Προς το περιεχόμενο

Project Valerie, ένας φορητός υπολογιστής για παιχνίδια με 3 οθόνες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα ίδια ισχύουν και για τους υπόλοιπους που έγραψαν παρόμοια ..

 

Δεν την ξέρω τη μάρκα , δεν ασχολούμαι με το σπορ, αλλά αυτά δεν στέκουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Φιλε ειχα κατι creative ακουστηκα, τα οποια τα εσπασα με εντελως ακυρο τροπο...5 χρονια συνεχοτς χρησης δεν ειχαν σημαδι πανω τους...μη λεμε οτι θελουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρόβλημα με τη razer δεν είναι η ποιότητα αλλά ότι κάνουν ένα σκασμό λεφτά και με λιγότερα χρήματα παίρνεις πιο ποιοτικά πράγματα από πιο αξιοσέβαστες/ιστορικές εταιρείες 

 

η razer ντε και καλά premium και μόδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιξε στο πληκτρολόγιο του με αυτες τις οθονες και ετοιμασου για τη μεγιστη ζαλαδα...razer και μαλακιες...οι ψαγμενοι προτιμουν corsair (βλ. keyboards)...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μπορεί να σου σκάσει και άλλος πιο ψαγμένος και να σου πει για τίποτα das, ducky κτλ

 

Αλλά τα corsair μια χαρά ειναι πολυ πιο ευχάριστα δίνω τα λεφτά μου για κ70 με cherry παρά σε razer με china vagina διακόπτες σε τιμές πιο premium απο τους premium

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά η razer είναι εγγύηση έχω keyboard mouse headset 4-5χρονια και δεν έχουν πάθει τίποτα. Με καθημερινή πολύωρη χρήση παρακαλώ .

Εγω παλι πολυ απογοητευμενος! Τοσο απο ποιοτητα οσο και απο ευκολια στη χρηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια ισχύουν και για τους υπόλοιπους που έγραψαν παρόμοια ..

 

Δεν την ξέρω τη μάρκα , δεν ασχολούμαι με το σπορ, αλλά αυτά δεν στέκουν..

Αν όντως δεν ξέρεις καλό έιναι να μην εκφέρεις άποψη! Ότι έχουν γράψει ισχύει λόγο κακής ποιότητας υλικών! Αντίστοιχα προϊόντα με τα ίδια ή λιγότερα χρήματα, αντέχουν πολύ περισσότερο.

 

Όλοι με λίγα λόγια, λέμε ότι δεν αξίζει! Σου μιλάω με περισσότερα από 7 προϊόντα razer αγορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις ρούχο που να το φοράς καθημερινά για 2 χρόνια και να μην έχει γίνει φυτίλια;

Ρε μη γράφετε ότι να 'ναι.

 

 

 

Τι να σε πω. Ρούχο που να φοράω συχνά και να γίνει φυτίλια και να αφήνει κομμάτια όπου πάω στην διετία δεν μου έχει τύχει. Βασικά δεν μου έχει τύχει ούτε στην 5ετια!

Συν οτι εδώ μιλάμε και για σημεία τα οποία δεν ακουμπουν στο δέρμα/μαλλιά, όπως στο εσωτερικο που υπάρχει η κολλα που δένει το "μαξιλαράκι" (προφανως διαλυθηκε από την όποια μηχανικη καταπόνηση), για βύσματα και για σκληρά πλαστικά.

 

Αν αποδεχθούμε ότι αποτελουν 70€ headsets με μέγιστο χρόνο ζωής 2 χρόνια, εντάξει πολλα μπορουν να σχωρεθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σε πω. Ρούχο που να φοράω συχνά και να γίνει φυτίλια και να αφήνει κομμάτια όπου πάω στην διετία δεν μου έχει τύχει. Βασικά δεν μου έχει τύχει ούτε στην 5ετια!

Συν οτι εδώ μιλάμε και για σημεία τα οποία δεν ακουμπουν στο δέρμα/μαλλιά, όπως στο εσωτερικο που υπάρχει η κολλα που δένει το "μαξιλαράκι" (προφανως διαλυθηκε από την όποια μηχανικη καταπόνηση), για βύσματα και για σκληρά πλαστικά.

 

Αν αποδεχθούμε ότι αποτελουν 70€ headsets με μέγιστο χρόνο ζωής 2 χρόνια, εντάξει πολλα μπορουν να σχωρεθουν.

δεν έχω πάντως τέτοιο device που να κράτησε περισσότερο με καθημερινή χρήση, είτε ακουστικά , είτε bluetooth . Και φτηνά και πανάκριβα..

μέχρι το χρώμα ξέβαψε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...