Προς το περιεχόμενο

Olympiacos B.C


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογω σοβαρου προβληματος υγειας χτες 9+κατι εμπαινα χειρουργειο.

 

Προφανως...δεν ειδα το ματς, στην ανανηψη μου ειπαν το αποτελεσμα.

 

Δεν εχω δει δηλωσεις, φασεις κλπ λογω της καταστασης μου. Το μονο που θελω να πω ειναι ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια για την τρομερη πορεια τους φετος.

 

Ζητω ο ολυμπιακος!!!!

Καταρχήν περαστικά σου και όλα τα άλλα έπονται.Ελπίζω από εδώ και μπρος να είσαι σιδερένια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επίσης, να σου τονίσω κάτι άλλο....ο Ομπράντοβιτς έχοντας μπάτζετ...150 μύρια σε 4 χρόνια, κατάφερε επιτέλους να πάρει Ευρωλίγκα με την Φενέρ. 150 μύρια, παρακαλώ και χρειάστηκε 4 χρόνια και παίζοντας εντός έδρας. Αν το θεωρείς αυτό τρελή επιτυχία...εγώ το λέω αυτονόητο. Μεγάλος προπονητής αλλά η μόνη Παντελονάτη Ευρωλίγκα που πήρε ήταν με την Μπανταλόνα. Προσωπικά ως προπονητή τον θεωρώ 2ο καλύτερο (μαζί με τον Μπλατ), μετά τον δάσκαλο Ίβκοβιτς που έχει κάνει πράματα και θάματα με πιτσιρικάδες με Ολυμπιακό και Σερβία.

Και το 2002 και η μονη φορα που εσπασε η εδρα της διοργανωτριας στην ιστορια της euroleague. Και εναντιον jaric, cinobili, rigodo, smoudis. Και ειχαμε πενταρι ,τον Λαζαρο Παπαδοπουλο!

https://en.m.wikipedia.org/wiki/2002_Euroleague_Final_Four

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιδερένια Μαργαρίτα.

Δεν θυμάμαι πάντως άλλον παίχτη που να έχει τόση επιρροή στο αμυντικό παιχνίδι όση ο Ουντο.

Ίσως ο Βράνκοβιτς που ήταν και αυτός ένα αμυντικό τέρας που δεν άφηνε να πλησιάσεις την ρακέτα με τίποτα αλλά ο Ουντο έχει την ικανότητα να μαρκάρει ακόμα και τα πιο γρήγορα γκαρντ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, να σου τονίσω κάτι άλλο....ο Ομπράντοβιτς έχοντας μπάτζετ...150 μύρια σε 4 χρόνια, κατάφερε επιτέλους να πάρει Ευρωλίγκα με την Φενέρ. 150 μύρια, παρακαλώ και χρειάστηκε 4 χρόνια και παίζοντας εντός έδρας. Αν το θεωρείς αυτό τρελή επιτυχία...εγώ το λέω αυτονόητο. Μεγάλος προπονητής αλλά η μόνη Παντελονάτη Ευρωλίγκα που πήρε ήταν με την Μπανταλόνα. Προσωπικά ως προπονητή τον θεωρώ 2ο καλύτερο (μαζί με τον Μπλατ),  μετά τον δάσκαλο Ίβκοβιτς που έχει κάνει πράματα και θάματα με πιτσιρικάδες με Ολυμπιακό και Σερβία.

Αφου οι επιτυχιες με μεγαλα μπατζετ ειναι αυτονοητες κι αφου ο Ιφκοβιτς ειναι ο τοπ, για πες μας τι εγινε με τον δασκαλο Ιφκοβιτς στην Εφες Πιλσεν και γιατι τον σουταραν νυχτα οι Τουρκοι.

Κι αν η Εφες ετσι και γιουβετσι, τοτε πες μας τι εκανε και στην ΤΣΣΚΑ επι 3 συναπτα ετη με Παπαλουκα, Χολντεν, Χριαπα και δε συμμαζευεται. Να σου πω εγω; Ουτε τελικο δεν πατησε. Μαλλον επειδη οι Ευρωλιγκες ειναι... αυτονοητες με τα μεγαλα μπατζετ.

 

Και φυσικα ο Ζοτς εχει παρει απειρες Ευρωλιγκες με μικροτερα εως και πολυ μικροτερα μπατζετ απο τους ανιπαλους του.

2 εναντιον ΤΣΣΚΑ, το '11 απεκλεισε διαστημικη Μπαρτσελονα με μειονεκτημα εδρας, Μπολονια, Μπανταλονα, Παρτιζαν δε τις βαζω καν μεσα γιατι φαινεται οτι εχεις επιλεκτικη μνημη και δεν υπαρχει νοημα.

 

Ακομα κι αν δεχτουμε οτι το χρημα αρκει για να φερει τις επιτυχιες και σιγα τι εκανε ο Ζοτς, τοτε βρες μας τον επομενο προπονητη που διαχειριστηκε "μεγαλα μπατζετ" και ειχε αναλογη συνεπεια στις επιτυχιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω πολυ παιδια, υγεια σε ολους!

Δεν μας έφταναν οι απουσίες Χάκετ και Λοτζέσκι, είχαμε και απώλεια Μαργαρίτας στον τελικό! Λογικό να βρει χώρο να οργιάσει ο Udoh!

Περαστικά εννοείται.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μας έφταναν οι απουσίες Χάκετ και Λοτζέσκι, είχαμε και απώλεια Μαργαρίτας στον τελικό! Λογικό να βρει χώρο να οργιάσει ο Udoh!

Περαστικά εννοείται.

 

 

Δε κάλυψε το κενό της ο Γιανκ δυστυχώς  :P :P

 

Περαστικά!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ειχε φυγει παντως, ηταν διαχυτη η "αποψη" (πιθανως και ελπιδα) μεταξυ γαυρων οτι προκειται να αποτυχει στην Φενερ γιατι δε θα υπαρχει ο Σπανουλης να τον κανει μαγκα, οτι βγηκε απο το μαντρι, οτι δε θα ξαναδει τιτλο στο συνωθυλευμα του Ζοτς κλπ.

Λογικα τον κανει μαγκα ο Μπομπι ο Ντιξον τωρα. Για τον οποιο Ντιξον παρεπιπτοντως διαβαζαμε οτι "με τετοιους παιχτες στο ροστερ δεν πας ψηλα".

 

Σλουκας, ο παιχτης που οχι απλα πηρε τη σωστη αποφαση για τον εαυτο του, αλλα ο παιχτης που εκανε τους Τουρκους να πηγαινουν γηπεδο με τη γαλανολευκη. Δεν το λες και αποτυχια ακριβως...Μαλλον ανεβηκε επιπεδο θα ελεγε κανεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...