Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες το refund του steam δουλευει κανονικα και για EA παιχνιδια?

σκεφτομαι να το παρω αλλα με αυτα που λετε για Perf issues συν οτι δεν εχω παιξει παρομοιο παιχνιδι τετοιου ειδους θα ηταν πολυ καλο να ηξερα αν γινεται refund κανονικα. μεσα σε 2 ωρες απο οσο ξερω...

 

Από όσο ξέρω ναι κανονικά παρόλο που δεν αναφέρει κάτι στο επίσημο refund faq page του steam. Μακάρι κάποια στιγμή να μπει refund χωρίς limit μέχρι release στα EA games, αλλα όταν πουλάνε τόσο πολύ ακόμα και σήμερα χλωμό το κόβω δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το κατεβαζω τωρα...ανυπομωνω να δω το perf για πειτε κανα tip για τελειως ασχετο με το ειδος!

Υπαρχει καποια επιλογη που μπορω να μπω μονος μου σε εναν χαρτη να μαθω καπως κουμπια στην πραξη και τετοια?

Ο test server τ λεει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κατεβαζω τωρα...ανυπομωνω να δω το perf για πειτε κανα tip για τελειως ασχετο με το ειδος!

Υπαρχει καποια επιλογη που μπορω να μπω μονος μου σε εναν χαρτη να μαθω καπως κουμπια στην πραξη και τετοια?

Ο test server τ λεει?

 

Εχει custom game αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν μπορεις να φτιαξεις μονος σου , δεν εχω τεσταρει καθολου

Ο test server δεν εχει νοημα τωρα μιας και ειναι στο same version με το live

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορω δυστηχως και ηθελα να παιξω λιγο με τις ρυθμισεις...στην αρχη μ τα ειχε ολα ultra Και ηταν αιασχος τα frames τωρα τα βαλα ολα low εκτος απο το view distance Που το εχω Ultra,υπαρχει καποια αλλη προταση?

 

edit:http://i.imgur.com/1sZ3PCx.jpg βρηκα και χρησιμοποιω αυτο εδω παει αρκετα καλα...στο πρωτο μου παιχνιδι βγηκα 25 αλλα χωρις καν kill :P
στο επομενο πηρα ενα kill τσακ μπαμ με μια καραμπινα και μετα μ στειλανε...μ αρεσει αρκετα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alexander ψάξε στο steam τα FPS guides που κάνεις edit στα cfg.... και θα πάρεις αρκετά fps από options που δεν μπορείς να ορίσεις ingame menus. 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=889517165

κατι τετοιο εννοεις υποθετω?η αληθεια ειναι οτι τα settings π εβαλα πιο πανω παει πολυ καλα και επεσε και η θερμοκρασια σε καρτα γραφικων και επεξεργαστη και φοβαμαι να πειραξω οτιδηποτε μην εχω αντιθετα αποτελεσματα...

μπηκαμε και στην 5αδα σημερα στο 6ο παιχνιδι!

Παιζει κανεις απο εδω duo με αλλον συμφορουμιτη?μπας και το σ/κ μαζευτουμε και παμε καμια 4αδα?ειμαι λιγο Noob ακομα αλλα αντεχομαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=889517165

κατι τετοιο εννοεις υποθετω?η αληθεια ειναι οτι τα settings π εβαλα πιο πανω παει πολυ καλα και επεσε και η θερμοκρασια σε καρτα γραφικων και επεξεργαστη και φοβαμαι να πειραξω οτιδηποτε μην εχω αντιθετα αποτελεσματα...

μπηκαμε και στην 5αδα σημερα στο 6ο παιχνιδι!

Παιζει κανεις απο εδω duo με αλλον συμφορουμιτη?μπας και το σ/κ μαζευτουμε και παμε καμια 4αδα?ειμαι λιγο Noob ακομα αλλα αντεχομαι :P

 

Καλημερα , το post proccessing μην το βαζεις low, ριχνει πολυ την ποιοτητα γραφικων,εχει να κανει με το σωστο φωτισμο μεσα στο παιχνιδι, τουλαχιστον mediun διαφορετικα τα χρωματα φαινονται "ξεπλυμενα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το μεγάλο παράπονό μου από το game πέρα από το performance και τα crashes που ίσως κάποτε λυθούν, είναι το gameplay ειδικά στο solo σε αντιπαράθεση πχ με το H1Z1. Ενώ σε 4αδα με φίλους περνά όμορφα ο χρόνος και συνεργάζεστε όταν κάνετε flank άλλες ομάδες κλπ, όταν παίζεις solo ασυναίσθητα θα παίξεις πολύ πιο "συντηρητικά". Και να πυροβολήσεις κάποιον θα το σκεφτείς πολύ αν δεν έχεις suppressor να μην προδώσεις την θέση σου ή hard cover για να μη φας flank από άλλους που θα σε ακούσουν, και θα κρύβεσαι με τις ώρες στα σπίτια μέχρι να δεις που θα βγει ο επόμενος circle για να σκεφτείς προς τα που θα πας. Γενικά δεν έχεις κίνητρο αν έχεις ήδη καλό loot και είναι νωρίς να πυροβολήσεις κάποιον. Καλύτερα να φτάσεις top10 στα σίγουρα και εκεί ας αποφασίσει ο κύκλος αν θα έρθουν αυτοί σε σένα η εσύ θα πας σε αυτούς. Λοταρία κανονική δηλαδή στο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το μεγάλο παράπονό μου από το game πέρα από το performance και τα crashes που ίσως κάποτε λυθούν, είναι το gameplay ειδικά στο solo σε αντιπαράθεση πχ με το H1Z1. Ενώ σε 4αδα με φίλους περνά όμορφα ο χρόνος και συνεργάζεστε όταν κάνετε flank άλλες ομάδες κλπ, όταν παίζεις solo ασυναίσθητα θα παίξεις πολύ πιο "συντηρητικά". Και να πυροβολήσεις κάποιον θα το σκεφτείς πολύ αν δεν έχεις suppressor να μην προδώσεις την θέση σου ή hard cover για να μη φας flank από άλλους που θα σε ακούσουν, και θα κρύβεσαι με τις ώρες στα σπίτια μέχρι να δεις που θα βγει ο επόμενος circle για να σκεφτείς προς τα που θα πας. Γενικά δεν έχεις κίνητρο αν έχεις ήδη καλό loot και είναι νωρίς να πυροβολήσεις κάποιον. Καλύτερα να φτάσεις top10 στα σίγουρα και εκεί ας αποφασίσει ο κύκλος αν θα έρθουν αυτοί σε σένα η εσύ θα πας σε αυτούς. Λοταρία κανονική δηλαδή στο τέλος.

 

Δεν βλεπω προσωπικα πως ειναι "προβλημα" του παιχνιδιου αυτο ομως . Εκτος αν αντιλαμβανομαι λαθος αυτο που εννοεις . Νομιζω πως στο solo ειναι αναλογα το playstyle του καθενος . Αλλος θα παει proned και θα ειναι bushwookie , αλλος θελει να ειναι μονιμα on the run και παει λεγοντας

 

Σιγουρα θελει και τυχη προς το τελος για να κερδισεις βεβαια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

memory leaks are all over the place..5 craches χτες βράδυ

AAu5ZLE.png

 

meanwhile on ARK 7 hotfixes (50mb το καθένα κοντά) σε μια μέρα είχε την Κυριακή μόλις...

 

------

 

Steam Charts: battle royale battle royale
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα απο την αρχη του EA , εχω κρασαρει 2 φορες

Πως πεφτουν ολα τα στραβα σε σενα δεν το ξερω...

 

Κατα τα αλλα Early Access Week 5 Update

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...