Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι λοιπόν ένας τύπος μαζί με μια γκόμενα μέσα σε ένα κάμπριο και εκείνη του παίρνει πίπ@...

Ενώ πηγαίνουν, πέφτουν σε μια λακκούβα και... KPATΣΣΣ... το όργανο του κυρίου κόβεται και μένει στο στόμα της κοπέλας!

Γεμάτη αηδία γυρνά και το φτύνει.

 

 

Από το αντίθετο ρεύμα πέρναγε εκείνη τη στιγμή ένα φορτηγό. Κολλάει το όργανο επάνω στο παρμπρίζ και ο φορτηγατζής έκπληκτος αναφωνεί:

- Δες εδώ ρε μια πούτσ@ το μυγάκι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

βρηκα ενα παλιο σε ενα φορουμ.

 

 

 

 

Uncensored edition ! v1.0.0.3

 

 

Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο να πάει στη δουλειά του.

και κάθε μέρα βλέπει μέσα μια χήρα, μαυροφορούσα και χαμηλοβλεπούσα. Τη βλέπει μία, τη βλέπει δύο κλπ κλπ στο τέλος αρχίζει να τη γουστάρει. Της την πέφτει λοιπόν στην αρχή με το μαλακό (χήρα γυναίκα άλλωστε) και όσο αυτή δεν ενδίδει τόσο ποιο φορτικός γίνεται. Εν πάση περιπτώσει, χήρα βράχος ακλόνητος, δεν πέφτει με τίποτα κι ο τύπος πάει να σκάσει.

Κάποια μέρα ο εισπράκτορας, ο οποίος έχει πάρει πρέφα την όλη φάση, φωνάζει τον τύπο και του λέει : "Κοίτα να δεις, βλέπω ότι γουστάρεις τη χήρα. Κι επειδή συμβαίνει να τη γνωρίζω και ξέρω την ιστορία της θα σε βοηθήσω.

Λοιπόν, το κλειδί στην περίπτωση της χήρας είναι ότι είναι κολλημένη με τον μακαρίτη, δεν μπορεί να ξεπεράσει τον θάνατό του. Κάθε μέρα, προς το βραδάκι, πηγαίνει στο νεκροταφείο και κλαίει πάνω από το μνήμα. Αυτή ακριβώς την αδυναμία της πρέπει να εκμεταλλευθείς. Η συμβουλή μου, λοιπόν, είναι η εξής: πήγαινε λίγο νωρίτερα και κρύψου πίσω από τον τάφο κι όταν έρθει η χήρα εμφανίσου ξαφνικά μπροστά της και πες ότι είσαι άγγελος Κυρίου και ότι μπορείς να την φέρεις σε επαφή με τον άντρα της. Όπως θα είναι ψιλοσκοτεινά δεν θα καταλάβει τίποτα. Πιάστην στο ψηστήρι και πάνω στη φάση γάμησε την."

Πράγματι, έτσι και έγινε. Ο τύπος κρύβεται πίσω από τον τάφο και μόλις έρχεται η χήρα κι αρχίζει το κλάμα πετάγεται ξαφνικά μπροστά της και της λέει:

"Είμαι άγγελος Κυρίου, μπορώ να σε φέρω σε επαφή με τον άντρα σου".

Η χήρα τα παίζει στην αρχή αλλά γρήγορα συνέρχεται και τον ρωτάει:

"Αλήθεια μπορείς ?".

"Ναι", λέει ο τύπος,

"αλλά πρώτα πρέπει να κάτσεις να σε γαμήσω".

"Αποκλείεται", λέει η χήρα.

"τι είναι αυτά που μου λες? Χήρα γυναίκα είμαι, δεν μπορώ να το κάνω αυτό που λες".

"Κοίτα", επανέρχεται ο τύπος,

"αυτός είναι ο μόνος τρόπος για να ξαναβρεθείς με τον άντρα σου. Αν δεν σ'αρέσει χάνεις την ευκαιρία."

Τι να κάνει η χήρα! Με τα πολλά ψήνεται και αποφασίζει να του κάτσει.

Του λέει όμως:

"Κοίταξε να δεις, δέχομαι να με γαμήσεις αλλά μόνο από πίσω. Το αιδοίο μου το έχω αφιερώσει στον άντρα μου". Συμφωνεί ο τύπος ..αρχίζει να την γαμάει και στο τελείωμα πάνω τον πιάνουν τύψεις.

"Ξέρεις κάτι", της λέει, "ψέμματα σου είπα, τι άγγελος Κυρίου και μαλακίες, ο τύπος από το λεωφορείο είμαι που σου την πέφτει κάθε μέρα ".

Και η χήρα: "Εντάξει μωρέ, δεν τρέχει τίποτα.

Κι εγώ δεν είμαι η χήρα, ....ο εισπράκτορας είμαι"....!

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα ενα παλιο σε ενα φορουμ.

 

 

 

 

Uncensored edition ! v1.0.0.3

 

 

Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο να πάει στη δουλειά του.

και κάθε μέρα βλέπει μέσα μια χήρα, μαυροφορούσα και χαμηλοβλεπούσα. Τη βλέπει μία, τη βλέπει δύο κλπ κλπ στο τέλος αρχίζει να τη γουστάρει. Της την πέφτει λοιπόν στην αρχή με το μαλακό (χήρα γυναίκα άλλωστε) και όσο αυτή δεν ενδίδει τόσο ποιο φορτικός γίνεται. Εν πάση περιπτώσει, χήρα βράχος ακλόνητος, δεν πέφτει με τίποτα κι ο τύπος πάει να σκάσει.

Κάποια μέρα ο εισπράκτορας, ο οποίος έχει πάρει πρέφα την όλη φάση, φωνάζει τον τύπο και του λέει : "Κοίτα να δεις, βλέπω ότι γουστάρεις τη χήρα. Κι επειδή συμβαίνει να τη γνωρίζω και ξέρω την ιστορία της θα σε βοηθήσω.

Λοιπόν, το κλειδί στην περίπτωση της χήρας είναι ότι είναι κολλημένη με τον μακαρίτη, δεν μπορεί να ξεπεράσει τον θάνατό του. Κάθε μέρα, προς το βραδάκι, πηγαίνει στο νεκροταφείο και κλαίει πάνω από το μνήμα. Αυτή ακριβώς την αδυναμία της πρέπει να εκμεταλλευθείς. Η συμβουλή μου, λοιπόν, είναι η εξής: πήγαινε λίγο νωρίτερα και κρύψου πίσω από τον τάφο κι όταν έρθει η χήρα εμφανίσου ξαφνικά μπροστά της και πες ότι είσαι άγγελος Κυρίου και ότι μπορείς να την φέρεις σε επαφή με τον άντρα της. Όπως θα είναι ψιλοσκοτεινά δεν θα καταλάβει τίποτα. Πιάστην στο ψηστήρι και πάνω στη φάση γάμησε την."

Πράγματι, έτσι και έγινε. Ο τύπος κρύβεται πίσω από τον τάφο και μόλις έρχεται η χήρα κι αρχίζει το κλάμα πετάγεται ξαφνικά μπροστά της και της λέει:

"Είμαι άγγελος Κυρίου, μπορώ να σε φέρω σε επαφή με τον άντρα σου".

Η χήρα τα παίζει στην αρχή αλλά γρήγορα συνέρχεται και τον ρωτάει:

"Αλήθεια μπορείς ?".

"Ναι", λέει ο τύπος,

"αλλά πρώτα πρέπει να κάτσεις να σε γαμήσω".

"Αποκλείεται", λέει η χήρα.

"τι είναι αυτά που μου λες? Χήρα γυναίκα είμαι, δεν μπορώ να το κάνω αυτό που λες".

"Κοίτα", επανέρχεται ο τύπος,

"αυτός είναι ο μόνος τρόπος για να ξαναβρεθείς με τον άντρα σου. Αν δεν σ'αρέσει χάνεις την ευκαιρία."

Τι να κάνει η χήρα! Με τα πολλά ψήνεται και αποφασίζει να του κάτσει.

Του λέει όμως:

"Κοίταξε να δεις, δέχομαι να με γαμήσεις αλλά μόνο από πίσω. Το αιδοίο μου το έχω αφιερώσει στον άντρα μου". Συμφωνεί ο τύπος ..αρχίζει να την γαμάει και στο τελείωμα πάνω τον πιάνουν τύψεις.

"Ξέρεις κάτι", της λέει, "ψέμματα σου είπα, τι άγγελος Κυρίου και μαλακίες, ο τύπος από το λεωφορείο είμαι που σου την πέφτει κάθε μέρα ".

Και η χήρα: "Εντάξει μωρέ, δεν τρέχει τίποτα.

Κι εγώ δεν είμαι η χήρα, ....ο εισπράκτορας είμαι"....!

 

 

 

 

 

Κανεις πλακα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μια μεγαλη εταιρια ζητουν υπαλληλο νεο,πραο και φιλοδοξο με αντοχη για να τρεχει σε εξωτερικες δουλειες (εφοριες, δεη, οτε κτλ.). Η αιτηση του Τακη τους φανηκε ενδιαφερουσα και τον καλουν για προσληψη. Την πρωτη μερα της δουλειας, σκαει μυτη ο Τακης με ενα κανονακι με ροδες οπως αυτα στα πειρατικα πλοια. Παραξενεμενοι οι εργοδοτες του αναθετουν τις πρωτες δουλειες. Να παρει κατι χαρτια απο εφορια, να πληρωσει δεη και να παει ταχυδρομειο.Μπαινει στην εφορια ο τακης γεμιζει με μπαρουτι και φσσσσσ ΜΠΑΑΑΑΑΑΜΜΜΜ!!!

Μετα πηγαινει στη ΔΕΗ να πληρωσει...μπαινει μεσα στο υποκαταστημα,γεμιζει μπαρουτι και φσσσσσσ...ΜΠΑΑΑΑΑΜΜΜΜ!!!

Στο ταχυδρομειο το ιδιο.

Γυρνωντας στο γραφειο τον ρωταει το αφεντικο:

-Πως ηταν η πρωτη μερα Τακη?

Και απανταει ο Τακης γεματος καμαρι:

 

-Ολα καλα αφεντικο!Tα εχω ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτελουμε κοινωνικό εργο μα φρενντ

 

η Insomnia teleshopping σας παρουσιάζει ενα νεο τροπο εξοικονόμησης ενεργειας.

θες να περασεις το καλοκαιρι χωρις να δωσεις μια στην ΔΕΗ ;

εμεις εχουμε την λυση.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ένα κορίτσι που πήγε πρώτη μέρα στο σχολείο.

Εκεί τη βρίσκει μια παρέα παιδιών

- Γεια της λένε τα παιδιά

-Γεια απαντάει αυτή

-Πώς σε λένε? τη ρωτάνε

-Colgate απαντάει

-Έχεις το όνομα από εκείνο το προϊόν της λένε

-Έχεις δίκιο είπε εκείνη και άρχισε να κλαίει

-Είπα κάτι που δεν έπρεπε? ρωτάει το παιδί που τη ρώτησε για το όνομα

-Μα καλά δεν κατάλαβες? τον ρώτησαν οι υπόλοιποι

-Τι να καταλάβω? ρωτάει εκείνος

 

-Είναι η Colgate sensitive :-D :-D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τακης και ο Μακης ειναι για καφε και περιμενουν τον Λακη να ερθει, εχει περασει μιση ωρα και ο Λακης αφαντος... εκει που ηταν ετοιμοι να του τηλεφωνησουν τον βλεπουν απο το αστικο να κατεβαινει υποβασταζομενος απο τους επιβατες.. πλησιαζει μονος πλεον κουτσενοντας με αλληθωρα ματια και στραβο στομα και ελεγε κατι ασυναρτησιες του τυπου: "φαγαμε λουκανικα φαγαμε λουκανικα.. ειμαι καλος εγω... ενα εκατομυριο ενα ευρω ενα αυγο..." και γελουσε χωρις λογο μονος του!ο Τακης εχει φρικαρει!! ρε Λακη τι επαθες? τον ρωτα.

Λακης-ε... ποια ειναι η διαφορα ανεμεσα σε ενα βερυκοκο?

..χααα!! η κοτα! γιατι εχει ροδες!!!

ο Tακης ξερος.. ρε συ Mακη τι επαθε αυτος τα εχει χασει..

-ναι ρε εμεις φταιμε..

-εμεις? γιατι??

-που τον φωναξαμε για καφε.

-και τι εγινε δηλαδη?

-ε.. αργησε να ερθει!

-ε και??

 

-εφτασε καθυστερημενος!!! :-D :-D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε οχι, εσυ το παρακανες..

 

82598396.gif

 

 

θα επανορθώσω εγω για τον φίλτατο.

 

 

--------------

Παει ενας σε ενα περιπτερο και ρωτα τον περιπτερα αν εχει κολλες UHU.

 

-Μα φυσικα, ποσες θελετε?

-Θελω... 40000 κομματια.

-Μα μιλατε σοβαρα κυριε, εδω εχω μολις 20 κομματια.

-Μα τις θελω οποσδηποτε, που να απευθυνθω?

-Να πατε στον γενικο αντιπροσωπο της Αθηνας στην Κηφισια.

 

Παει ο τυπος και χτυπαει την πορτα.

-Τι θα θελατε?

-Θελω κολλες UHU, αλλα πολλες!

-Βεβαιως! Και ποσες?

-40000 κομματια!

-Μα ειστε καλα, δεν εχουμε τοσες!

- Και που να παω για να εξυπηρετηθω?

-Να πατε στο εργοστασιο της Γερμανιας στην Κολωνια.

 

Τι να κανει ο ανθρωπος φευγει και παει στο εργοστασιο της Κολωνιας.

-Γεια σας, θα ηθελα να με εξυπηρετησετε.

-Βεβαιως, οτι θελετε!

-Θα ηθελα οπωσδηποτε ... 40000 κολλες UHU.

-Λυπαμαι ειλικρινα κυριε, αλλα εχουμε μονο 10000 αυτη τη στιγμη και υπαρχουν και πολλες παραγγελιες πoυ εκκρεμουν.

-Και τι να κανω τοτε?

-Να πατε στη Θεσσαλονικη στον Αγιο Δημητριο στην Ανω Τουμπα και να μιλησετε στον ηγουμενο.

-Τι εκανε λεει???

-Αληθεια μονο αυτος μπορει να σας βοηθησει , δεν σας δουλευω.

 

Τελευταια του ευκαιρια κι ο τυπος παει στον Αγιο Δημητριο στη Θεσσαλονικη και χτυπαει την πορτα.

Βγαινει τοτε ο ηγουμενος και τον καλωσοριζει.

-Τι θα ηθελες τεκνο μου?

-Να πως να σας στο πω ... αλλα ... θα ηθελα κολλες UHU.

-Γρηγορα, ποσες?

-Εεεε..... 40000 κομματια.

 

Εξαφανιζεται για λιγο ο ηγουμενος και εμφανιζεται με ενα Κλαρκ με κουτες μεχρι πανω.

-Ετοιμος, 40000 κομματια ολα εδω!!!

 

Μενει καγκελο ο τυπος και οταν συνερχεται τον ρωτα¨

-Μα καλα, μα που τις βρηκατε τοσες κολλες, ουτε το εργοστασιο δεν ειχε τοσες!

 

-Μα δεν ξερεις που εχεις ερθει; Εδω ειναι ο ναος του Αγιου Δημητριου του πολυUHU!

 

 

 

 

animated%20bonus.gif

 

Είναι η γκόμενα ενός σατανιστή, τον πιάνει στο κρεβάτι με μία άλλη και του λέει:

-"Και ποια θυσία, ποια θυσία έχει κάνει αυτηηηηηηη για σεεεεεεεενα!!!!!!!!!!"

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...