Προς το περιεχόμενο

Olympiacos B.C


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θεμα ειναι τι εκανε με την (ανυποληπτη εννοειται) εθνικη Καναδα ή τι εκανε με τον Αρη στις ευρωπαικες υποχρεωσεις του?

Και ποσους ξενους εχουν σημερα οι ομαδες? ποσους τουρκους ειχε η Φενερ χτες, τους μετρησες?

περισσότερα για αστείο το πόσταρα.... στη φάση που λες.... κοίτα ρε.... Ηταν και εκεί

Δε διαφωνώ μαζί σου.

Τότε εβλεπα όλα τα ματς κάθε Πέμπτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το σήκωσε η καλύτερη ομάδα (τι παικτάρες αυτός ο Ούντο και ο Μπογκντάνοβιτς ρε παιδί μου!) με τον καλύτερο προπονητή, που έπαιζε στην έδρα της. Τόσο απλά τα πράγματα. Το σημαντικό είναι ότι η ομάδα δείχνει συνέπεια. Με μικρές πινελιές το καλοκαίρι έχει σημαντικές πιθανότητες να πάει του χρόνου στο Βελιγράδι.

 

Συμφωνώ με όσους είπατε ότι οι Αγγελόπουλοι έκαναν άστοχες δηλώσεις. Γενικά στο επικοινωνιακό κομμάτι υστερούν πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Μαντζαρης δυστυχώς για καποιο λογο παραμενει πολυ διστακτικος. Ουτε drive επιχειρει και σε ελευθερα σουτ προτιμει την πασα πολλες φορες. Σαν να προτιμει να γινει καλος ρολιστας παρα ηγετης.

 

Παντως συγχαρητήρια αξιζουν στην ομαδα, και ειδικα σε Πριντεζη και Σπανουλη που μας κανουν περήφανους.

Το μοναδικο φαουλ οι δηλωσεις τωμ αγγελοπουλων.

 

Οσο αφορα τον ομπραντοβιτς και τα 'παντελωνατα' τροπαια, δεν ηταν μονο της μπανταλονα. Και της παρτιζαν ηταν, και με τον παναθηναικο ηταν μεσα στην Μπολόνια και με την φενερ ηταν γιατι το πηρε πολυ πιο ευκολα απο οτι περιμεναμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το σήκωσε η καλύτερη ομάδα (τι παικτάρες αυτός ο Ούντο και ο Μπογκντάνοβιτς ρε παιδί μου!) με τον καλύτερο προπονητή, που έπαιζε στην έδρα της. Τόσο απλά τα πράγματα.

 

Kαλα, δε παιζουν οι προπονητες ουτε οι εδρες. Η εδρα μπορει και να σε αγχωσει.

Συμφωνω οτι κερδισε η Φενερ γιατι ηταν ανωτερη.


Οσο αφορα τον ομπραντοβιτς και τα 'παντελωνατα' τροπαια, δεν ηταν μονο της μπανταλονα. Και της παρτιζαν ηταν, και με τον παναθηναικο ηταν μεσα στην Μπολόνια και με την φενερ ηταν γιατι το πηρε πολυ πιο ευκολα απο οτι περιμεναμε.

 

Aπ ολες τις ομαδες που περασε πηρε ευρωλιγκες ο Γκαστονε(Παρτιζαν, Μπανταλονα, Ρεαλ, Παναθηναικος, Φενερ) εκτος από τη Μπενετον, με την οποια το 1998 ειχε χασει στον ημιτελικο από την ΑΕΚ του Ιωαννιδη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογω σοβαρου προβληματος υγειας χτες 9+κατι εμπαινα χειρουργειο.

 

Προφανως...δεν ειδα το ματς, στην ανανηψη μου ειπαν το αποτελεσμα.

 

Δεν εχω δει δηλωσεις, φασεις κλπ λογω της καταστασης μου. Το μονο που θελω να πω ειναι ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια για την τρομερη πορεια τους φετος.

 

Ζητω ο ολυμπιακος!!!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαστικά σου. Τουλάχιστον σε έδωσε λίγη χαρά η Ρεαλ :-P.

Στα του ματς κέρδισε η καλύτερη ομάδα. Τόσο απλά τόσο λιτα. Κατά τα άλλα δεν είχε δυστυχή τόσο ενδιαφέρον το ματς γισ ουδέτερους γιατί δυστυχής φάνηκε από νωρίς πως πήγαινε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...