Προς το περιεχόμενο

NFL - MLB - NHL topic


tristeza

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 782
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κολεγιακό τελείως το chiefs-texans. Πλάκα είχε.

Ωραίο ματσάκι και πιο... NFL το Packers-Seahawks. Επικράτησε η συνήθης τακτική να κλείνει ματσάκια ο GOAT (για μένα) με πασάρες δεξιά και αριστερά. Ο Adams από άλλο πλανήτη, κλασικά.

3 ματσάκια ακόμα. :(

Επεξ/σία από tidus666
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αν πάει πράγματι πρώτος στους Bengals, καλή του δύναμη, θα πέσει το sack σύννεφο φοβάμαι.

49ers-Chiefs λέει η λογική, αλλά η λογική έλεγε και Ravens, όμως αλλιώς ήρθαν τα πράγματα. Εγώ, πάντως, τους Packers θα ήθελα να δω πρωταθλητές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκτός αν γίνει κανά επιθετικό draft order trade, η λογική λέει Bengals. Δεν μου έρχεται άλλη ομάδα που να μην ψάχνει απεγνωσμένα για νέο (franchise) κιουμπί.

Κι εγώ λόγω Rodgers, κρίμα να μείνει στο ένα δαχτυλίδι. Θα μου πεις πόσοι άλλοι έχουν μείνει στο 1/κανένα, αλλά τεσπά. Αν όχι Packers, γιατί όχι Titans, είναι εντυπωσιακό po run αυτό που κάνουν και δεν γίνεται συχνά.

Επεξ/σία από tidus666
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι ESPN insider (σιγά μην τους πλήρωνα) αλλά από τα λίγα που γράφονται ψάχνουν QB. Έχουν το πρώτο πικ στο draft. Αν αποφασίσουν να το δώσουν για να πάρουν ένα QB πιο χαμηλά και κάποιον άλλο καλό παίχτη λογικά στην OL, θα δείξει. Η λογική πάντως λέει ότι ο Burrow πάει στο 1. Επίσης η εμπειρία έχει δείξει ότι το draft του NFL είναι πολύ απρόβλεπτο και μπορεί να βρείς διαμάντια σε χαμηλότερες θέσεις. Π.χ. o Lamar Jackson ήταν στο νουμερο 32,  o Mahomes στο 10,  o Wilson στο 75,  o Rodgers στο 24, o Brees στο 32 και φυσικά ο Brady στο 199.

image.png.9ec0a84fcaa812af27c7b59263afb852.png

2 ώρες πριν, tidus666 είπε

Κι εγώ λόγω Rodgers, κρίμα να μείνει στο ένα δαχτυλίδι.

Θυμάμαι όταν ζούσα στον Καναδά πριν 30 χρόνια συμπαθούσα SF γιατί ήταν η δυναστεία της εποχής. Ειδικά εκείνο το Superbowl XXIV ήταν απίστευτο. https://en.wikipedia.org/wiki/Super_Bowl_XXIV, Μπορεί να έφυγα αλλά η συμπάθεια έμεινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

...ε και τελικά όντως το πήρε ο καλύτερος.

Τραγελαφικές στιγμές με το -πανάκριβο- NFL Gamepass που ήταν κάτω τουλάχιστον για 15' στην αρχή του αγώνα αλλά και στο τέλος (3' πριν τη λήξη της τέταρτης περιόδου μέχρι και μετά την απονομή, συνολικό blackout πάνω από μιάμιση ώρα). Έπεσε/πέφτει επικό κράξιμο στο Twitter με τους πάντες να απαιτούν refund. Ευτυχώς πρόλαβα και το γύρισα στο Fox Sports και δεν έχασα το τέλος.

Επεξ/σία από nzeppos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δυστυχώς για την Ελλάδα NFL, MLB, NHL και πολλά άλλα αμερικάνικα sports τέλος. Μετά το ESPN America από αύριο το Fox Sports σταματάει να είναι διαθέσιμο στα συνδρομητικά.

Ας αποχαιρετίσουμε με αυτή τη φώτο του goat

https://www.instagram.com/p/BwUs8HThlHs/

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τι έγινε ρε παιδιά...

http://www.nfl.com/news/story/0ap3000001106575/article/tom-brady-announces-he-wont-return-to-patriots

Επίσης εμείς (οι Vikings) γιατί δώσαμε τον Diggs στους Bills για ανταλλάγματα στο draft; Τι όνειρο είδαμε πάλι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...