Προς το περιεχόμενο

Αφυγραντήρας με ιονιστή Inventot Eva II E2-ION16L 150 ευρώ [TΕΛΟΣ]


Doc_Chaos_81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρέλαβα εγώ χθες απόγευμα από eshop. Τους ρώτησα με την εγγύηση αν μπορώ να το στείλω πάλι σε αυτούς και μου λένε κανονικά ούτε από εκεί έπρεπε να πάω να το πάρω.

Τεσπα πάμε στο θέμα μας. Μπορώ να πω ότι αν ήξερα ότι είναι έτσι θα το σκεφτόμουν, ο ένας λόγος είναι ο θόρυβος που βγάζει που είναι όσο ένα κλιματιστικό στο τέρμα. Ο 2ος λόγος είναι το άνοιξε κλείσε που κάνει ένα τρέμουλο και με ξύπνησε 4 φορές. Και τελευταίο λόγο θορύβου περίμενα να έχει επίπεδο ταχύτητας και αθόρυβη λειτουργεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια χαρα αφου παραλαμβανετε jet η προσφορά μακαρι να την ειχα πετύχει και εγω το νοεμβριο που τα αγόρασα και ας ειναι το πιο μικρο μοντελο.

 

δεν ειναι απαραίτητο να ειστε αγγαλια με αυτο το βράδυ, οντος κανει θόρυβο το ανεφερα σε προηγουμενο ποστ οτι ειναι στα - , αλλα ολοι κανουν αυτης της τεχνολογιας

βάλτε τον σε αλλο δωμάτιο (με ανοιχτες τις πόρτες βέβαια) την ιδια δουλειά κανει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμα βρίσκομαι στο: Συγκέντρωση Προϊόντων.

Καλά ένα ένα τα αγοράζουν απο τον αντιπρόσωπο ?  :-D

κι εγω στο σταδιο συγκεντρωσης ειμαι ακομα.... :-( :-( :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως πριν 2 ώρες μιλησα με το μαγαζί γιατι είχα μια κλήση με παραπλήσιο νούμερο κ πίστεψα οτι ειναι αυτοί, δεν ηταν βέβαια , αλλα επι της ευκαιρίας τους ρωτησα για το στάδιο που βρίσκεται η παραγγελία μου κ μου είπαν πως αυριο παραλαμβάνουν απο την εταιρία κ πως ακομα αυριο θα δρομολογηθεί προς εμένα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστρεφω στο θεμα : παρελαβα σημερα απο eshop .

Ελληνικο προιον κι εχει μπει ηδη στην πριζα ..

Σχετικα με τον θορυβο ειναι αρκετα λιγος και δεν με ενοχλει προσωπικα καθολου ουτε στο turbo!

 

ακυρο για το θεμα αλλα αν καποιος γνωριζει θα ηθελα μεσω pm για να μην τα κανουμε μπαχαλο εδω να μου εξηγήσει τα -/+ που πρεπει να αλλαξουμε αναλογως την υγρασια.

 

Τελος ενα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Topic Starter , μου γλυτωσες 40 ευρω αδερφε κι ενα ακομη στο Insomnia που υπαρχει και μας ανοιγει τα ματια    :blink:  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανά σε προσφορά από το ίδιο κατάστημα, μέχρι 19/2, αυτή τη φορά στα 165€ για όποιον δεν προλαβε:

 

http://www.plus4u.gr/showitem.php?Cat=102&ID=102091142&onlinepromo=OFFER0288&banner=0288102_inventor&utm_source=Newsletter0288&utm_medium=email&utm_content=102_inventor&utm_campaign=Newsletter0288

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα και εγώ όλα καλά με το μαγαζί και με το εργαλειο. κάποιος να μας διαφωτίσει με τα κατάλληλα ποσοστά υγρασιας

Υπαρχει σχετικο θεμα στο Μπλα Μπλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω μια ερώτηση σχετικά με τα υγρά που μαζευει, κάνουν για το σίδερο; κανονικά δεν είναι απιονισμένο νερό όπως βγαίνει και απο το κλιματιστικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω μια ερώτηση σχετικά με τα υγρά που μαζευει, κάνουν για το σίδερο; κανονικά δεν είναι απιονισμένο νερό όπως βγαίνει και απο το κλιματιστικό;

Ναι φιλε μου κανει κανονικά για το σίδερο άφοβα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα σημερα ηρθε. Λοιπον ειναι ο πρωτος μου αφυγραντηρας,εχω αποριες,εχει πολυ υγρασια το σπιτι,σε τι ρυθμιση το αφηνω; προς το παρων το εχω στο smd δηλαδη αυτοματο,εχει 3 mode,για ρουχα,συνεχομενο αλλα πρεπει να βαλω εγω βαθμους και δεν ξερω ποσο και το αυτοματο,αν πατησω αλλη μια δεν δειχνει φωτακι σε καμια επιλογη αλλα δουλευει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω, το εχω απο το απογευμα ανοιχτο κι εχει μεινει στο 65 περιπου...καλο ειναι η κακο αυτο; παντως μια διαφορα την αισθανομαι.

εκανε και αποψυξη μολις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω, το εχω απο το απογευμα ανοιχτο κι εχει μεινει στο 65 περιπου...καλο ειναι η κακο αυτο; παντως μια διαφορα την αισθανομαι.

εκανε και αποψυξη μολις

 

τί θερμοκρασία έχεις σπίτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...