέννεσης ενώ ξέρουμε ότι είναι τρύπιοι κουμπαράδες είναι λόγος να μας θεωρούν άνανδρους ή τελικά ποιες είναι οι πράξεις που μας κάνουν περισσότερο Άνδρες ή περισσότερο Άνανδρους ; 

 

 

Εγώ δεν έχω ασχοληθεί ποτέ ούτε με αμάξια ούτε με αθλητικά (ειδικά στον αθλητικά, στο ποδόσφαιρο ας πούμε που θεωρείται αντρικό άθλημα, έχω μαύρα μεσάνυχτα). Μπύρες δεν πίνω, αλκοόλ γενικότερα δεν πίνω (βασικά αλκοόλ δεν το έχω αγγίξει πότε στην ζωή μου). Αυτό με κάνει λιγότερο άνδρα από τους άλλους;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...