Προς το περιεχόμενο

φάρσες που έχουμε κάνει


Απόλυτο Αρσενικό

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπόν ανοίγω αυτό το θέμα για να αναφέρουμε φάρσες που έχουμε κάνει.

 

ξεκινάω πρώτος.

είχα πάει σε καφετέρια, μπήκα στο wifi τους και τα γίδια δεν είχαν βάλει κωδικό στη σελίδα του router.

άλλαξα τον κωδικό της σύνδεσης και πλεον κανένας δε μπορούσε να συνδεθεί. έβλεπα μερικούς πως είχαν αγχωθεί που δε μπορούσαν να μπουνε στο φβ. κατάντια....

 

πάω διακοπές σε ενοικιαζόμενα δωμάτια. ίδιο σκηνικό. μπαίνω στο wifi και αλλάζω το όνομα του δικτύου σε κάτι όχι και τόσο κόσμιο.

 

έχω μια γειτόνισα φοιτήτρια (τρελό μωρό αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία). διαπιστώνω ότι έμπαινε στο wifi μου. το πως μπήκε είναι άλλη ιστορία πάλι. κάνω forward όλες τις σελίδες που έμπαινε σε τσοντοsite..

 

πείτε κι εσείς......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να ταλαιπωρεις τους πελατες μιας καφετεριας να συνδεθουν επειδη ο ιδιοκτητης δεν αλλαξε το admin/admin δεν πιστευω οτι οριζεται ως φαρσα αλλα οκ.

 

Το τσοντοforward σε λαθροσυνδεομενες γειτόνισσες κατι παει να κανει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το forward που λες, πώς γίνεται;

απλο είναι.

μπορείς να κάνεις πολλά κολπάκια αν σε τρώει η βαρεμάρα. να τα βλέπει όλα ανάποδα, να αντικαθιστάς όλες τις εικόνες στο net με όποια θέλεις εσύ. να προωθείς όλες τις σελίδες που επισκέπτεται σε όποια θέλεις εσύ.

 

τα έχω δοκιμάσει κι άλλες φορές σε καφετέρια. ένα forward σε gay-site.

 

τώρα αν γράψω τον τρόπο. πάλι ban θα φάω

 

Εγώ θέλω να μάθω πώς μπήκε το μωρό στο δίκτυό σου

 

να σου λύσω την απορία.

ήθελε να της φτιάξω κάτι στο λαπτοπ και το πήρα στο σπίτι μου. συνδέθηκα στο δίκτυο μου και το είχα βάλει να συνδέεται συνέχεια, οπότε μόλις πήρε πίσω το λαπτοπ συνδέθηκε αμέσως.

το πρόσεξα επειδή κοιτούσα κάτι στις ρυθμίσεις του router αυτή τη στιγμή.

 

επίσης μη ξεχάσω και ροζ αγγελίες με κινητά γνωστών. αναγκάστηκαν να αλλάξουν νούμερο μετά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν ανοίγω αυτό το θέμα για να αναφέρουμε φάρσες που έχουμε κάνει.

 

ξεκινάω πρώτος.

είχα πάει σε καφετέρια, μπήκα στο wifi τους και τα γίδια δεν είχαν βάλει κωδικό στη σελίδα του router.

άλλαξα τον κωδικό της σύνδεσης και πλεον κανένας δε μπορούσε να συνδεθεί. έβλεπα μερικούς πως είχαν αγχωθεί που δε μπορούσαν να μπουνε στο φβ. κατάντια....

 

πάω διακοπές σε ενοικιαζόμενα δωμάτια. ίδιο σκηνικό. μπαίνω στο wifi και αλλάζω το όνομα του δικτύου σε κάτι όχι και τόσο κόσμιο.

 

έχω μια γειτόνισα φοιτήτρια (τρελό μωρό αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία). διαπιστώνω ότι έμπαινε στο wifi μου. το πως μπήκε είναι άλλη ιστορία πάλι. κάνω forward όλες τις σελίδες που έμπαινε σε τσοντοsite..

 

πείτε κι εσείς......

 

Το "απόλυτο αρσενικό" κάνει άλλα πράγματα και όχι τις παραπάνω βλακώδεις καγkουριές που τις κάνει ο ανήλικος γιος του Κυρ-Μήτσου που την είδε wannabe script-kiddie (και είναι παράλληλα "φελλός"). just saying

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε το έπαιξα hacker τύπε.

απλα ανέφερα κάποια γεγονότα όταν ήμουν νέος και άμυαλος.

όσο για τα άλλα... που λες, μπορώ να ανοίξω θέμα και γι αυτά αλλά δε θα μείνει για πολύ alive.

οπότε ας μείνουμε στο παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν ανοίγω αυτό το θέμα για να αναφέρουμε φάρσες που έχουμε κάνει.

 

ξεκινάω πρώτος.

είχα πάει σε καφετέρια, μπήκα στο wifi τους και τα γίδια δεν είχαν βάλει κωδικό στη σελίδα του router.

άλλαξα τον κωδικό της σύνδεσης και πλεον κανένας δε μπορούσε να συνδεθεί. έβλεπα μερικούς πως είχαν αγχωθεί που δε μπορούσαν να μπουνε στο φβ. κατάντια....

 

πάω διακοπές σε ενοικιαζόμενα δωμάτια. ίδιο σκηνικό. μπαίνω στο wifi και αλλάζω το όνομα του δικτύου σε κάτι όχι και τόσο κόσμιο.

 

έχω μια γειτόνισα φοιτήτρια (τρελό μωρό αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία). διαπιστώνω ότι έμπαινε στο wifi μου. το πως μπήκε είναι άλλη ιστορία πάλι. κάνω forward όλες τις σελίδες που έμπαινε σε τσοντοsite..

 

πείτε κι εσείς......

images?q=tbn:ANd9GcRHIq6-XpHFAdSNGcWelR-

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε το έπαιξα hacker τύπε.

απλα ανέφερα κάποια γεγονότα όταν ήμουν νέος και άμυαλος.

όσο για τα άλλα... που λες, μπορώ να ανοίξω θέμα και γι αυτά αλλά δε θα μείνει για πολύ alive.

οπότε ας μείνουμε στο παρόν.

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το forward που λες, πώς γίνεται;

Αυτό που μπορώ στα γρήγορα να σκεφτώ ειναι να πείραξε το DNS του router του αλλά δεν είμαι σίγουρος αν απαραίτητα βλέπει απο το DNS του router η άλλη...

 

Πως βρήκε το ποιές σελίδες επισκέφτηκε το γκομενάκι; χμμμ wireshark? πάλι πολύ κουραστικό μου ακούγεται όμως μάλλον λέει φάρσες που ΘΑ ήθελε να κάνει ο τύπος :P

 

Πχ και στην καφετέρια που λέει ότι άλλαξε το name επειδή ειναι ελεύθερο το internet δεν σημαίνει πως και οι ρυθμίσεις του router ειναι ελεύθερες θα ζητήσει κωδικό βέβαια πάλι οκ παίζει να ειναι κάνα παλιό router που να έχει ενα default κωδικό για όλα τα ρούτερ του ίδιου μοντέλου και που να μπορείς να το βρείς με google αλλα και πάλι.. τεσπα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδιωτικό σχολείο -δημοτικό - κάπου στα μέσα του 70.

Έβαλα ένα ράδιο AM στο μεγάφωνο της τάξης, που άναβε με τα φώτα του πίνακα.  Δεν το είπα σε κανέναν, για να μην με καρφώσουν φυσικά.

 

Δεν έπιανε καλά και η φωνή δυνάμωνε και χαμήλωνε τελείως random - το τι έγινε δεν λέγεται.

 

Αρκετά χρόνια αργότερα στο δημόσιο λύκειο, έβγαινα από το παράθυρο την ώρα του μαθήματος και έμπαινα από την πόρτα ζητώντας συγνώμη για την καθυστέρηση - στην τέταρτη φορά με πέταξε έξω.  Μπήκα βέβαια από το παράθυρο και παρακολούθησα συμμετέχοντας και σηκώνοντας το χέρι για να πω μάθημα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...