Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το παιχνιδι ειναι τρομερο το μονο προβλημα που εχω ειναι ανα 4-5 γυρους ισως χρειαστει ενα ρεσταρτ το παιχνιδι!

add στο steam "konstantinio" ειμαστε ηδη 2 ατομα που παιζουμε παρεα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Restart σε game εκανα πριν δεκα χρονια εποχης Lineage2 που ανοιγαμε 5 παραθυρα κ τα αφηνα ανοιχτα για μερες κ το καθε client επιανει 1.5 γιγα ραμ  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well εχει memory leak , το θελει το restart του

Κατα τα αλλα , αν εχετε ψιλοlag/delay/desync δοκιμαστε να παιξετε NA . Το game ειναι πολυ πιο smooth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι παιζει με το routing αλλα οι servers του NA ειναι απειρα καλυτεροι

Δεν ειχα θεμα με το ping προσωπικα , δεν βλεπω καπου την διαφορα . Τωρα αν εγω lagαρω για τους αλλους δεν το ξερω αλλα δεν με απασχολει κιολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ποστς τελείωσαν,μόνο κεημινκ πια!

 

γω παίζω φίλε μου σε Αυστραλέζικους σερβερς και άντε γεια!

όλα είναι τόσο σμουθ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια ανα δυο games το πολυ εχω ενα hardcrash, κολλάει στο loading μετα το τελος του game, δεν μπορω να το κανω kill απο task manager πρεπει να κάνω log out αναγκαστικά. Eχετε δει τιποτα για αυτο η ειναι δικο μου θεμα? Φιλους που ρωταω σπανια τους συμβαινει πιο πολυ το κλασσικο crash το οποιο σε εμενα εχει συμβει μια φορα μονο. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια ανα δυο games το πολυ εχω ενα hardcrash, κολλάει στο loading μετα το τελος του game, δεν μπορω να το κανω kill απο task manager πρεπει να κάνω log out αναγκαστικά. Eχετε δει τιποτα για αυτο η ειναι δικο μου θεμα? Φιλους που ρωταω σπανια τους συμβαινει πιο πολυ το κλασσικο crash το οποιο σε εμενα εχει συμβει μια φορα μονο. :P

μου γινοταν και εμενα μερικες φορες αλλα οχι τοσο συχνα οσο εσενα! αλλα εχω να παθω κανα 3ημερο+ ! αυτο που κανω εγω ειναι να ανοιγω καινουρια επιφανεια εργασιας και ανοιγω απο εκει την γραμμη εργασιων και κλεινει κανονικα το παιχνιδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...