Προς το περιεχόμενο

Στις 3 Μαρτίου κυκλοφορεί το Nintendo Switch με τιμή $299,99


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 235
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν αξιζει εχει χαλια! οθονη το switch < χαλια contrast -φωτεινότητα>  λιγα!! παιχνιδια <αν το προμοταρανε το στηριζανε θα λεγανε πολλα παιχνιδια για και τον επομενο χρονο> και ειναι με  cartoon γραφικα < δηλαδη αδυναμο!> και αν τρεχει πιο καλα γραφικα/παιχνιδια ειναι με ''πατεντες'' οπως τα κινητα που καποια γραφικα ειναι καλα πχ και σε android το modern combat αυτο σημαινει οτι τα θα τρεχει με τρικ' τα ''core"- γραφικα" games Να μην το αγορασετε ειναι απλα για να βγει να κερδισει κανα φραγκακι η νιντεντο απο οτι πουλησει.... δεν εχει στοχο να το στηριξει δεν θελει... και να ηθελε δεν μπορει να το στηριξει <Παιζω πανω απο 25 χρονια παιχνιδια και ειχα και ολες της κονσολες νιντεντο και τις υπολοιπες...εχω αποψη... ;) >

 

Σαφως και εχετε αποψη, οπως καθεις απο εμας εχει πεος. Δε σημαινει οτι πρεπει να τα εισαγουμε οπου και οπως επιθυμουμε ανεξελεγκτα και αδιακριτα.

Η περιγραφη σας για αυτη τη μυστικη λειτουργια της κονσολας ειναι το μονο που θα περιεγραφε σωστα η λεξη cartoon.

Στην τελικη, τη δοκιμασατε τη κονσολα και διαμορφωσατε αυτη τη βαθια εμπεριστατωμενη αποψη ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού βγάζει τελειωμένα παιχνίδια τότε εσύ γιατί κόπτεσαι να γίνει σαν την Sega και η Nintendo; Τι θα κερδίσεις; Η μήπως η κατάσταση της σημερινής Sega έχει καμιά σχέση με την παλιά καλή Sega; 

 

Παιδιά εντάξει, από trolling αυτό το θέμα πραγματικά βρωμοκοπάει "ελληνίλα" από χιλιόμετρα. Ενα το βίντεο με το δις που δεν ξέρουν πόσα μύρια είναι και ένα το comment section του insomnia που κοντράρει στα ίσα το comment section του youtube. Διασκεδαστικό δε λέω, η πραγματική ερώτηση όμως είναι WTF is wrong with these people?? 

 

καταλαβετο παρασιτο και απόστημα είναι η Nintendo κοροιδευει μικρα παιδια ,την sega μην την πιάνεις στην κουβεντα αμα δεν εχεις δοκιμάσει κονσόλες της δεν ξερεις ,η σημερινη sega δεν εχει σχεση είναι τελειωμένη και την εκαψε η Nintendo από την μαλακια που ειχε κανει που ειχε ζηλέψει το mega cd του mega drive και εβαλε την sony να φτιαξει cd για αυτην και μετα εβγαλε η sony την καλυτερη κονσολα που βγηκε ποτε το ps1   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταλαβετο παρασιτο και απόστημα είναι η Nintendo κοροιδευει μικρα παιδια ,την sega μην την πιάνεις στην κουβεντα αμα δεν εχεις δοκιμάσει κονσόλες της δεν ξερεις ,η σημερινη sega δεν εχει σχεση είναι τελειωμένη και την εκαψε η Nintendo από την μαλακια που ειχε κανει που ειχε ζηλέψει το mega cd του mega drive και εβαλε την sony να φτιαξει cd για αυτην και μετα εβγαλε η sony την καλυτερη κονσολα που βγηκε ποτε το ps1

Πω οτι να ναι λες. Αστο πανε παίξε το παιχνιδάκι σου και μην απαντας με τις βλακείες σου εδω μεσα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζω κατι ωραια σχολια που ωρες ωρες να σκεφτομαι να κλαψω η να γελασω. Παιδες τα πραγματα ειναι απλα, ας ερθει η ωρα να κυκλοφορησει η κονσολα και μετα απο ενα 6μηνο ο καθενας μπορει να εχει αποψη το πως θα παει η κονσολα. Το αν στα δικα σας ματια θα παει απατο δεν ξερω, αλλα αυτο που ξερω εγω ειναι οτι σημερα στα Gamespot ειχε ουρα μεχρι εξω για προπαραγγελια. Επισης τα περι PS4,PRO και Scorpio που διαβασα παραπανω και αφου ειμαι χρηστης και των δυο κονσολων μπορω να πω οτι το PS4 κερδιζει εδαφος σε αποκλειστικους τιτλους σε σχεση με το ΧΒΟΧ ΟΝΕ που στο οποιο παρακαλας να εχει καποιο σοβαρο τιτλο και για να μην μιλησω ιδιως για το dashboard που ειναι beta φαση ακομα. Το Scoprio θα ειναι η υπερκονσολα χωρις νοημα.

@ΝΕKROMA Η αποτυχια της Sega οφειλεται πρωτα απο το 32Χ που επηρεασε αρκετα τις πωλησεις του Saturn λογω οτι μπερδεψε πολυ κοσμο και για την τελευταια και αγαπημενη κονσολα το Dreamcast που ητανε αρκετα αξιολογη κονσολα, τα τελευταια χρονια ειχανε βγει αναφορες και σποντες οτι MS ητανε αυτη που πεταξε την Sega εξω απο το παιχνιδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αμήχανη στιγμή όταν συνειδητοποιείς ότι το switch θα έχει launch price εδώ όσο και το ps4 pro ή ακόμα χειρότερα λίγο φτηνότερα από ότι πήρες το surface pro πριν κάποια χρόνια...

 

Αλλά το πιο tragic είναι η συνέχιση της πιασοκολιάς από Ninty στα περιφερειακά που τώρα επεκτείνεται και στα "online services". Όποιον δε τον νοιάζει το zelda θα πρέπει να είναι πολύ ιθαγενής για να αγοράσει launch με τόσες άλλες εναλλακτικές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αμήχανη στιγμή όταν συνειδητοποιείς ότι το switch θα έχει launch price εδώ όσο και το ps4 pro ή ακόμα χειρότερα λίγο φτηνότερα από ότι πήρες το surface pro πριν κάποια χρόνια...

 

Αλλά το πιο tragic είναι η συνέχιση της πιασοκολιάς από Ninty στα περιφερειακά που τώρα επεκτείνεται και στα "online services". Όποιον δε τον νοιάζει το zelda θα πρέπει να είναι πολύ ιθαγενής για να αγοράσει launch με τόσες άλλες εναλλακτικές.

μαλιστα ειμαι το ιδιο ιθαγενης με το οταν αγορασα το πρωτο ipad οταν βγηκε ,η πορεια του γνωστη, καποιες φορες κερδιζεις ή χανεις αλλα ταμπελες δεν θεωρω οτι αρμοζουν σε κανενα ,οσο και αν τοτε πηρα ipad πλεον δεν αγοραζω κατι απο apple ,βλεπεις ακομα και οι εταιριες κερδιζουν ή χανουν αναλογως κινησεων ,τωρα εγω κρινω αν αξιζει να αγοραζω nintendo και δικαιωμα μου να δωσω οσα ζητανε ,οσο δικαιωμα μου ειναι αν απογοητευτω να μην ξαναγορασω,δικαιωμα μου ομως δεν ειναι να στολιζω με επιθετα τους μελλοντικους αγοραστες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...