Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα [Old]


CENTAURUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχαχαχα εαν σου πω πως ειμαι ερωτευμενος μαζι της;

 

εδιτ:

θα κανουμε παιδια και ολοι μαζι θα κατακτήσουμε αυτο εδω το τοπικ,

μουαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τι ευχή έδωσε ο Μητσοτάκης στον Σαμαρά για την εκλογή του?

 

την Ελλάδα και τα μάτια σου

 

 

δεν ξερω εαν εχει ξαναμπει :unsure: :devil::shifty:

 

Γίνεται ένα όργιο σε ένα σκοτεινό δωμάτιο με πολλές γυναίκες και άνδρες.

Ξαφνικά φωνάζει κάποιος:

- Ρε παιδιά να οργανωθούμε.

Κανένας δεν του δίνει σημασία.

Μετά από λίγο πάλι:

- Ρε παιδιά να οργανωθούμε.

Πάλι τον αγνοούνε.

Ξανά:

- Ρε παιδιά να οργανωθούμε. Μέχρι τώρα έφαγα 5 και δεν έριξα ούτε έναν...

 

Γίνεται ένα όργιο μεταξύ δέκα φούστιδων, είναι όλοι αραδιασμένοι σε σχηματισμό "τρενάκι" και κάνουν την δουλειά τους όμως υπάρχουν δύο που το απολαμβάνουν περισσότερο, ποιοι είναι αυτοί οι δύο και γιατί?

Α.

ο δεύτερος στη σειρά, γιατί τον παίρνει, τον δίνει αλλά μπορεί να παίζει και την ψωλή του πρώτου

 

Β.

ο προτελευταίος, γιατί τον παίρνει, τον δίνει αλλά επιπλέον βάζει και δάχτυλο στον τελευταίο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης carlmikaze λέει

σε ποιο σχολειο πηγε η Μιλα Γιοβοβιτς;

Ο χρήστης Lucifer λέει

σε ποιο

Ο χρήστης carlmikaze λέει

στο 5ο στη Χίο.

 

 

e φέρτε πίσω τον hackerw

ffs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι άνθρωποι με χρειάζονται!

δύναμη ανεκδότων, ενεργοποίηση !

 

 

 

ουτε αυτο το εχω διαβασει.. γενικα οταν βρησκω μεγαλα πρωτα τα ποσταρω και μετα τα διαβαζω.

 

Μια φορά ο Κωστακης ξύπνησε με όλη την καλή διάθεση να πάει σχολείο. Στο δρόμο συνάντησε κάτι συμμαθητές του και τους λέει:

-Παιδιά είδα ένα όνειρο.

-Τι όνειρο είδες;

-Το μαύρο βελούδο.

-Το μαύρο βελούδο! Πήγαινε γρήγορα στον διευθυντή.

Πάει στο διευθυντή και του λέει:

-Κύριε διευθυντά σήμερα το πρωί ξύπνησα με όλη την καλή διάθεση να πάω σχολείο. Στο δρόμο συνάντησα κάτι συμμαθητές μου και τους διηγήθηκα ένα όνειρο που είδα αυτοί μ έστειλαν σε σας.

-Τι όνειρο είδες;

-Το μαύρο βελούδο.

-Το μαύρο βελούδο! Γρήγορα στον επιθεωρητή.

Πάει στον επιθεωρητή και του λέει:

-Κύριε επιθεωρητά σήμερα το πρωί ξύπνησα με όλη την καλή διάθεση να πάω σχολείο. Στο δρόμο συνάντησα κάτι συμμαθητές μου και τους διηγήθηκα ένα όνειρο που είδα αυτοί μ έστειλαν στον διευθυντή κι ο διευθυντής σε σας.

-Τι όνειρο είδες;

-Το μαύρο βελούδο.

-Το μαύρο βελούδο! Γρήγορα στον ΓΓ του Υπουργείου Παιδείας.

Πάει στον ΓΓ του υπουργείου Παιδείας και του λέει:

-Κύριε Γενικέ σήμερα το πρωί ξύπνησα με όλη την καλή διάθεση να πάω σχολείο. Στο δρόμο συνάντησα κάτι συμμαθητές μου και τους διηγήθηκα ένα

όνειρο που είδα αυτοί μ έστειλαν στον διευθυντή, ο διευθυντής στον επιθεωρητή κι ο επιθεωρητής σε σας.

-Τι όνειρο είδες;

-Το μαύρο βελούδο.

-Το μαύρο βελούδο! Γρήγορα στον υφυπουργό Παιδείας.

Πάει στον Υφυπουργό Παιδείας και του λέει:

-Κύριε Υφυπουργέ σήμερα το πρωί ξύπνησα με όλη την καλή διάθεση να πάω σχολείο. Στο δρόμο συνάντησα κάτι συμμαθητές μου και τους διηγήθηκα ένα όνειρο που είδα αυτοί μ έστειλαν στον διευθυντή, ο διευθυντής στον επιθεωρητή, ο επιθεωρητής στον ΓΓ κι ο ΓΓ σε σας.

-Τι όνειρο είδες;

-Το μαύρο βελούδο.

-Το μαύρο βελούδο! Γρήγορα στον Υπουργό Παιδείας.

Πάει στον Υπουργό Παιδείας και του λέει:

-Κύριε Υπουργέ σήμερα το πρωί ξύπνησα με όλη την καλή διάθεση να πάω σχολείο. Στο δρόμο συνάντησα κάτι συμμαθητές μου και τους διηγήθηκα ένα όνειρο που είδα αυτοί μ έστειλαν στον διευθυντή, ο διευθυντής στον επιθεωρητή, ο επιθεωρητής στον ΓΓ, ο ΓΓ στον Υφυπουργό κι ο Υφυπουργός σε σας.

-Τι όνειρο είδες;

-Το μαύρο βελούδο.

-Το μαύρο βελούδο! Αποβάλλεσαι εφ όρου ζωής από όλα τα σχολεία της Ελλάδος.

Γυρίζει σπίτι του κλαίγοντας. Τον βλέπει η μάνα του και του λέει:

-Τι έχεις παιδί μου;

-Κοίτα να δεις μάνα μου, σήμερα το πρωί ξύπνησα με όλη την καλή διάθεση να πάω σχολείο. Στο δρόμο συνάντησα κάτι συμμαθητές μου και τους διηγήθηκα ένα όνειρο που είδα αυτοί μ έστειλαν στον διευθυντή, ο διευθυντής στον επιθεωρητή, ο επιθεωρητής στον ΓΓ του Υπουργείου Παιδείας, ο ΓΓ στον Υφυπουργό, ο Υφυπουργός στον Υπουργό κι ο Υπουργός με απέβαλε από όλα τα σχολεία της Ελλάδος.

-Τι όνειρο είδες;

-Το μαύρο βελούδο.

-Το μαύρο βελούδο! Να μη σε βλέπω μπροστά μου, τρέχα στο υπόγειο μέχρι να έρθει ο πατέρας σου. Πάει, λοιπόν, στο υπόγειο και περιμένει. Κάποια στιγμή έρχεται ο πατέρας του και πάει να δει τι έχει ο γιος του. Τον ρωτάει τι έχει:

-Κοίτα να δεις πατέρα μου, σήμερα το πρωί ξύπνησα με όλη την καλή διάθεση να πάω σχολείο. Στο δρόμο συνάντησα κάτι συμμαθητές μου και τους διηγήθηκα ένα όνειρο που είδα αυτοί μ έστειλαν στον διευθυντή, ο διευθυντής στον επιθεωρητή, ο επιθεωρητής στον ΓΓ του Υπουργείου Παιδείας, ο ΓΓ στον Υφυπουργό, ο Υφυπουργός στον Υπουργό κι ο Υπουργός με απέβαλε από όλα τα σχολεία της Ελλάδος. Ήρθα εδώ το πα στη μάνα μου και μ έστειλε στο υπόγειο.

-Τι όνειρο είδες;

-Το μαύρο βελούδο.

-Το μαύρο βελούδο! Να μη σε βλέπω μπροστά μου, φύγε γρήγορα απ το σπίτι και να μην ξαναπατήσεις.

Γυρίζει, λοιπόν, στο δρόμο κλαίγοντας τον βλέπει μια γριούλα και τον ρωτάει τι έχει:

-Κοιτάξτε κυρία μου, σήμερα το πρωί ξύπνησα με όλη την καλή διάθεση να πάω σχολείο. Στο δρόμο συνάντησα κάτι συμμαθητές μου και τους διηγήθηκα ένα όνειρο που είδα αυτοί μ έστειλαν στον διευθυντή, ο διευθυντής στον επιθεωρητή, ο επιθεωρητής στον ΓΓ του Υπουργείου Παιδείας, ο ΓΓ στον Υφυπουργό, ο Υφυπουργός στον Υπουργό κι ο Υπουργός με απέβαλε από όλα τα σχολεία της Ελλάδος. Ύστερα πήγα σπίτι και το πα στη μάνα μου και μ έστειλε στο υπόγειο. Το πα στον πατέρα μου και μ έδιωξε απ το σπίτι.

-Τι όνειρο είδες;

-Το μαύρο βελούδο.

-Το μαύρο βελούδο!

Αρχίζει η γριά να σκούζει και να φωνάζει βοήθεια. Πλακώνει αστυνομία, τον συλλαμβάνουν και τον παν στο αστυνομικό τμήμα. Τον ρωτάει ο αστυνομικός:

-Κοιτάξτε κύριε ενoμοτάρχα μου, σήμερα το πρωί ξύπνησα με όλη την καλή διάθεση να πάω σχολείο. Στο δρόμο συνάντησα κάτι συμμαθητές μου και τους διηγήθηκα ένα όνειρο που είδα αυτοί μ έστειλαν στον διευθυντή, ο διευθυντής στον επιθεωρητή, ο επιθεωρητής στον ΓΓ του Υπουργείου Παιδείας, ο ΓΓ στον Υφυπουργό, ο Υφυπουργός στον Υπουργό κι ο Υπουργός με απέβαλε από όλα τα σχολεία της Ελλάδος. Ύστερα πήγα σπίτι και το πα στη μάνα μου και μ έστειλε στο υπόγειο. Το πα στον πατέρα μου και μ έδιωξε απ το σπίτι. Ύστερα το πα σ εκείνη την κυρία και έβαλε τις φωνές κι ήρθε η αστυνομία και με συνέλαβε.

-Τι όνειρο είδες;

-Το μαύρο βελούδο.

-Το μαύρο βελούδο! Φέρτε γρήγορα τον Εισαγγελέα.

Έρχεται ο Εισαγγελέας και τον ρωτάει τι έκανε:

-Κοιτάξτε κύριε Εισαγγελέα, σήμερα το πρωί ξύπνησα με όλη την καλή διάθεση να πάω σχολείο. Στο δρόμο συνάντησα κάτι συμμαθητές μου και τους διηγήθηκα ένα όνειρο που είδα αυτοί μ έστειλαν στον διευθυντή, ο διευθυντής στον επιθεωρητή, ο επιθεωρητής στον ΓΓ του Υπουργείου Παιδείας, ο ΓΓ στον Υφυπουργό, ο Υφυπουργός στον Υπουργό κι ο Υπουργός με απέβαλε από όλα τα σχολεία της Ελλάδος. Ύστερα πήγα σπίτι και το πα στη μάνα μου και μ έστειλε στο υπόγειο. Το πα στον πατέρα μου και μέδιωξε απτο σπίτι. Ύστερα το πα σ εκείνη την κυρία και έβαλε τις φωνές κι ήρθε η αστυνομία και με συνέλαβε.

-Τι όνειρο είδες;

-Το μαύρο βελούδο.

-Το μαύρο βελούδο! Ποινική δίωξη, θα δικαστείς.

Όταν φτάνει η ώρα της απολογίας του αρχίζει:

-Κοιτάξτε κύριοι δικασταί, σήμερα το πρωί ξύπνησα με όλη την καλή διάθεση να πάω σχολείο. Στο δρόμο συνάντησα κάτι συμμαθητές του και τους διηγήθηκα ένα όνειρο που είδα αυτοί μ έστειλαν στον διευθυντή, ο διευθυντής στον επιθεωρητή, ο επιθεωρητής στον ΓΓ του Υπουργείου Παιδείας, ο ΓΓ στον Υφυπουργό, ο Υφυπουργός στον Υπουργό κι ο Υπουργός με απέβαλε από όλα τα σχολεία της Ελλάδος. Ύστερα πήγα σπίτι και το πα στη μάνα μου και μ έστειλε στο υπόγειο. Το πα στον πατέρα μου και μ έδιωξε απ το σπίτι.

Ύστερα το πα σε μια κυρία και έβαλε τις φωνές κι ήρθε η αστυνομία και με συνέλαβε. Το είπα στον Εισαγγελέα και άσκησε ποινική δίωξη εναντίον μου.

-Τι όνειρο είδες;

-Το μαύρο βελούδο.

-Το μαύρο βελούδο! 30 χρόνια φυλακή.

Μετά από 30 χρόνια βγαίνει απ τη φυλακή και παει και κάθεται σκεπτικός σ ένα παγκάκι.Παει και μια γιαγια και καθεται στο παγκακι και οπως τον βλεπει ετσι στεναχωρημενο του λεει:

-Τι επαθες καμαρι μου?γιατι εισαι ετσι ?

-Τι να σου λεω ρε γιαγια τωρα...αστο δεν θα καταλαβεις...

-Οχι οχι πες μου καμαρι μου!Πες μου..

-Εεε..ναα... πριν από 30 χρόνια ξύπνησα με όλη την καλή διάθεση να πάω σχολείο. Στο δρόμο συνάντησα κάτι συμμαθητές του και τους διηγήθηκα ένα όνειρο που είδα αυτοί μ έστειλαν στον διευθυντή, ο διευθυντής στον επιθεωρητή, ο επιθεωρητής στον ΓΓ του Υπουργείου Παιδείας, ο ΓΓ στον

Υφυπουργό, ο Υφυπουργός στον Υπουργό κι ο Υπουργός με απέβαλε από όλα τα σχολεία της Ελλάδος. Ύστερα πήγα σπίτι και το πα στη μάνα μου και

μ έστειλε στο υπόγειο. Το πα στον πατέρα μου και μ έδιωξε απ το σπίτι. Ύστερα το πα σε μια κυρία και έβαλε τις φωνές κι ήρθε η αστυνομία και με συνέλαβε. Το είπα στον Εισαγγελέα και άσκησε ποινική δίωξη εναντίον μου. Το δικαστήριο με καταδίκασε σε 30 χρόνια φυλακή.

-Τι όνειρο είδες;

-Το μαύρο βελούδο.

-Το μαύρο βελούδο!?!?Φυγε απο κοντα μου αληταρά!!

Παει να σηκωσει την τσαντα της η γιαγια να τον χτυπησει,ταραζεται το Κωστακης,αρχιζει τρεχει,πεταγετai μες τον δρομο ΚΑΙ ΜΠΑΑΑΑΑΠ ΤΟΝ ΠΑΤΑΕΙ ΕΝΑ ΑΜΑΞΙ.....

το διαβασα..

πωωωω ειναι χειροτερο απο το προηγούμενο..

 

---------------------

να και ενα χειρ... εεε καλητερο

 

Ένας ταλαιπωρημένος ταξιδιώτης βρίσκει μία σπηλιά για να ξεκουραστεί. Ρωτάει:

- Να μπω;

- Μπε.

Μπαίνει και τί να δει;

 

 

ενα προβατο

 

 

------------------

γιατρε γιατρε, εχω κιτρινα δοντια, τι να κανω;

 

να φορατε καφε γραβατα

 

 

 

-------------------

Πως λέγεται το σκυλί του James Bond?

 

Γαβ, γαβ γαβ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης carlmikaze λέει

σε ποιο σχολειο πηγε η Μιλα Γιοβοβιτς;

Ο χρήστης Lucifer λέει

σε ποιο

Ο χρήστης carlmikaze λέει

στο 5ο στη Χίο.

Γάμησε, το κλέβω στεγνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο χρήστης carlmikaze λέει

σε ποιο σχολειο πηγε η Μιλα Γιοβοβιτς;

Ο χρήστης Lucifer λέει

σε ποιο

Ο χρήστης carlmikaze λέει

στο 5ο στη Χίο.

ριχνεις μια μεταφραση γιατι δεν το καταλαβα :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια μέρα κάνοντας βόλτα ένας τύπος περνάει έξω από ένα μαγαζί με ζώα και πτηνά. Στην πόρτα ήταν ένας παπαγάλος ο οποίος μόλις τον βλέπει του λέει:

"Γεια σου μα***α".

Ο τύπος μένει κάγκελο, αλλά σκέφτεται ότι έτσι λέει ο παπαγάλος σε όσους βλέπει. Περνάει την επομένη και πάλι τα ίδια.

Σκέφτεται "Θα περάσω μετά από άλλον να δώ τι θα πεί".

Οντως περνάει μετά από κάποιον άλλο περαστικό.

"Γειά σου Κώστα" λέει ο παπαγάλος αλλά μόλις περνάει αυτός,

"Γειά σου μα***α".

Αλλάζει δρόμο και ξαναπερνάει μετά από καιρό. Με το που τον βλέπει ο παπαγάλος:

"Σε χάσαμε, που ήσουνα μα***α".

Εξοργισμένος μπαίνει στο μαγαζί και παίρνει τον παπαγάλο.

Τον βάζει σε ένα σάκκο και πηγαίνει σε μια ερημική τοποθεσία όπου αρχίζει να βαράει αλύπητα το σάκκο κάτω.

Μετά από ώρα ανοίγει το σάκκο να δεί τι εγίνε.

Ο παπαγάλος βγαίνει από το σάκκο τινάζει τα φτερά και λέει έκπληκτος:

"Πω, πω σεισμός!!!!!! Και δές γκαντεμία γλιτώσαμε μόνο εγώ και ο μα***ας".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...