Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Hacking


Mazinga
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Daredevil είπε

θέμα θερμοκρασίας λογικά δεν παίζει σε handheld mode με cpu oc μόνο.

Το cpu το έχω ήδη από το retroarch στα 1580mHz ,το gpu / memory OC με ενδιαφέρει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/1/2019 στις 10:12 ΜΜ, Nostradamus1980 είπε

Χωρίς τίτλο.jpg

Καλησπέρα, μια βοήθεια παρακαλώ γιατί έχω κατά μπερδευτεί  με τον παραπάνω πίνακα , το δικό μου switch γίνεται να τρέξει hack?

Το serial είναι : XAJ700001418XX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, ababapanos είπε

Καλησπέρα, μια βοήθεια παρακαλώ γιατί έχω κατά μπερδευτεί  με τον παραπάνω πίνακα , το δικό μου switch γίνεται να τρέξει hack?

Το serial είναι : XAJ700001418XX

Βάσει πινακα, ναι!

Το δοκίμασες και είναι patched ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 ώρα πριν, jon_pallis είπε

Βάσει πινακα, ναι!

Το δοκίμασες και είναι patched ?

Όχι δεν έχω δοκιμάσει ακόμα γιατί φοβόμουν μην το μπρικαρω. Νόμιζα όπως διάβαζα τον πίνακα ότι δεν γίνεται, μπερδεύομαι από τα πολλά μηδενικά που έχει . Πια μέθοδο να δοκιμάσω? , έχω αγοράσει Ίδη ένα jig από eBay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ababapanos είπε

Όχι δεν έχω δοκιμάσει ακόμα γιατί φοβόμουν μην το μπρικαρω. Νόμιζα όπως διάβαζα τον πίνακα ότι δεν γίνεται, μπερδεύομαι από τα πολλά μηδενικά που έχει . Πια μέθοδο να δοκιμάσω? , έχω αγοράσει Ίδη ένα jig από eBay.

Ρε παιδια το εχω πει 100 φορες παρτε το sx os που ειναι απλο και κανει την δουλεια μας τελεια ........ δηλαδη τωρα τα 30 ευρω θα τσιγκουνευτουμε .

Φιλε μου εαν καταφερεις και με το sx os to μπρικαρης  τοτε τι να πω θα εισαι super γκαντεμης.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, sils είπε

Ρε παιδια το εχω πει 100 φορες παρτε το sx os που ειναι απλο και κανει την δουλεια μας τελεια ........ δηλαδη τωρα τα 30 ευρω θα τσιγκουνευτουμε .

Φιλε μου εαν καταφερεις και με το sx os to μπρικαρης  τοτε τι να πω θα εισαι super γκαντεμης.....

 Δεν έχω πρόβλημα να δώσω τα 30ευρω και να πάρω το sx os,  απλά θέλω να είμαι σίγουρος ότι κάνει για την κονσόλα μου γιατί έχω μπερδευτεί με τον πίνακα και τον serial number και δεν ξέρω αν γίνεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, ababapanos είπε

 Δεν έχω πρόβλημα να δώσω τα 30ευρω και να πάρω το sx os,  απλά θέλω να είμαι σίγουρος ότι κάνει για την κονσόλα μου γιατί έχω μπερδευτεί με τον πίνακα και τον serial number και δεν ξέρω αν γίνεται 

Παίρνει Hack η κονσόλα σου και το sx os κάνει, αν θες βοήθεια εδώ είμαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω . Υπάρχει κάποιος εύκολος οδηγός να ακολουθήσω?  Βρήκα κάποιους για Sx os  ψάχνοντας , αλλά είχαν μαζί το sx pro  στικάκι που δεν έχω εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ababapanos είπε

Όχι δεν έχω δοκιμάσει ακόμα γιατί φοβόμουν μην το μπρικαρω. Νόμιζα όπως διάβαζα τον πίνακα ότι δεν γίνεται, μπερδεύομαι από τα πολλά μηδενικά που έχει . Πια μέθοδο να δοκιμάσω? , έχω αγοράσει Ίδη ένα jig από eBay.

Και πριν το πίνακα αλλά κι εδω να σου πω οτι, ο,τι κάνεις το κάνεις παντα περνώντας ρισκο.

Για εμενα η πιο ευκολη μεθοδος είναι με SX OS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ababapanos είπε

Ευχαριστω . Υπάρχει κάποιος εύκολος οδηγός να ακολουθήσω?  Βρήκα κάποιους για Sx os  ψάχνοντας , αλλά είχαν μαζί το sx pro  στικάκι που δεν έχω εγώ.

Από την σελίδα τους Team Xecuter και στα Ελληνικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, ababapanos είπε

Eυχαριστω για τις απαντησεις.  Το SX OS απο που το αγοραζω?

βρηκα αυτο το σαιτ, ειναι αξιοπιστο?

https://gr.xecutersxpro.com/

Το συγκεκριμένο δεν το ξέρω, εγώ το πήρα από εδώ http://www.modchipsdirect.com/nintendo-switch.html θα σου έρθει σε 20-30 λεπτά το mail μην αγχωθείς.

Επεξ/σία από Nostradamus1980
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστω. το αγορασα και περιμενω για το email. Μια τελευταια ερωτηση προν ξεκινησω, το switch να του κανω το τελευαιο oficial update πριν ξεκινησω το hack? γιατι τωρα που το ανοιξα μου εβγαλε μηνυμα οτι υπαρχει νεα αναβαθμιση αν θελω να περασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, ababapanos είπε

Eυχαριστω. το αγορασα και περιμενω για το email. Μια τελευταια ερωτηση προν ξεκινησω, το switch να του κανω το τελευαιο oficial update πριν ξεκινησω το hack? γιατι τωρα που το ανοιξα μου εβγαλε μηνυμα οτι υπαρχει νεα αναβαθμιση αν θελω να περασω

Αν είναι η 6.2 ναι

Επεξ/σία από Nostradamus1980
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...