Προς το περιεχόμενο

Από σήμερα σταδιακά στην κυκλοφορία το Android 7.0 Nougat για Galaxy S7 και Galaxy S7 edge


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τhis tool is deprecated! Και εχει link για ενα αλλο site που σου λεει καλυτερα να χρησιμοποιησεις εκεινο, το οποιο βγαζει μονο το MM.

 

Γενικα δεν βρισκω λογο να μην περιμενεις να παρεις την official Ελληνικη rom.

 

Το tool δουλεύει μια χαρά, μόλις κατέβασα τη BTU Nougat. Επίσης το site μια χαρά βρίσκει την 7.0 http://updato.com/firmware-archive-select-model?q=SM-G930F&r=BTU&order=date&dir=desc&exact=1

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το tool δουλεύει μια χαρά, μόλις κατέβασα τη BTU Nougat. Επίσης το site μια χαρά βρίσκει την 7.0 http://updato.com/firmware-archive-select-model?q=SM-G930F&r=BTU&order=date&dir=desc&exact=1

 

Δεν καταλαβες. deprecated σημαινει οτι ναι μεν δουλευει αλλα για καποιο λογο το εχει αποδοκιμαστει απο το κοινο, και για αυτο τον λογο σου λεει να χρησιμοποιησεις το αλλο link που δινει.. Ναι οντως το βρισκει στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μη του πετάξαν και τομάτες. Απλά σταμάτησε ο dev ν' ασχολείται. 

 

χαχαχα μπορει αν βαλεις firmware απο αλλη χωρα, στην προκειμενη UK, να εχεις προβλημα μετα με το σημα στο κινητο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα μπορει αν βαλεις firmware απο αλλη χωρα, στην προκειμενη UK, να εχεις προβλημα μετα με το σημα στο κινητο?

Φυσικα και οχι, στο δικο μου (Νοτε 3) εχει περασει ολη η ΕΕ από μεσα τα τελευταία 2 χρονια. Με ολες η ιδια συμπεριφορά.

 

 

Το brexit δε μετράει :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά είναι το touchwiz. από το S6 και μετά είναι υπέροχο.

Σε σύγκριση με την έκδοση που έτρεχε στο S5 (που υποθέτω πως είναι ίδιο με το touchwiz που τρέχει στο tab s) είναι η μέρα με τη νύχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την αρχή που αγόρασα το 7 edge, μου "παγώνει/κολλάει" συχνά. Χωρίς κάποιον συγκεκριμένο λόγο. Περιμενω6πως και πως την αναβάθμιση μήπως και το σταματήσει αυτό. Ξέρει κανείς αν είναι κάποιο πρόβλημα συσκευής ή λογισμικού?

Μπορει να φταει η sd card σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά είναι το touchwiz. από το S6 και μετά είναι υπέροχο.

Σε σύγκριση με την έκδοση που έτρεχε στο S5 (που υποθέτω πως είναι ίδιο με το touchwiz που τρέχει στο tab s) είναι η μέρα με τη νύχτα

Ισχύει ότι έχει βελτιωθεί, υπέροχο όμως δε το λες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την αρχή που αγόρασα το 7 edge, μου "παγώνει/κολλάει" συχνά. Χωρίς κάποιον συγκεκριμένο λόγο. Περιμενω6πως και πως την αναβάθμιση μήπως και το σταματήσει αυτό. Ξέρει κανείς αν είναι κάποιο πρόβλημα συσκευής ή λογισμικού?

μαλλον κατι εχει η συσκευη σου γιατι οσες ξερω εγω δεν εχουν τετοιο τουλαχιστον προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες τα σπαει η 7.. καλυτερη μπαταρια, καλυτερο μενου, περισσοτερη παραμετροποιηση, προσωπικα εχω ενθουσιαστει. Βαλτε τη!

Οσο για το sammobile,  κατεβαζεις με 250kb/s αν δεν εισαι premium, το 15 που λεει δεν ισχυει, απλα σε σπρωχνει να πληρωσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες τα σπαει η 7.. καλυτερη μπαταρια, καλυτερο μενου, περισσοτερη παραμετροποιηση, προσωπικα εχω ενθουσιαστει. Βαλτε τη!

Οσο για το sammobile,  κατεβαζεις με 250kb/s αν δεν εισαι premium, το 15 που λεει δεν ισχυει, απλα σε σπρωχνει να πληρωσεις. 

Τι μέγεθος έχει το αρχείο; γιατί άμα είναι 2-3GB με 250kb/s το έχεσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...