Προς το περιεχόμενο

Han Solo: A Star Wars Story


nickarmy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

oπως και ηταν αναμενομενο

‘Solo: A Star Wars Story’ Soars On Tracking To Potential $170M+ Four-Day Weekend

http://deadline.com/2018/05/solo-a-star-wars-story-box-office-projection-1202381856/

 

επισης υπαρχει η φημη οτι ο Lando θα ειναι bi στην ταινια....

tenor.gif

 

 

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν νομίζω ότι θα μου έκανε εντύπωση κάτι τέτοιο πάντως. Ο Lando πάντα έδινε την εντύπωση λίγο πολύ ενός κάπως flamboyant pleasure seeker. Νομίζω ότι θα τον περίμενα όχι ακριβώς bisexual όσο pansexual. Οπότε και αλήθεια να είναι η φήμη... eh. Would not really surprise me frankly...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

ρε @KilliK που τις διαβαζεις τοσες φημες? Το πολυ 4chan κανει κακο στο εχω ξαναπει. 

movie forums. εκτος και αν νομιζεις οτι μονο το 4chan υπαρχει στο νετ. :rolleyes:

54 λεπτά πριν, FCastor είπε

Δεν νομίζω ότι θα μου έκανε εντύπωση κάτι τέτοιο πάντως. Ο Lando πάντα έδινε την εντύπωση λίγο πολύ ενός κάπως flamboyant pleasure seeker. Νομίζω ότι θα τον περίμενα όχι ακριβώς bisexual όσο pansexual. Οπότε και αλήθεια να είναι η φήμη... eh. Would not really surprise me frankly...

ladies man ηταν, οχι gay. και περα απο αυτο, δεν υπηρχε λογος να τον κανουν bi (αν τον κανουν), δεν προσφερει τιποτα στον χαρακτηρα του. but diversity sells now, yo.

Επεξ/σία από KilliK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, FCastor είπε

 

Ναι "first reactions very good". Τα είδαμε και το TLJ. Πόσο θετικά ήταν τα reviews και όσοι πήγαν και το είδαν πριν βγει ακόμα.... 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

''Has the occasional prequel problem answering questions I didn't need answers to, but also some fun references''

''mostly fun adventure and solid performances but with a predictable story''

''not convinced we needed a young Han Solo movie''

''had so much fun ''

''There’s some fun''

''Fun as hell''

fun fun fun fun fun fun fun fun :P

spam spam spam spam spam beans eggs ham and spam :P

καλά δεν τις λες και ενθουσιώδεις, όπως πχ ήταν στα TLJ και TFA, αναμενόμενα θετικές αλλά συγκρατημένες aka μάλλον προς μετριότητα πάει το πράμα....

 

 

ψόφα επιτέλους ρε Disney, τα έχεις γαμήσει και έχουν ψοφήσει και αυτά πια

Επεξ/σία από snake_plissken2112
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, snake_plissken2112 είπε

''Has the occasional prequel problem answering questions I didn't need answers to, but also some fun references''

''mostly fun adventure and solid performances but with a predictable story''

''not convinced we needed a young Han Solo movie''

''had so much fun ''

''There’s some fun''

''Fun as hell''

fun fun fun fun fun fun fun fun :P

spam spam spam spam spam beans eggs ham and spam :P

καλά δεν της λές και ενθουσιώδης, όπως πχ ήταν στα TLJ και TFA, αναμενόμενα θετικές αλλά συγκρατημένες aka μάλλον προς μετριότητα πάει το πράμα....

ψόφα επιτέλους ρε Disney, τα έχεις γαμήσει και έχουν ψοφήσει και αυτά πια

εγω πιστευω θα ειναι η καλυτερη μαλλον, ισως λιγο καλυτερη απο rogue one

To cast μου αρεσει παρα πολυ, και εχουν τρομερη μουσικη σε καθε κλιπ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οh boy, the SJW crap gets worse...

δεν εχει σοβαρο σποιλερ but just in case:

Spoiler

0ed2c9bad2b059ac43b97bef0a6b36ae6cbf6d2a

--

επισης εχουμε δυο δυνατα post credit cameos απο τα prequels, το ενα εχει επιβεβαιωθει το αλλο οχι ακομη.

Spoiler

 

o Μaul εμφανιζεται σε ολογραμμα και προετοιμαζει το σηκουελ του Σολο η την Κenobi ταινια, οποτε θα τον δουμε και εκει.

επισης καποιοι λενε οτι στην ταινια εχει cameo και ο McGregor ως γερος Kenobi ενω ειχε παει και στην πρεμιερα, αλλοι λενε ομως οτι δεν τον ειδανε στην ταινια. 

 

 

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Off-topic, αλλά μου κάνει εντύπωση που (τουλάχιστον δεν θυμάμαι) δεν είχε γίνει κάτι με την ατάκα της Jyn Erso στο Rogue One (ναι ξέρω, έφυγα μακριά :P):

 

"You can't talk your way around this" (που ήταν και #12 σε Official Rogue One quote λίστα " It’s not pleasant to call people out, but when you want a straight answer, this line from Jyn does the trick").

context αν δεν θυμάστε:

Αναφορά σε κείμενο

Jyn Erso: You lied about why we came here and you lied about why you went up alone.

Cassian Andor: I had every chance to pull the trigger, but did I?

[looking to Chirrut and Baze]

Cassian Andor: *Did* I?

Jyn Erso: You might as well have. My father was living proof and you put him at risk. Those were Alliance bombs that killed him.

Cassian Andor: I had orders. Orders that I disobeyed. But you wouldn't understand that.

Jyn Erso: Orders? When you know they're wrong? You might as well be a stormtrooper.

Cassian Andor: What do you know? We don't all have the luxury of deciding when and where we want to care about something. Suddenly the Rebellion is real for you. Some of us live it. I've been in this fight since I was *six* years old. You're not the only one who lost everything. Some of us just decided to do something about it.

Jyn Erso: You can't talk your way around this.

Cassian Andor: I don't have to.

Ενώ έχει φάει την τάπα, πετάει την πιο (ναι θα το πω) γκομενίστικη ατάκα για απάντηση και ευτυχώς τρώει δεύτερη τάπα καπάκι, αλλά το ότι και μόνο την έβαλαν να το πει, αντί να τελειώσει εκεί η συζήτηση στο "some of us just decided to do something about it", για να δείξει ότι αυτή "έχει αισθήματα" ή κάτι τέτοιο...meh

Προσπαθώ να κάνω edit μετά το quote, αλλά δεν αφήνει να γράψω, οπότε έπρεπε να κάνω νέο post για να μπουν μαζί, φταίει το Firefox;

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...