Προς το περιεχόμενο

Ντροπή για το φαγητό -είναι διαταραχή;


Killerdacat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατα 99% απλα δεν θελει να κολλησει τιποτα στα δοντια της να λερωθει κτλπ φοβαται μην ξενερωσεις αν την δεις σε τετοια φαση.

 

Σου ξαναλέω, γενικεύεις πολύ. Το 99% ειδικά είναι αστείο.

Θα σε πιστεψω μόνο αν αναφέρεσαι σε όσες γνωρίζεις (ή έχεις γνωρίσει). Που προφανώς αυτό συμβαίνει και αυτό εννοείς. Στην δική μου περίπτωση όλες συμπεριφέρονται φυσιολογικά και ακομπλεξάριστα. Εκείνες με το κόμπλεξ (δηλαδή ανασφαλείς) μετριούνται στα δάκτυλα (και των δυο χεριών). Γι' αυτό λέω να μην τσουβαλιάζουμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δεν ξέρω τι μπορεί να έχει η κοπέλα αλλά σίγουρα αυτό αν συνεχιστεί και δεν σταματήσει είναι πρόβλημα.

 

Γιατι ; ετσι βγαινει και οικονομικο το ραντεβουδακι .. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μου θύμησες, κι εγώ κάποτε ντρεπόμουν να φάω σε ρομανδικό ραντεβού επειδή κάνω ωσάν μοσχάρα. Τρώω λαίμαργα, μου τρέχουν τα σάλια, μασάω ηχηρά, μετά ρεύομαι πολύ και αν μιλάμε όσο τρώμε μπορεί να φτύνω κιόλας.

Μπορώ να φάω και κυριλέ αλλά δεν το ευχαριστιέμαι καθόλου. Προτιμώ να μη φάω καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως αναφερομαι βαση της δικης μου εμπειριας ( 5000+ γυναικες )

 

Ένα Σπαλιάρα τον έχουμε, ρε βάρβαρε! Μη τον γειώνεις τόσο στεγνά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν τη ρωτάς γιατί δεν αισθάνεται καλά να φάει μαζί σου και να της εξηγήσεις ότι αυτό σε κάνει να αισθάνεσαι άβολα;

Αν από την αρχή της σχέσης δεν μπορεί να είναι ειλικρινής απέναντί σου, υπάρχει πρόβλημα...

 

Βέβαια, από την άλλη, γλιτώνεις εστιατόρια και οικογενειακά τραπεζώματα, not bad...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μου θύμησες, κι εγώ κάποτε ντρεπόμουν να φάω σε ρομανδικό ραντεβού επειδή κάνω ωσάν μοσχάρα. Τρώω λαίμαργα, μου τρέχουν τα σάλια, μασάω ηχηρά, μετά ρεύομαι πολύ και αν μιλάμε όσο τρώμε μπορεί να φτύνω κιόλας.

Μπορώ να φάω και κυριλέ αλλά δεν το ευχαριστιέμαι καθόλου. Προτιμώ να μη φάω καν.

 

Αυτό με το ρέψιμο πρόσεξέ το πάντως. Γιατί και εγώ όταν ήμουν σπίτι έκανα ρεψίματα στο χαλαρό επειδή δεν με μάλωνε η μάνα μου ούτε μου έλεγε τίποτα και μια φορά όταν βρισκόμουν νοσηλευόμενος σε νοσοκομείο με συγγενείς στο δωμάτιο, έτρωγα το φαγητό κάνω εκεί ένα χαλαρό ρέψιμο και με κράξαν σχεδόν όλοι, ντράπηκα αλλά δεν μπορούσα να πω και τίποτα. Καλό είναι να περιοριζόμαστε ακόμα κι' όταν είμαστε μόνοι μας γιατί παίζει να μας ξεφύγει όταν θα είμαστε με άλλα άτομα και συνήθως είναι αγενές αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μου θύμησες, κι εγώ κάποτε ντρεπόμουν να φάω σε ρομανδικό ραντεβού επειδή κάνω ωσάν μοσχάρα. Τρώω λαίμαργα, μου τρέχουν τα σάλια, μασάω ηχηρά, μετά ρεύομαι πολύ και αν μιλάμε όσο τρώμε μπορεί να φτύνω κιόλας.

Μπορώ να φάω και κυριλέ αλλά δεν το ευχαριστιέμαι καθόλου. Προτιμώ να μη φάω καν.

μπλιαχ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι καλό σημάδι σίγουρα ούτε ιδιαίτερα φυσιολογικό, χωρίς αυτό να σημαίνει τίποτα. Κατα τ αλλα μπορει να είναι καλή κοπέλα. Μπορεί βέβαια στην πορεία να σου βγάλει και αλλα κομπλεξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μας είπε τι κάνουν όταν βγαίνουν. Όταν δεν τρως μαζί με την κοπέλα σου τι άλλο μπορεί να κάνεις όταν βγαίνετε έξω; Που πηγαίνετε; Πίνει καφέ; Ποτό; Εκτός αν δεν βγαίνετε αλλά δεν λέγεται σχέση αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...