Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν κατάλαβα καλά ο ίδιος δεν θέλει να το πάρει, δεν του είπαν αυτοί να πάρει κάτι άλλο ή αλλάξανε την τιμή.

Οπως το έγραψε και εγώ δεν ειμαι σιγουρος. Αν εννοούσε οτι δεν το θέλω, άλλαξα γνώμη, ορθα του κράτανε την προκαταβολή, αλλά αν του ειπανε δεν θα το φέρουμε και πάρε κάτι αλλο, τοτε παράνομα του κρατάνε την προκαταβολή. Επισης αν αλλάξανε τιμή, προβλέπεται να πάρει πίσω τα λεφτά του και εγω παραλληλα θα τραβαγα καταγγελία για την αλλαγή τιμής.

 

Γενικά εχει ξεκινησει μια μοδα, που τα μαγαζια δεν εχουν στοκ, γράφουν μια Χ τιμή και αν ο πελάτης παραγγείλει, ο πωλητης μιλά με τον προμηθευτή για παραγγελία και αν εχει αλλαξει η τιμή (προς τα πάνω) προσπαθουν να πεισουν τον πελάτη να πάρει κατι αλλο. Καταγγελίες και μαζευονται προστιματάκια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Αν είναι να πιάσουμε τα "τζιζ, κακό" για το μεσουλίντ (που κι αυτό το λένε για ανεξέλεγκτη συνεχή χρήση, όχι για τις ελάχιστες μέρες που μπορεί να χρειαστεί να πάρεις 3-4 κι εννοείται υπεύθυνα ανά 8ωρο κλπ), μάλλον έχεις χάσει επεισόδια για το τι κυκλοφορούσε πριν χρόνια και για το ponstan -περί ζημιάς στα νεφρά αν θυμάμαι καλά-, γι' αυτό είχε μπαναριστεί από το σπίτι (και είχα μείνει και με την εντύπωση πως το είχαν βγάλει από την αγορά, αλλά προφανώς όχι...).

Για Ponstan δεν έχω διαβάσει κάτι άλλα το Mesulid είχε μπει Black list παλιά αλλά τελικά είναι ασφαλής φυσικά δεν παίρνουμε παραπάνω δοσολογία από ότι πρέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ναι, απλά αν έχουν αλλάξει κάποια στοιχεία (τηλέφωνο, διεύθυνση κλπ) θέλει επικαιροποίηση αυτών των στοιχείων για να γίνει ξανά ενεργός.

 

 

Kαι που το ξερουν αυτοι ότι αλλαξαν τα στοιχεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...