Προς το περιεχόμενο

PlayerUnknown's Battlegrounds [PUBG]


Atallos1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δοκίμασε να σβήσεις τα config αρχεία, ειδικά αν τα είχες πειράξει και μόνος σου. Εγώ είδα μια διαφορά στο performance ως προς το καλύτερο με i5 2500, 16gb ram, gtx 1060.

 

yep!

έκανα αυτό εδώ:

 

 

Warning this will also set your graphic and mouse sensitivity to defaults.

 

1. Go to C:\Users\<yourusername>\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor

If you can't see the folder AppData make sure you have checked the "view hidden items" button in the View tab in windows explorer

2. Delete the file GameUserSettings.ini

3. Verify your game files

4. Start the game

 

If you are using any launch options try disabling them, if you have altered any of the other files found in \WindowsNoEditor\ please delete them and verify the game as well.

 

 

νερό πάει..έφυγαν τα πολλά fps drops,σταμάτησαν τα φριζαρισματα...και δεν είχα κανένα κρας στα τελευταία 4 παιχνίδια.

50-85 fps πιάνω στις πιο πολλές περιπτώσεις

 

Δε μου αρέσει όμως που γυαλίζουν τα όπλα και τα αντικείμενα τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειδες που βιαζεσαι να κανεις threads?

απόλα θα κάνω..

 

έχω σιχαθεί να κάνω troubleshooting μόνος μου..

 

το ότι βρήκα μια προσωρινή λύση δε σημαίνει ότι βρήκα και χρυσό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το στόμα το πήρε attalos.. Γενικά xt φυσικά και δίκαιο έχεις. Αυτό που είπες σιγά μην αγοράζω cpu κάθε 6 μηνο... 1000της 100 μαζί σου... Απλά πρέπει να αποδεχτούμε.... Ότι ειναξ Alfa.... Η δεν πάθεις ακόμη και περιμένεις... Η παίζεις και δεν κράζεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν guys λέμε βγαίνει ένα patch για να φτιάξει πράματα..και χαλάει 500 άλλα τότε ναι θα κράξω..εδώ στο bf γινόταν συνέχεια που ήταν από "σοβαρή" εταιρία σε υποτιθέμενο τελειωμένο παιχνίδι και το έστρωσαν 1.5 χρόνο μετά,τώρα τους ψόφιους του TERA δε θα κράξουμε;

και όσο για την καραμέλα alpha είναι δε πιάνει,εαν ΔΕ κράξεις και δε πεις τί γίνεται με το παιχνίδι δε θα φτιαχτεί κάτι..

Τί πάει να πει alpha?Δηλαδή να μην βλέπουμε βελτιώσεις επειδή είναι alpha?

 

εαν πονάνε τα μάτια των devs από το κράξιμο,ας μην έκαναν b2p έκδοση ακόμα,ας έμεναν σε κλειστή alpha και ας έπαιρναν feedback από μερικές χιλιάδες κόσμο..

Αλλά όταν βλέπω 1m παίχτες=30m €€€€€ τότε έχω ΠΟΛΛΕΣ,πάρα πολλές απαιτήσεις..γιατί είμαι καταναλωτής

 

 

btw ο ήχος μου στο lobby ακόμα θρυμματίζεται όταν πυροβολάνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παιδιά μπορείτε να κοιτάτε με ποιά engine έχει φτιαχτεί το κάθε παιχνίδι και να κρίνετε το performance χοντρικά. Όλα τα survival me UE4 έχουν χαμηλό performance (βλέπε ARK).

 

Εμένα αυτό που δε μου αρέσει είναι που οι τιμές των Early Access απο τα 15-20ευρω έχουν ανέβει στα 30 με παιχνίδια όπως αυτό και το Conan. 

 

Όσο για το Early Access εκτός από τα αρνητικά του έχει και καλά , όπως ότι η αγορά δε θα είχε ανοίξει πέρα των AAA games. Προφανώς και πολλοί το εκμεταλεύτικαν πουλώντας αέρα με τσάμπα engines και αγορασμένα basic assets από τα εκάστοτε stores. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνίδι πλέον δεν μου τρέχει.. Κ Α Θ Ο Λ Ο Υ

5 στα 5 έχω φάει άκυρο στο duos.. μόλις φτάνει ο χρόνος στα 6-7sec κλείνει!

 

ΓΑΜΑΕΙ ΡΕ το παιχνιδι..

αχ ξέχασα είναι αλφα και πρέπει να τα περιμένω αυτά..αλλά οι devs θέλανε το 30αρι από μένα..το ξέχασα,συγνώμη....μη μιλάω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν λέω αυτό. Εγώ με το Team που παίζω όλοι κομπλέ είμαστε... Η δικιά μ έχει φάει ένα crash αλλά όκ.. Πρωσοπικα σε εμένα είναι πιο smooth από πριν αλλά λίγα πράγματα.. Και fps μποριε να ειναι λίγο λιγότερα.. Να κάνεις υπομονή 2 μέρες να βγάλον fix αυτό λέω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν λέω αυτό. Εγώ με το Team που παίζω όλοι κομπλέ είμαστε... Η δικιά μ έχει φάει ένα crash αλλά όκ.. Πρωσοπικα σε εμένα είναι πιο smooth από πριν αλλά λίγα πράγματα.. Και fps μποριε να ειναι λίγο λιγότερα.. Να κάνεις υπομονή 2 μέρες να βγάλον fix αυτό λέω

έβαλα πάλι τα parameters και ένιωσε..

Στους φίλους μου πετούσε connection timeout,αλλά βρήκαν την λύση..

 

έχουν πει για 2 μέρες;

 

 

 

TaxZ4RI.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες το refund του steam δουλευει κανονικα και για EA παιχνιδια?

σκεφτομαι να το παρω αλλα με αυτα που λετε για Perf issues συν οτι δεν εχω παιξει παρομοιο παιχνιδι τετοιου ειδους θα ηταν πολυ καλο να ηξερα αν γινεται refund κανονικα. μεσα σε 2 ωρες απο οσο ξερω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...