Προς το περιεχόμενο

Aliexpress


corsair04

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε έφτασε στο αμην :) :P

 

Πάντως αν θέλεις πάλι αγορές κάνε έναν νέο λογαριασμό

 

 

φοβαμαι πως αυτα τα ελεγχουν. αν φας μπαν και κανεις νεο λογαριασμο δηλαδη.

απλα θα σβησω τον παλιο μου λογαριασμο και θα κανω καινουργιο

αλλα νομιζω επειδη τα στοιχεια μου και η διευθυνση θα ειναι ιδια δε θα αλλαξει κατι.

μπορω να το δοκιμασουμε παντως!

 

 

https://service.alibaba.com/buyer/faq_detail/12049740.htm

 

 

Please note that once your Alibaba.com account is deactivated, you are unable to sign in to your AliExpress account as well.

 

 

 

οταν πας

 

Refunds & Disputes

 

βλεπεις ολα τα disputes στο ιστορικο. ειναι που καταγραφουν ποσα disputes εχεις κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβαμαι πως αυτα τα ελεγχουν. αν φας μπαν και κανεις νεο λογαριασμο δηλαδη.

απλα θα σβησω τον παλιο μου λογαριασμο και θα κανω καινουργιο

αλλα νομιζω επειδη τα στοιχεια μου και η διευθυνση θα ειναι ιδια δε θα αλλαξει κατι.

μπορω να το δοκιμασουμε παντως!

 

 

 

 

 

οταν πας

 

Refunds & Disputes

 

βλεπεις ολα τα disputes στο ιστορικο. ειναι που καταγραφουν ποσα disputes εχεις κανει.

δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα εάν κάνεις διπλό λογαριασμό εγώ τουλάχιστον έχω δεύτερο αλλά άλλο είναι που με ενοχλεί ότι εγώ αποκλείστηκα και αυτός ο απατεώνας θα εξαπάτα κόσμο με την βοήθεια του aliexpreess

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα εάν κάνεις διπλό λογαριασμό εγώ τουλάχιστον έχω δεύτερο αλλά άλλο είναι που με ενοχλεί ότι εγώ αποκλείστηκα και αυτός ο απατεώνας θα εξαπάτα κόσμο με την βοήθεια του aliexpreess

 

 

και εγω αποκλειστικα λολ

και δεν ξερω γιατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Είχα πάρει ένα κινητό από aliexpress πριν λίγους μήνες και η οθόνη τα έπαιξε, δε φτιάχνετε με τίποτα.. Είδα στο ίντερνετ ότι έχουν αρκετοί αυτό το πρόβλημα.. Το θέμα είναι, πώς μπορώ να το αντιμετωπίσω με τον πωλητή, δεδομένου ότι dispute δε μπορείς να κάνεις μήνες μετά την αγορά...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει ένα κινητό από aliexpress πριν λίγους μήνες και η οθόνη τα έπαιξε, δε φτιάχνετε με τίποτα.. Είδα στο ίντερνετ ότι έχουν αρκετοί αυτό το πρόβλημα.. Το θέμα είναι, πώς μπορώ να το αντιμετωπίσω με τον πωλητή, δεδομένου ότι dispute δε μπορείς να κάνεις μήνες μετά την αγορά...?

Πολλά κινητά έχουν 6μηνη εγγύηση, μπες μέσα στην εφαρμογή και προσπάθησε να επικοινωνήσεις με το πωλητή. Είναι πιθανό πάντως ακόμη και αν δεν σου απαντήσει να έχει χαλάσει μόνο το digitizer και αν το πας σε κάποιον που ξέρει να στο φτιάξει (φυσικά θα πρεπει να έχεις πάρει ανταλλακτικό digitizer).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...