Προς το περιεχόμενο

Olympiacos B.C


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και δικο τους να ηταν, δεν υπαρχει λογος.

Σε 6-7 ματς τη σεζον γεμιζει το συγκεκριμενο γηπεδο (τα 3+ με ΠΑΟ), σιγα μην καναν εργα εκατομμυριων για να ικανοποιησουν τους πανηγυρτζηδες για 6 ματς και στα υπολοιπα να δειχνει ακομα πιο αδειο αποτι τωρα.

Ειναι χαρακτηριστικο πως δεν υπηρξε sold out ουτε καν στο πρωτο παιχνιδι της σειρας με την Εφες.

 

Δεν νομιζω οτι χρειαζεται επεκταση το ΣΕΦ, δεν την χρειαστηκε ποτε μεχρι στιγμης. Aν υπηρχε αναλογη ζητηση -κυριως- στα διαρκειας αλλα και στα απλα, τοτε σιγουρα θα δρομολογουσαν διαδικασιες επεκτασης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ιστορια αμαρτωλη αυτη με το γηπεδο...

Θυμαμαι πριν απο καποια χρονια ειχαν ζητησει οι προεδροι το Τροκαντερο, να το παρουν για καποια χρονια και να το εφτιαχναν οπως ηθελαν,αλλα οι φωστηρες της κυβερνησης ειχαν αρνηθει.

Δεν εχω παει ποτε σε αυτο το γηπεδο αλλα φανταζομαι θα εχει τα χαλια του πια και αυτο.

Το Σεφ δεν ειναι μπασκετικο γηπεδο,εμενα με ξενερωνει πολυ σαν χωρος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα δεν είναι ο περισσότερος κόσμος, αλλά να είναι πιο κοντά στο γήπεδο ο όποιος κόσμος. Από αυτή την άποψη, παίζει να είναι το χειρότερο γήπεδο στην Ευρωλίγκα το ΣΕΦ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει αυτό περί εγγύτητας του κόσμου στο παρκέ. Αλλά δεν πειράζει, οποιοι θα είμαστε μέσα την τρίτη, θα κάνουμε τους Τούρκους να μας νιώσουν σε απόσταση μιας ανασας! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εγω νομιζω οτι ειναι το χειροτερο γηπεδο στην Ευρωλιγκα.

Οταν δειχνει μαλιστα τα πλανα απο τα αποδυτηρια των φιλοξενουμενων πριν το ματς,αν παρατηρησετε ειναι μαυρο χαλι,με σπασμενα πλακακια και αλλα τετοια ωραια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιστορια αμαρτωλη αυτη με το γηπεδο...

Θυμαμαι πριν απο καποια χρονια ειχαν ζητησει οι προεδροι το Τροκαντερο, να το παρουν για καποια χρονια και να το εφτιαχναν οπως ηθελαν,αλλα οι φωστηρες της κυβερνησης ειχαν αρνηθει.

Δεν εχω παει ποτε σε αυτο το γηπεδο αλλα φανταζομαι θα εχει τα χαλια του πια και αυτο.

Το Σεφ δεν ειναι μπασκετικο γηπεδο,εμενα με ξενερωνει πολυ σαν χωρος.

 

Αν πάει ο Ολυμπιακός στο Τροκαντερό ποιος θα συντηρεί τους κρατικοδίαιτους του ΣΕΦ μετά?

 

Το ΣΕΦ θέλει αναμόρφωση, ξήλωμα όλες οι κερκίδες και χτίσιμο από την αρχή και θα γίνει εδράρα, αλλά ποιος είναι τρελός να μπλέξει με το κράτος σε θέματα επενδύσεων (θα μπορούσαν οι Αγγελόπουλοι να ζητήσουν την εκμετάλλευση για τα επόμενα 50 χρόνια με όρο την πλήρη αναμόρφωση προκειμένου να αποσβέσουν και να παντελονιάσουν, εφόσον αυτή την έννοια έχει μία επένδυση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Εγώ πάντως άκουσα απο κάπου οτι είναι αθλητικός και οτι τον κακολογούμε. Το παιδί συγκρούεται με τον αέρα και σωριάζεται.

 

Χαχαχαχα τι γέλιο.

 

Απ'οτι μου είπαν εσωτερικές έγκυρες πηγές έχουν αφεθεί οι παίχτες γιατι τα κατάφεραν ως τα play off κι αυτός τους αρκεί.

Το θέμα δεν είναι ο περισσότερος κόσμος, αλλά να είναι πιο κοντά στο γήπεδο ο όποιος κόσμος. Από αυτή την άποψη, παίζει να είναι το χειρότερο γήπεδο στην Ευρωλίγκα το ΣΕΦ.

Πως καταφερες να βρεις εισιτήριο? Πηγες απο κει ή απο το ιντερνετ? Εγω 11 η ωρα το πρωι που μπηκα ενω ειχε μονο μια ωρα που ειχε αρχισει η πωληση κ δεν προλαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ 10 μπήκα στο site και όταν τελικά με έβαλε στις 12 ζήτημα να είχαν μείνει 20 εισιτήρια σκόρπια (για διαδοχικές θέσεις ούτε λόγος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως καταφερες να βρεις εισιτήριο? Πηγες απο κει ή απο το ιντερνετ? Εγω 11 η ωρα το πρωι που μπηκα ενω ειχε μονο μια ωρα που ειχε αρχισει η πωληση κ δεν προλαβα

Μάλλον λάθος quote. Εγώ δεν είμαι καν στη χώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Λαζάρου-Σκαρμούτσος σίγουρα και κάτι παίζει και για Μποτρίνι.

Μαμαλάκης άκυρος, θα πάει σε ένα τοπικό ποδοσφαίρου.

 

O Aκης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως καταφερες να βρεις εισιτήριο? Πηγες απο κει ή απο το ιντερνετ? Εγω 11 η ωρα το πρωι που μπηκα ενω ειχε μονο μια ωρα που ειχε αρχισει η πωληση κ δεν προλαβα

Στο τηλέφωνο είχε εισιτήρια μέχρι και 13:30! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...